29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • brendon566
    #21029
    Nincs kedve/ideje valakinek röppenni egyet? este sajna nem tudok lenni :(
  • whiteskull
    #21028
    Utoljára nekem is ez volt itt. :)
  • Fokker
    #21027
    tegnap repkedtünk Márkóval egy kicsit a Hellequins szerón. maga a repülés tetszett, bár egyetlen légi győzelmem sem volt. viszont úgy fél óránként úgy szétfagyott a ROF, hogy még a hang is megállt. kiírni nem írt ki semmit, task managerből tudtam csak lelőni. érdekes módon csak ezen a szerón vannak gondjaim, máshol nincsenek. rohadt idegesítő, az biztos. régebben textúra betöltési gondjai voltak, D3D error: Out of memory üzenettel. ezek most megszűntek, egyedül a DFW-nél jött elő. a grafika mindenhol közepesre, meg minimumra van visszavéve, a video RAM kihasználtság 42%-ot mutat. egyelőre rejtély, hogy miért csinálja, de emlékszem jó 2 hónapja u. ezen a szerón repültem vagy 1 órát megszakítás nélkül és semmilyen gondom nem volt. valamelyik patch óta szarakszik.
  • brendon566
    #21026
    kétszer is ellenőriztem, nem ez volt a gond ;)
  • brendon566
    #21025
    Pedig ez lenne amúgy a lényeg és nem tudták rendesen megcsinálni :(
  • whiteskull
    #21024
    Monitort bekapcsoltad? :)))
  • brendon566
    #21023
    Bosszantó, hogy nem látom a gépem vetett árnyékát belső nézetben, mitől lehet vajon?
  • sakkay
    #21022
    Azt csak ultra gépen lehet szerintem. Gtx 560 van x4-945 procival, de nálam is 20-25 fps ha 20 gép repül egyszerre. Úgyhogy nem használom.
  • brendon566
    #21021
    Azt hittem lesz egy stabil negyvenes, egy kisebb map-en, de mindent felhúzva, csak eléri a negyvenet az fps, talán ha lesz 4 giga ramom az segít majd még egy kicsit.
    És az SS -et még most sem nagyon lehet bakapcsolnom...

    Szuper a szerver!
  • brendon566
    #21020
  • kmarkdev
    #21019
    Jó a 23:00. Vagyok TS-en.
  • Relax99
    #21018
  • Solt
    #21017
    Ebben azért biztos voltam! :D
  • brendon566
    #21016
    Értem.
  • Solt
    #21015
    Sem előnyöd, sem hátrányod nem lesz belőle...
  • brendon566
    #21014
    Érdemes amúgy 64 bites oprendszert használnom 2 GB rammal? nem-igen
  • Relax99
    #21013
    igen megvannak a buktatók
  • Solt
    #21012
    Vannak kivételek szerencsére... :)
  • brendon566
    #21011
    Én is úgy vettem, de teljesen korrekt, nálamnál jóval idősebb úriembertől, bármi kérdés merült fel készséges volt. Most is igyekezett segíteni. És nem volt túlzottan drága sem.
  • Relax99
    #21010
    az ott a lényeg mikor megdolgoztatod
  • brendon566
    #21009
    Nem őrült módjára csinálom azért figyelem folyamatosan, a legmelegebb mag 40 fok, már ha...
  • Solt
    #21008
    Na ilyenkor megy el az egyébként is kevés kedvem a használt alkatrészektől! :))
  • Relax99
    #21007
    Én viszont majd valamikor lehet,hogy beinvesztálok egy Papa féle hűtőbe, valahogy az amd gyári alu dobókockából kireszelt hűtőnek nevezett izéjét kevésnek találom főleg úgy hogy a 3 évvel idősebb 5200+ -hoz is ugyanazt kaptam
  • brendon566
    #21006
    Nyilván, holnap első dolgom lesz.
  • Relax99
    #21005
    van egy haverom ( nem ez a kitalált duma) az mikor pucolta ki a gépet levakarta a rásült pasztát azóta is úgy megy neki nem tudom milyen meleg, de az biztos, hogy nem jobb tőle
  • Relax99
    #21004
    Hát amint tudsz vegyél rá pasztát azért. elmegy nélküle nem mondom, de azok a légrések a két felület között nem építő jelleggel hatnak rá
  • Solt
    #21003
    Bátraké a szerencse! :D Én biztos nem tettem volna ilyet... :) Egyébként van PH-n egy "paszta" teszt... a pihent agyú még lekvárral is bekente kíváncsiságból! :D
  • brendon566
    #21002
    2x is meggondoltam :DDD, de míg a bios elindult nem lehetett gond, ha meg néhány perc alatt túlmelegszik lenyomom...de nincs gubanc, ott van mint a régi procim.
  • Relax99
    #21001
    Vitéz
    Igazándiból több, mint 1500 órát repült, de szegény még mindig nem jött rá, hogy mennek itt a dolgok.
    a kitartását becsülöm, én már rég abbahagytam volna a helyében

