29382
Rise of Flight - Flying Circus Volume I
  • 818391mate
    #29382
    A legalacsonyabb grafikai igény mellett is van jókora beviteli késés. ezt bárki tudta-e orvosolni? Más játékkal nincs gond
  • 818391mate
    #29381
    Eeeeeeeee Péter légyszíves helyeselni
  • 818391mate
    #29380
    Na jó többször igen mint nem (sose volt nagy arcom)
  • 818391mate
    #29379
    Én kajak most ébredtem rá, hogy mindenki hagyott nyerni. Szarul repültem. Nincs igazam?
  • 818391mate
    #29378
    Sziasztok Urak
    Mi a helyzet?
  • Rolo3
    #29377
    Szia ha esetleg vagy ma akkor tudunk repülni.
  • Rolo3
    #29376
    Hali vagyok mostantól ha van időd.
  • kmarkdev
    #29375
    Írtam discordon
  • Rolo3
    #29374
    hali vagyok én is
  • kmarkdev
    #29373
    Vagyok
  • kmarkdev
    #29372
    Délután 4 körül sztem oké
  • Rolo3
    #29371
    Szia ma nem vagyok otthon de holnap leszek repülhetünk leszek discord on is ha ez ok!?
  • kmarkdev
    #29370
    Ma ebéd után?
  • Rolo3
    #29369
    megpróbálom visszahozni a régi dogos küldit ha elindítja editorban
  • Rolo3
    #29368
    Nálam van discord is
    https://discord.gg/D83tq4QW
    itt lehet dumálni meg mindent ezt csak az itteni csapatnak csináltam használd nyugodtan.
  • Rolo3
    #29367
    Üdv urak rég jártam itt ha esetleg beszállhatok egy kis reppenésbe akkor szóljatok WW1 bármikor jöhet :D
  • kmarkdev
    #29366
    Készítettem egy légiharc küldetést. Ha gondolod, átküldöm, és valamelyik hétvégén kipróbálhatjuk. A reptereket körbe raktam légelhárító ágyúkkal és géppuskákkal, hogy elriasszam a keselyűket. Kipróbáltam mindkét oldallal, működik.
  • kmarkdev
    #29365
    Használtan egy ASUS ROG Strix Scar II-t. Volt vele egy kis probléma, de olcsón megoldottam.
    Az FC-ben nem lehetne összehozni valami hasonló küldetést? Amúgy nem találtam túl sok FC szervert a kínálatban, ami van, ott is kicsit bonyolult a küldetés. Egyik este örömmel láttam vagy 20-30 csatlakozott emberkét, de senkivel nem tudtam kommunikálni, pláne nem összedolgozni, így 20 perc eseménytelen repülés után eluntam. A térkép sem jeleníthető meg, a terep tök ismeretlen volt, semmit sem találtam meg. Jó lenne csinálni egy szerót a saját örömünkre.
  • Papa01 #29364
    Szia Márk! Örülök, hogy Te is rendben vagy! :) Igen, a RoF-ot már kevesen használják az FC miatt.. én már alig alig repülök bármivel is. Az FC bár tényleg szebb mint a RoF, de a régi küldinket már nem tudtam beüzemelni rajta. :( Milyen laptopot vettél? :)
  • kmarkdev
    #29363
    Sziasztok, jó látni, hogy megvagytok még. A minap vettem egy jó erős laptopot, és első gondolatom volt, hogy felteszem rá a ROF-ot. Kis küzdelem után sikerült, de meglehetősen kevés multi szervert találtam. Utána láttam, hogy gyakorlatilag megszűnt a játék. Helyette IL2 Flying Circus van. Kicsit sem olcsó, de megvettem. Sírok, ha arra gondolok, mennyit költöttem a ROF-ra :). Mindegy, beállítottam az irányítást, repültem pár quick missiont, aztán tegnap multi. Volt egy kb 25 perces légi harcom Pfalz D. III-mal egy igen jól vezetett Camel, és egy gyengusz Spad ellen, aki utóbbi pár rácsapás után odébb állt. Volt pár találat itt is, ott is, de semmi létfontosságú alkatrész. Végül a Camellel dupla géptörés lett háznak ütközés által. Kaptam rá egy "Damn Pfalz SSS!" -t. Ezek szerint még nem felejtettem el repülni. Ti szoktatok még? Van valami TS, vagy Discord, amin rádióztok?
  • whiteskull
    #29362
    BÚÉK! :)))
  • Papa01 #29361
    Nahát, új típus az FC-ben!

    BUÉK! :)
    Utoljára szerkesztette: Papa01, 2022.12.31. 20:20:48
  • Papa01 #29360
    Lehet, valamelyik frissítésnek nem tetszik a küldi... :(
  • Rolo3
    #29359
    Papa Nálam ugyan ez van vissza kezdő képernyőre és nem tudom mi a baj vele :(
  • Papa01 #29358
    A Discord-on ott van, én is onnan szedtem le. :) De sajnos nem indul el a küldi visszadob a főképernyőre... :(
  • Rolo3
    #29357
    Szia Papa sajna nincs meg a pálya valahol elmaradt két újra telepítés között.
  • Papa01 #29356
    Szia Máté!
    Írtam neked Pm-et! :)
  • Papa01 #29355
    Szia Roli!

    Ha időd engedi, kipróbálnád, hogy FC-küldit te el tudod indítani, illetve be tudod olvasni editorba? MErt nekem egyik sem megy... :(

    Köszi! :)
  • Papa01 #29354
    Igyekszem megszokni! :) Bár nekem már az is öröm, ha nálam megmarad egy kicsit, nem csak az anyukájánál. Annak szoktam nagyon örülni, amikor elalszik a mellkasomon és úgy lehúz vagy 2-3 óra alvást...
  • whiteskull
    #29353
    Nem lehet megszokni! :)))
  • Rolo3
    #29352
    Szia Papa elfelejtettem mondani lányod van ők pedig ilyenek (az enyém is :D). Majd megszokod :D
  • Papa01 #29351
    Sziasztok!

    Egy jó kis könyvet ajánlanék a figyelmetekbe, EZT.
    Nagyon olvasmányos, jó könyv, de nem épp olcsó, :)
  • Papa01 #29350
    @Máté, Roli: Nagyon szépen köszönjük! :) Nagyon aranyos a baba! :) Bár néha eléggé el tudja kapnia hév... :D
  • Rolo3
    #29349
    Gratulálunk innen is sok boldogságot és egészséget kívánunk!!!
  • 818391mate
    #29348
    Bocsánat, elkalandoztam.
    Gratulálok és kívánok minden jót.
  • Papa01 #29347
    Köszönjük szépen! :))
  • whiteskull
    #29346
    Nagy gratula! Jó egészséget mindenkinek! :))))
  • Papa01 #29345
    Bocsi Máté, hogy így eltűntem, de megérkezett hozzánk Borika, és most ő a vezénylő tábornok. :) De hamarosan szabin leszek, szóval... nem lehetetlen a dolog.
  • 818391mate
    #29344
    Hali,
    Ma vagy holnap valaki repülés?
  • Papa01 #29343
    Csak bátran! :) A lényeg, h repül... :)