Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mester15
#97154
most vaok 8 a dikos

920814
#97153
Hol van?

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Krszti1160
#97153
na azt már nem hiszem el....
ha közép suliba jársz akkor neked is kb enyit kellene lened suliba de lehet hogy csak 2ikos vagy 😄 <#banplz><#banplz>
applecomputers
#97152
Mekkora egy tirpák vagy te agyhalott <#action>

antikarakter :D

Krszti1160
#97151
hol volt?majd ki próbálom én is😄
mester15
#97150
és tedd hozzá a 4 es átlag tol jobb megvan nekem😄

atiiisanevem
#97149
A Harc kimenetele
atiiis vs. Deeny

Deeny a gyorsabb, ezért õ kezd,
Deeny eltalál HK MP5-t használva, 680.83-t sebez rajtad!
Tommy Gun-t használva eltalálod Deeny-t 1.03 sebeztél rajta!
Deeny nem talál el, így nem sebez rajtad!
Tommy Gun-t használva eltalálod Deeny-t 1.03 sebeztél rajta!
Deeny eltalál HK MP5-t használva, 1530.58-t sebez rajtad!

A nyertes: Deeny!
Deeny Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $525
Jöhet a bosszú...

😄 kipróbáltam én is xD

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#97148
én meg kolumbiába😛

Krszti1160
#97147
akkor meg fogsz bukni mert nem tanulsz én meg tanulok...
Én reggel 5 kor kelek amire el rendezem magam az már 5:40 és megyek a buszra 6:20ast hogy elérjem aztán suliban vagyok 14:10-ig és amire haza érek azzal a rohadt busszal az már kb 15:20-30 és menyit játszom napközben 7 órát de ki megyek erre arra meg meg csinálom a leckét és este 22:00 kor már alszom és na kb 3-4 órát ha játszom így ki b.szotúl tudok fejlõdni.....<#banplz>
crea
#97146
hollandba vagyok.

Crea SMS: 11216

mester15
#97145
gyurjá még waze

athos01
#97144
grat!de lesz ez még forditva is!

Krszti1160
#97143
Legfrissebb tagunk:
kecskebaszo

IQ maradvány <#banplz><#banplz>
mester15
#97142
<#worship><#banplz><#taps>
#97141 ne találj ki fogást vald be hogy én iskola mellet is ugyan ugy tuo fejlödni

Krszti1160
#97141
na jó nem vitázom mert Te is és én is tudom hogy Nekem van igazam 😄 <#nevetes2>
athos01
#97140
A Harc kimenetele
athos vs. mestergyilkos

athos a gyorsabb, ezért õ kezd,
Öklöde-t használva eltalálod mestergyilkos-t 1 sebeztél rajta!
mestergyilkos eltalál Öklé-t használva, 6069-t sebez rajtad!

A nyertes: mestergyilkos!
mestergyilkos Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $49
Jöhet a bosszú...


<#boxer>

Krszti1160
#97139
Volvo S40 T5 😄 na ilyet sem találtam eddig. D:
mester15
#97138
akkor mondjad azt hogy a tanár nyomja helyettem minden tanárnak meg mondom a felhasdználom és akkor lyukas orályukba nyomják igaz-e?

Krszti1160
#97137
akkor suliból PDA-n nyomod és órán is 😄 <#banplz><#banplz>
#97136
Sziasztok! Érdekelne a red bull piaci ára. Aki vett/adott el az elárulhatná. köszi
mester15
#97135
aza gond nincs tesom meg egyik haverom sem nyomja helyettem mert azok is ott vannak a suliba

Krszti1160
#97134
hát ja lehet hogy délelõtt ameddig suliban van addig nyomi a tesója vagy a haverja a gépérõl és így tud fejlõdni 😄<#banplz><#banplz>
Vaxi
#97133
sziasztok
szervez valaki szb-t?

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

mester15
#97132
le nyomol ugyis de attol még majd mehetünk<#eplus2><#eplus2>
#97131 <#mf1>

atiiisanevem
#97131
jó a kisegítõbe könnyû <#banplz><#banplz><#idiota>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

crea
#97130
én meg veled.

Crea SMS: 11216

mester15
#97129
én 32 es vaok de az nem számit a kondi számit😄 én megyek veled

Nezbuyer
#97128
gyere! 😊

zizuka05
#97127
11-es vagy 10-es szintûekkel harcolnék egyet.

Ha egyszer nagy leszek...

mester15
#97126
én i járok suliba és mégis ugyan ugy fejlödök

athos01
#97125
mit idekeskedsz?!nyugi van!

mester15
#97124
ja ok már kezdtem ideges lenni<#mf2>

Krszti1160
#97123
Grat 😄 <#eljen>

a rohadt suli végett mindenki le elõz de majd Januártól vissza térek...

#97121 annak az adatlapján van hogy balek a piktibi ...
athos01
#97122
az van a csajnak kiírva az adatlapjára,hogy BALEK:............!!!! és folytatja!!!!nem látod?!?!

mester15
#97121
kinek mondtad hogy balek?

#97120
Szintet léptél! Új szinted: 29. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2

Sms: 15556

athos01
#97119
mi van rá kiírva!! balek: .......................

mester15
#97118
mit nézzünk rajta?

athos01
#97117
nézzétek már meg a kiscsaj adatlapját:sylv3r89

Krszti1160
#97116
írtam én is be na nem durvát😄
atiiisanevem
#97115
az az atis nem én vagyok <#banplz>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Krszti1160
#97114
Sry de ezt be kell másolnom mekkorát röhögtem ezeken...

8. Hydro
2009. 09. 04. 16:57

nem Te vagyok öcskös 😊
osztálytársam volt,
de amúgy meg azt hiszel amit akarsz 😄


12. Atis
2009. 09. 04. 17:31

kár hogy bandzsal

össze gyûltek a maffiózók 😄

na meg ez

2. zekkk
2009. 09. 04. 15:40

b.zmeg ezt ismerem.
<#banplz><#banplz><#banplz><#nevetes2><#nevetes2>
Nezbuyer
#97113
Olaszba van ez a kis takony legioner! kérhetném azt h baszogassátok? kirablás meg ienek??? 😊

atiiisanevem
#97112
háhá azért köszi 😛😄

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Nezbuyer
#97111
A Harc kimenetele
Chemeest vs. Legioner

Chemeest a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod Legioner-t 1695.38 sebeztél rajta!

A nyertes: Chemeest!
Súlyosan megsebesítetted Legioner-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

#97110
játékos már kint van a börtönbõl!<#vigyor2>

Sms: 15556

mester15
#97109
A Harc kimenetele
mestergyilkos vs. Embrio

Embrio a gyorsabb, ezért õ kezd,
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el Embrio-t így nem sebeztél rajta!
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 730.27-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 1384.32 sebeztél rajta!
Embrio nem talál el, így nem sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 1.03 sebeztél rajta!
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 9490.42 sebeztél rajta!

A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted Embrio-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $4,119 volt

atiiisanevem
#97108

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

atiiisanevem
#97107
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:05:33<#rinya><#help>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

atiiisanevem
#97106
hali<#integet2>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]