29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #21109
    Persze csak óvatosan,mert pár embernek nem jött be.
  • sakkay
    #21108
    Próbáljátok ki,nekem bejött. Fps növelő.
  • brendon566
    #21107
    8 ra tuti felérek, de lehet hamarabb.
  • Papa01 #21106
    Ne is kérdezd.. :) Már Neki is feltűnt, hogy alig repülök... :))
  • sakkay
    #21105
    Szerintem én.
  • Relax99
    #21104
    Papa mit mond a rep mester kapsz engedélyt ?
  • Relax99
    #21103
    Ma este lesz valaki?
  • Papa01 #21102
    Én nem is tudom, hogy repültem -e múlt héten.. :)
  • whiteskull
    #21101
    Mondjuk, hogy én csak keveregtem, mint gólyafos a levegőben. :)))))

    Ha Máté nem enged egyszer maga mögé, akkor még az a kis sikerélmény se lett volna meg. :)))
  • Papa01 #21100
    :)
    Jót repültetek tegnap?
  • brendon566
    #21099
    Rendben, ha minden igaz gyarapodni fog a közösség, összefutottunk 2 magyar playerrel. Szóval jobban foguk mostmár állni:)
  • Relax99
    #21098
    Most meg, rajzolhatok neki iskolai baromságra, úgyhogy a mai elmarad. Majd holnap megpróbálok lenni.
  • Relax99
    #21097
    Sry, csak húgom közbe atomjaira szedte az oprendszert a másik gépen és azzal kellett szórakoznom
  • Relax99
    #21096
    Majdnem, egy 26 éves fiat uno, a másik hátsó torony teljesen ki is szakadt annyira elette az idő, az már meg lett csinálva, sofőr alatti padló lemez szita, anyós úgyszintén, + az általános küszöb rohadás, a padlólemez már tavaly meg lett csinálva, arról sajnos nincs kép, de jó érzés tudni, hogy a szőnyeg alatt már jön az aszfalt :D
  • whiteskull
    #21095
    Na mégis megyek. Ittam eleget. :)))
  • whiteskull
    #21094
    Hát semmivel se durvábbra! :)))
  • brendon566
    #21093
    Vagyok ts-en Zéti.
  • Papa01 #21092
    Erre gondoltál ugye?
    - Az áldóját!

  • whiteskull
    #21091
    Ez valami kis Suzuki, Maruti, vagy Daihatsu?
  • whiteskull
    #21090
    Hú vazze! Nem irigyellek. No meg igazából sajnállak is. :))))

    Én tegnap váltót cseréltem. Az se volt semmi. Este 8-kor értem haza. :)))

    Ne haragudj, de tegnap éjjel nem aludtam egy percet se az egysejtű szomszédaim miatt, és most szerintem pillanatok alatt reprodukálni tudnám Papa legszaftosabb monológját is. No meg annyira fáradt vagyok, hogy a joy is kihullna a kezemből. :))))

  • Papa01 #21089
    Sajnos nekem ahhoz képest, hogy szabin vagyok (voltam), elég sok a melóm.... :((
  • Relax99
    #21088
    Ahogy látom nem volt nagy tumultus tegnap, lesz ma valaki?


