29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • sakkay
    #25232
    Pont 5 km-től lehet észrevenni a célokat jó időben. Mondjuk az a legtávolabbi beállítási lehetőség, de nem hiszem , hogy távolabbról is lehetne, mert így is éppenhogy látni. Érdemes kipróbálni amúgy ,mert tök jól lehet érzékelni a közeledést.
  • Gundark 1 1
    #25231
    Sokat harcoltam a soros motorosokkal. Kedvencem a Spad XIII :) Gyors, baromi jól gyorsul, és a léggömb ágyúkkal meggyőző :)

    A másik oldalon Az Alba és a Fokker D7 alapmű. Nem egy hadjáratot vittem végig velük. A Dr1ben egyre jobban zavart az hogy ennyire lassú. Üldözni gyakorlatilag lehetetlen vele. Bár néhányszor elhagytam a felső szárnyat biplánként is átvitt a front jó oldalára :)
  • sakkay
    #25230
    Köszi.
  • macleody
    #25229
    Nem kell regisztrálni csak feltöltéskor be kell írni egy biztonsági kódot.
    Én az ivpicture-re szoktam feltölteni.
  • sakkay
    #25228
    A fent lévő képfeltöltő oldal jó? Érdemes használni? Csak azért mert utálok feleslegesen regisztrálni. Ez a Tinypic-vagy mi.
  • sakkay
    #25227
    Ha kivágatod, már nem is rossz.
  • Papa01 #25226
    Na engem nem is annyira a fogósok kiszámíthatatlansága idegesít, (bár az is eléggé), hanem a felső szárny amitől semmit sem lehet látni. :)
  • sakkay
    #25225
    Én mondtam! Majd holnap megnézzük...de szerintem inkább lehet ,hogy nem forgómotorral kéne' az alapdolgokat gyakorolni, hanem valami barátibbal'.
  • Gundark 1 1
    #25224
    jó vas a Teve kétség kívül. De nem barátkozunk valahogy. Van amikor tök jól megy, van amikor meg már a felszállásnál ki akar nyírni :) Ezek a hirtelen bedugózások nem jönnek be nekem :) Ehhez képest a spádé egy betontalapzat. Ossz meg velem, velünk tanácsokat a tevéről :)
  • sakkay
    #25223
    Gyerekek, lövöm be a Camelt, gondoltam nézek olyan ai-t, aki nagyon összevissza repül(mert ugye a Camel nem szereti a rángatást)....rakjatok be mondjuk 3 saját gépet, ellen-nek meg 3 n-17-et(persze acét').
    Úgy repül az ai mint egy bepánikolt humán!!!!Érdemes meglesni.
  • sakkay
    #25222
    Persze persze azért is raktam be! Ez(ek) a kivételek amik erősítik a szabályt.
    Amúgy az Einsteines bukás(állítólag)csak legenda, de jól hangzik.
    Az viszont igaz, hogy 3-4 éves koráig nem igazán szólalt meg, a szülők meg azt hitték düddő az aranyom!
  • Fokker
    #25221
    Einstein is megbukott matekból, vagy fizikából, már nem ugrik be.
  • sakkay
    #25220
    Ezen röhögtem egy kicsit:
    "1916 elején átvezényelték egy vadászalakulathoz (Flieger Abteilung 68), ahol Fokker D.III-al repült. A repülési vizsga írásbeli részén Udet kétszer is megbukott. Érdekesség, hogy barátja Richthofen is megbukott az írásbeli vizsgán, méghozzá háromszor. Később mindezek ellenére mégis ők lettek a legeredményesebb német repülő ászok."
    Wiki
  • sakkay
    #25219
