20
  • Norbi507
    #20
    Minek beírni olyan hülyeségeket, mint pl:"a film nem jó bár, de ... qrva xar"
    semmi értelme.
    Off/

    Egy Jim Carrey-s film nem lehet rossz!:)
  • neoG
    #19
    mond azt,hogy SZERINTED!!!!
  • CaptainRumi
    #18
    ez elöbb még itt volt Aldo Moro üzenete...
    ennyit a moderálásról...

    egyébként igaza volt... a köcce meg a vok szintű szavakat miért használják?

    és attól szerinted jobb ember vagy Herczi ha fasz helyett fax-ot írsz?
    ugyanarra gondolsz... akkor meg már ne játszd a ministráns fiút...




  • Narxis
    #17
    Mekkora egy búzi okoskodó f@sz vagy.
  • Darth Sith
    #15
    nekem tetszett a film, igaz, egyszer nézős fajta, de nagyon jó kikapcsolódás :)
  • Herczi
    #13
    OFF/
    Lehet, hogy a te régimódi időidben nem volt moderáció, és mindenki úgy káromkodott, ahogy akart. Viszont manapság már kimoderálják a csúnya szavakat, ezért elterjedt ez az internetes szleng, mely lehetővé teszi a vulgáris szavak használatát is. Ilyen szavakkal valaki nyomatékosítja mondani valóját, valaki meg egyszerűen bunkó, és azt hiszi ettől lesz a qva, faxa gyerek :)
    /OFF
  • wolruf
    #12
    Akkor tegyük ide néhány hozzászóláshoz az Off jelzőt :D Bár winnie szerint úgyis mindenki tudja, hogy nem ide tartozik, mert egyértelmű (bár el kell olvasnia, amit nem biztos hogy akarna :D ).
    Fórum rulez. Nagyon faxogányosan qtyulék az egész :) Épp ezért szeretjük :)
    ONOFFUFF... wolruf
  • CaptainRumi
    #11
    *m
  • CaptainRumi
    #10
    én nekem nem azzal van-volt a gondom, hogy SZERINTE szar a film...

    "a film nem jó bár, de ... qrva xar"

    ezzel a mondattal van a bajom, de igazából még mondatnak sem neveznék...

    könyörgöm mi a fasznak kell az sz betűs szavakat x-el írni??? ez a cool most az "általános isiben"? xar= kszar...legalábbis nálam, lehet én vagyok a régimódi
    A másik kedvencem:
    fax = nálam az egy telekommunikációs eszköz nem pedig férfi nemi szerv
    ennyi
  • sandor8206
    #9
    SZERINTEM az egész hozzászólásod felesleges (persze az enyém is :-P)
  • aRoma
    #8
    bocs, #6-ra :)
  • aRoma
    #7
    izé,.... szerintem is
  • winnie
    #6
    izé, SZERINTEM valahol logikus, hogy mindenki a saját véleményét írja le, nem? bennem fel sem merült, hogy aroma arra gondol, hogy wolruf szerint sz-r a film.

    ld.

    "Pedig nem nehéz és egyben az értelmi színvonalad is megemelné mások szemében. "

    Pedig nem nehéz és SZERINTEM egyben az értelmi színvonalad is megemelné mások szemében.

    "Ugyanis attól hogy neked nem tetszik valami, másnak még lehet jó"

    Ugyanis attól hogy neked nem tetszik valami, SZERINTEM másnak még lehet jó.

    "egyből látszik hogy kijártad az általános 8. osztályt és tudsz véleményt alkotni saját magad is."

    SZERINTEM egyből látszik hogy kijártad az általános 8. osztályt és tudsz véleményt alkotni saját magad is.

    szóval, csak szóismétlés, SZERINTEM feleslegesnek tűnik.
  • Magiszter
    #5
    Miért felejti el mindenki a "szerintem" vagy a "véleményem szerint" szavakat beszúrni a mondatok elejére, vagy a végére? Pedig nem nehéz és egyben az értelmi színvonalad is megemelné mások szemében. Ugyanis attól hogy neked nem tetszik valami, másnak még lehet jó. Éppen ezért nem "Szar a film" csak "Szerintem szar a film", egyből látszik hogy kijártad az általános 8. osztályt és tudsz véleményt alkotni saját magad is.

    Nem kötekedésnek írom, csak nem értem meg miért nem tud mindenki önmaga véleményt nyilvánítani és miért azt szajkózzák mint a sok másik. Jó dolog droid-nak lenni?
  • aRoma
    #4
    Ez a film nem jó, egyszerűen rossz!
    Erőltetett gagyi.
  • CaptainRumi
    #3
    ezt aztán igazi megnyilvánulás volt mentális képességeidről :)
  • wolruf
    #2
    engem érdekel még így is :)
  • aRoma
    #1
    a film nem jó bár, de ... qrva xar