    Egésznap ezzel (másik torony is hasonlóan áll és a küszöbökkel szórakoztam Apummal a hideben, jól jönne egy kis repülés :D
  • whiteskull
    #21087
    Nálam is volt ugyanez. :)
  • feca1229
    #21086
    Most kicsit megnyugtattál, azt hittem csak nálam van ez a probléma, és valóban, csak egy ideje történik ez. Gondolom kijavitják majd ezt is. Legalábbis remélem, mert nagyon idegesítő! Én is kikapcsoltam a skineket de nem segített.
  • Fokker
    #21085
    nekem u.ezt csinálta, csak a Hellequins szerveren. kikapcsoltam a skineket multiplayerben, és megoldódott. azóta csak simán szétfagy a RoF teljesen össze-vissza logikátlanul. szép szép hogy állandóan új gépeken agyalnak, de a stabilitáson is kéne melózni. nem is keveset. ez a szétfagyós móka, meg D3D error kb. a hárommal ezelőtti peccs óta van, azelőtt nem volt. azaz már megint a fejlesztők b@sztak el valamit.
  • sakkay
    #21084
    Austinen kívül nem nagyon lőttek le(de tényleg,mondjuk ő vagy 3-4*), inkább ram, na meg persze pilóta hiba.
    Sajnos olyan szar az ai, hogy a célzáson kívül, sem taktikát, sem manővert nem tudsz vele gyakorolni. Tehát csak multiban élesben sajna.
  • feca1229
    #21083
    Amúgy a Camellel én is úgy voltam, hogy single-ben penge voltam, de multiban 30%-ban ügyetlenségem miattam zuhantam le, 70%-ban viszont meg szarrá lőttek! Viszont ha valaki jól vezeti akkor nagyon komoly repcsi! Úgy olvastam ez a valóságban is így volt.
  • feca1229
    #21082
    Megpróbálom, remélem jó gombot nyomtam meg! (recovery) most mindenestre dolgozik!
  • sakkay
    #21081
    Single-ben nagyon jól, multiban nem nagyon.
    De d7f-el azért behozom. Viszont javasolnám neked , hogy töltsed le a legújabb skin packet,vagy(és) nyomjál rá arra a javítás gombra vagy mire, ami indításnál jön elő.
  • feca1229
    #21080
    Szia Sakkay!
    Maradtam volna még tegnap csak valamiért mikor játszok, akkor játék közben kilép az asztalra, és feldob nekem valami szöveget és azt , hogy D3D error meg valamit még a skinekről ír. Közben a játék fut, nekem be kell zárni ezt a hibaüzenetet és akkor visszakerülök a játékba! Ki érti ezt...? A videokártyámmal viszont semmi gond nincsen, mert megy minden más vele! Ezt megcsinálja 2 perc alatt vagy négyszer engem meg elönt az ideg és inkább kilépek az egészből! Ez csak a multiban történik, máskülönben megy a játék.
    Amúgy, hogy megy a Camel?
  • Relax99
    #21079
    Ha el akarsz tüntetni egy tavat csak szólj és már ott is vagyok :D
  • sakkay
    #21078
    Segítenék,de segg-hülye vagyok minden ilyenhez.
    Csak repülni tudok úgy ahogy. Az ötlet amúgy tök jó, nagyjából sejtem melyik típusú emberkék miatt van.
    Továrisi konyec'.
  • sakkay
    #21077
    Figyelgettem nem nagyon voltatok ma. Petivel beszéltem (beáruljam mit csináltál??) Aztán nem lézengett senki,ja és Fecával találkoztam a Mekibe". Mikor kezdünk repülni?
  • sakkay
    #21076
    Mindenkinek ajánlom a joy és lábkormány beállítását,mert nagyon érdemes.
    A joyom már rég beállítottam,de a lábkormányt csak most. Igen jó lett. Valahol be is linkeltétek, ha valaki nem csinálta volna még.
  • Fokker
    #21075
    utaltam én is.
  • kmarkdev
    #21074
    Készülget a kombinált mission egyik része a Duel Zone. Már kész a 2 szemben álló reptér, 15-15 db iszonyatosan koncentrált géppuskás légvédelemmel és 4-4 db géppuskás harckocsival, melyek szintén lőnek a gépekre. Ez a pusztító erő a felszálló gépeket védi.
    Vasárnap lehet, hogy szükségem lesz egy kis support-ra: melyikőtök készítette a tavas küldetést?
  • kmarkdev
    #21073
    Asszem, valakinek ez a hónap gyenge lesz... :) (José Luis Torrente után szabadon)
  • Solt
    #21072
    Utáltam én is...
  • sakkay
    #21071
    Feladtam én is..remélem neked.
  • Papa01 #21070
    1.022 béta hírek. :)
    @ Zéti: Jaja, alakul, bár becsapós szerintem. :)