    Pont ez a véleményem nekem is, hozzátéve azt, hogy valószínűleg, teljesen jól van szimulálva a repmodellje. Utánanéztem régen is, meg most is. A helyzet az, hogy azért így csak a legnagyobb királyok repülték(mint ahogyan a játékban sokan), mert aki előbb akart királykodni, az belehalt. Itt meg ugye 1000 halál is, csak 1000 restart. Tényleg az egyik (ha nem a leggyilkosabb gép volt-minden tekintetben, még a saját pilótáira is.
  • PhantomAss
    #25218
    a camel a legnagyobb über csíter gép, kb olyan mint az il2-ben a la5/7 és a spit9 volt
    olyan igazi dogfight gép, bele a közepébe azt had szóljon
    emiatt nem szeretem, amúgy az egyik kedvencem
  • sakkay
    #25217
    Érdekes.
  • sakkay
    #25216
    Sajna rá kell szoknom a CAMEL-ra, mert egy csomószor a syndikéten' nincs normális(nekem)AXIS gép, Camel meg mindig...úgyhogy elkezdem repülni aszt hiszem..kár , hogy nincsen 16-17 körül más német repülő...
  • Papa01 #25215
    Nagyon nagy!! :)
  • sakkay
    #25214
    Van hegy Peti nézd!!!!
  • Relax99
    #25213
    Ha gyors és mozgalmas csatát akarsz ahol csak a hentelés érdekel, akkor a fast food, new wings és a flying circus.
    Ha kicsit komolyabbra vágysz ahol már nincsenek ilyen puncsos külső nézet meg térképen megjelenített gépek stb. akkor hellequins és Syndicate esetleg az oceanic ha még létezik.
  • sakkay
    #25212
    kONKRÉT (ÉS NAGYON SZEMÉT) dogfight-ot a fast food nevű helyen.
    Teljes nagy mappos' repülést pedig a syndikéten, és a new wings-en.
    Ha sokan vagyunk magyarok, akkor Papa is csinál néha helyet:)
  • GaBika6
    #25211
    Multiban melyik szerón szoktatok vagy érdemes repülni?
  • Papa01 #25210
    Én nem találtam semmit.. :)
  • sakkay
    #25209
    Írnak valami konkrétot mi ez??
  • Papa01 #25208
    Na, most hosszú gondolkodás után beengedett! :)
  • Papa01 #25207
    Köszi tegnapi röppenést, csak kár, hogy rövid volt. :-)
  • Papa01 #25206
    Igen, azt hiszem, hogy betettem,a az 1.029-es cikkbe. Nagyon jó vidi.
  • sakkay
    #25205
    Ezt a videót ismeritek???
  • sakkay
    #25204
    Csak többször felnéztem nem volt senki..na majd ma.
    Különben visszamegyek ilezni..
  • Papa01 #25203
    Bocsi Sakkay, nem jött össze a tegnap este... Te voltál?
  • Papa01 #25202
    :D Ez tényleg nem akármi! Szegény eb, hogy megvan rettenve...

    Videó tutorial-ok a küldetés szerkesztőről.

    Elég jó minőségűek szerintem.
  • LeonSilver
    #25201
    Áááá dehogy! EZ a nem semmi Papa!!

  • Papa01 #25200
    EZ a nem semmi...
  • sakkay
    #25199
    OK!
  • Papa01 #25198
    Részemről OK! :) Elég régen repültem! :)
  • sakkay
    #25197
    Holnap repülés? Valaki?
  • Papa01 #25196
    Nincs, mit én is kipróbáltam volna.. :(
    EZEN linken találod a topic-ját a hivatalos oldalon, én is onnan szedtem le a "legfrissebbet". De sajnos igen csak az gond amit írtam.. :(
  • Solt
    #25195
    Sebaj, azért köszönöm... :)
  • Papa01 #25194
    Sajnos engem is kidob... Lehet az újabb patch-ek miatt nem kompatibilis.
    @ Zéti: Eléggé súly... :D
    @ Nesu: : Ezen a videón mit kellett nézni? :) Elvettél az életemből 38 másodpercet..
  • Nesu
    #25193
    Ne feledd végignézni :)))