29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • whiteskull
    #16244
    Nekem se jött le. :))

    Próbálkozz még! :D
  • Relax99
    #16243
    lehet, nekem már be se hozza, mindegy azért kiraktam, bár ezt az imageshack-eset se nem értem
  • Relax99
    #16242
    Akkor is megosztom
  • whiteskull
    #16241
    A wallbase-nél fent rákattintasz a csíkra, és kiválasztasz egy színárnyalatot. :))
  • Relax99
    #16240
    Hol lehet ott színt választani, a palette szerintem csak a felhasznált színek listája :) közben le is törölték

  • whiteskull
    #16239
    Most, hogy mondod, tényleg igazad van: :)))
  • 2Pete
    #16238
    Jó ez a link, nem tudok úgy színt választani hogy ne legyen tele jó csajokkal...
  • Relax99
    #16237
    SeVa = S.e.5a?
  • Relax99
    #16236
    Az nem tudom mi:), de elküldöm a linket, szerintem nagyon jól megcsinált kis háttérkép
    A jó link
  • Papa01 #16235
    :D :D Nekem egy SeVa a hátterem! :)
  • Relax99
    #16234
    Reméljük mihamarabb végzel, fertőzőek vagytok már a hátterem is alba lett:

    Ez
  • Lacusch69
    #16233
    HELP!
  • Papa01 #16232
    Kétségtelen.. :)
  • Gascan #16231
    az meg mindig jobb mintha egyaltalan nem lenne :)
  • Papa01 #16230
    Köszi szépen! Kijavítottam! A YT beépülő szélesség paramétere volt egy kicsit sok! :)
    Jó nektek, sajna én nem tudok most repülni, sok a meló.. :((((
  • Rolo3
    #16229
    Na vagyok TS-en meg csinálok szerót.
  • whiteskull
    #16228
    Én is. :))
  • Rolo3
    #16227
    Király!
  • Relax99
    #16226
    Leszek!
  • Rolo3
    #16225
    Sziasztok urak van kedve valakinek repülni ma?
    Én leszek ma kb 16:00-tól Ts-en is.
    Csinálok szerót is.
  • Solt
    #16224
    Persze... :) ( már, ha nem fizikai hiányosság ez )
  • whiteskull
    #16223
    Ennyi bug simán belefér még. :)))
  • whiteskull
    #16222
    Ha akármilyen folytonossági hiány keletkezik a gépen (lehet az szinte alig látható is) a manőverezési képessége drasztikusan csökkenik, és már csak idő kérdése, hogy lelőjjék az embert. Ráadásul a gyengébb gépek néhány találattól már egyszerűen szétesnek forduló közben.
  • Relax99
    #16221
    @ Papa: A forgó motorról szóló cikkben a szöveg jobb szélét kijjebb kellene tolni.

    http://riseofflight.hu/gyik/46-repuelessel-kapcsolatos-kerdesek/60-mi-az-a-forgo-motor.html
  • Solt
    #16220
    Valami bug lehet szerintem... nem az engine hibája...
  • Gascan #16219
    a levegőben maradást arra is értettem ha manőverezni kell és lövik a seggem egyfolytában :)
  • Relax99
    #16218
    Persze, Egyébként nem igazán a szárny hossza számít, hanem a felület mérete, egy rövidebb fesztávú, de szélesebb szárny is tud akkora felhajtó erőt csinálni, mint egy hosszabb, ezért is olyan a dr1 amilyen, egy rövidebb szárnyú gép viszont jobban tud forogni is.

    Összetörök már egy spad-et, aztán meglátjuk mit csinál:)
  • Solt
    #16217
    De ez nem vitorlázó gép! :)
  • Relax99
    #16216
    Papa linkelte még, megoldható természetesen csak ahhoz egy eléggé erős motor és/vagy nagyon könnyű szerkezet kell hogy legyen a gépnek elég sebessége.
  • brendon566
    #16215
    Ha annyit termelne a teljes szárny ami fent tartja a gépet, akkor repülni sem tudnának rendesen nemhogy harcolni.
  • brendon566
    #16214
    Ilyen kis szárny is termelhet annyit...hogy megtartsa a gépet.
    Valaki tett is már be képet valami rövid szárnyú gépről. Habár nem tudom miért előnyös. Abban igazad lehet, ha a két oladal szárnyai egyszerre törnek akkor nem "billen le" a gép.
  • Gascan #16213
    ki van számolva hogy mekkora felhajtóerő kell h a gép a levegőben tudjon maradni.. na most ezt a teljes szány fedezi

    az érdekelne h ez gépspecifikus probléma-e vagy inkább engine
  • Relax99
    #16212
    Hát lehet, hogy hülyeséget mondok, de tapasztalatom szerint mikor leszakad az egyik szárny nagy erővel elkezdi forgatni a gépet, aminek nem tudsz ellentartani és ahogy valamilyen oknál fogva leszakad éppen a másik is akkor a túloldalról is belép a dologba egy ugyanakkora nagyságú erő és ez gyönyörűen kioltja egymást legalábbis majdnem teljesen, így lehet megtartani. Remélem érted mire gondolok, de hogy minél fogva tud felkapaszkodni és még esetleg emelkedni is az számomra is rejtély.
  • whiteskull
    #16211
    Még tarthatja is. Leszállni már nem tudott vele azt hiszem.

    Ott a legerősebb a szárny, így az simán ott tud maradni, hisz ott már kisebbek az erők.
  • Gascan #16210
    elég fontos ez a kis hiányosság a játékban... ... amint viszon nem értek, hogy hogy működik a rendszer, mert ugye van, h bizonyos rész letörik a szárnyból és utána leszakad az egész.. gondolom mivel nem birja megtartani a gépet a törött szárny

    de akkor ez ilyen esetekben miért nem következik be...

    .. meg mi tartsa akkor a levegőben a gépet most? mert h a felhajtóerő nem az tuti :)
  • Relax99
    #16209
    köszönöm a képeket, így sokkal jobb, mint az én grafomon :)
  • whiteskull
    #16208
    Nem is értem minek kell rá több szárny gyárilag. :)))
  • Papa01 #16207
    Relax mester Albája tegnapról: :)




  • Papa01 #16206
    Csak abban az esetben, ha holnap jön ki a patch!! :D
  • whiteskull
    #16205
    Végül is ugyanazt írják, mint pénteken. :)