    Stat
    Statusnál a törést stb-it összeszámolod és megnézed a 138 airkillhez képest.
  • Solt
    #21000
    Paszta nélkül összeraktad, és elindítottad? :D Kemény vagy csoki!!! :D
  • brendon566
    #20999
    Dejó végre gép elől írni...:D
    Hna szétszedtem mindent, összeraktam, s most működik, bár most is kudarc volt de miután minden perifériát bedugtam, és a gépet is talpra állítottam jó lett O.o
    Bizonyára valami kosz volt ahogy mondtad. PAszta még a boltban van sajna, későn értem ma oda, de amikor végre sikerült életet lehelni bele, kicsit járattam a bios-ban, nem ment 40 felé igy élesben is kipróbáltam, terhalni így még nem fogom persze, de majd holnap megRoFozom...Azt hittem már nem fog összejönni amúgy :)

    Köszi skacok!
  • Sanyo
    #20998
    Nincs új bios az alaplaphoz? Bár attól még el kellene indulnia, max az órajeleket nem állítaná be rendesen.
  • Solt
    #20997
    Pedig kéne neki... előrébb lennénk, ha tudnánk milyen jelzéseket ad sípolással.

    Abból amit leírtál eddig, arra következtetek, hogy a cpu-t nem "érzékeli". Én is jártam már így, de általában pár, ki-berakás megoldotta.

    Nézd meg, hogy a tápkábelek alaplapba csatlakozó végei nem mozdultak-e el a "nagy" szerelésben. Vagy valami alig észrevehető kosz került a foglalatba, cpu-ra, vagy nem kap kellő áramot. Esetleg rakd át a memória modult más foglalatba.
  • brendon566
    #20996
    Nem jelez sajna semmit.
  • Solt
    #20995
    Nézd meg, hogy a cpu foglalatba, vagy magára a cpu-ra nem került-e paszta, vagy valami egyéb, jelentéktelennek látszó szennyeződés.

    Milyen sípolásokkal jelzi a hibát? ( már, ha jelzi )
  • brendon566
    #20994
    Biztos, többször is szóval gondolom... De első alkalommal ugye a régi került vissza, így tap gond is kilove.
  • 2Pete
    #20993
    Sajnos akkor tanácstalan vagyok.A guglival csak két ilyen hibát találtam (ezzel az alaplappal és procival) de ott mindkettőnél a táp volt a hiba, nagyobra cserélés után már jó lett nekik (500 alatti volt nekik úgyhogy ez kilőve). Biztos jól rögzítetted? (bár biztos)
  • brendon566
    #20992
    550 és ha minden igaz. Egy 2 gb s memoriam van amihez nem nyultam. Először a saját procimát raktam vissza de akkor is gond volt.
  • 2Pete
    #20991
    Tápod mekkora?
  • 2Pete
    #20990