Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
na azt már nem hiszem el....
ha közép suliba jársz akkor neked is kb enyit kellene lened suliba de lehet hogy csak 2ikos vagy 😄 <#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
ha közép suliba jársz akkor neked is kb enyit kellene lened suliba de lehet hogy csak 2ikos vagy 😄 <#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
A Harc kimenetele
atiiis vs. Deeny
Deeny a gyorsabb, ezért õ kezd,
Deeny eltalál HK MP5-t használva, 680.83-t sebez rajtad!
Tommy Gun-t használva eltalálod Deeny-t 1.03 sebeztél rajta!
Deeny nem talál el, így nem sebez rajtad!
Tommy Gun-t használva eltalálod Deeny-t 1.03 sebeztél rajta!
Deeny eltalál HK MP5-t használva, 1530.58-t sebez rajtad!
A nyertes: Deeny!
Deeny Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $525
Jöhet a bosszú...
😄 kipróbáltam én is xD
atiiis vs. Deeny
Deeny a gyorsabb, ezért õ kezd,
Deeny eltalál HK MP5-t használva, 680.83-t sebez rajtad!
Tommy Gun-t használva eltalálod Deeny-t 1.03 sebeztél rajta!
Deeny nem talál el, így nem sebez rajtad!
Tommy Gun-t használva eltalálod Deeny-t 1.03 sebeztél rajta!
Deeny eltalál HK MP5-t használva, 1530.58-t sebez rajtad!
A nyertes: Deeny!
Deeny Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $525
Jöhet a bosszú...
😄 kipróbáltam én is xD
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
akkor meg fogsz bukni mert nem tanulsz én meg tanulok...
Én reggel 5 kor kelek amire el rendezem magam az már 5:40 és megyek a buszra 6:20ast hogy elérjem aztán suliban vagyok 14:10-ig és amire haza érek azzal a rohadt busszal az már kb 15:20-30 és menyit játszom napközben 7 órát de ki megyek erre arra meg meg csinálom a leckét és este 22:00 kor már alszom és na kb 3-4 órát ha játszom így ki b.szotúl tudok fejlõdni.....<#banplz>#banplz>
Én reggel 5 kor kelek amire el rendezem magam az már 5:40 és megyek a buszra 6:20ast hogy elérjem aztán suliban vagyok 14:10-ig és amire haza érek azzal a rohadt busszal az már kb 15:20-30 és menyit játszom napközben 7 órát de ki megyek erre arra meg meg csinálom a leckét és este 22:00 kor már alszom és na kb 3-4 órát ha játszom így ki b.szotúl tudok fejlõdni.....<#banplz>#banplz>
<#worship>#worship><#banplz>#banplz><#taps>#taps>
#97141 ne találj ki fogást vald be hogy én iskola mellet is ugyan ugy tuo fejlödni
#97141 ne találj ki fogást vald be hogy én iskola mellet is ugyan ugy tuo fejlödni
A Harc kimenetele
athos vs. mestergyilkos
athos a gyorsabb, ezért õ kezd,
Öklöde-t használva eltalálod mestergyilkos-t 1 sebeztél rajta!
mestergyilkos eltalál Öklé-t használva, 6069-t sebez rajtad!
A nyertes: mestergyilkos!
mestergyilkos Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $49
Jöhet a bosszú...
<#boxer>#boxer>
athos vs. mestergyilkos
athos a gyorsabb, ezért õ kezd,
Öklöde-t használva eltalálod mestergyilkos-t 1 sebeztél rajta!
mestergyilkos eltalál Öklé-t használva, 6069-t sebez rajtad!
A nyertes: mestergyilkos!
mestergyilkos Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $49
Jöhet a bosszú...
<#boxer>#boxer>
akkor mondjad azt hogy a tanár nyomja helyettem minden tanárnak meg mondom a felhasdználom és akkor lyukas orályukba nyomják igaz-e?
#97136
Sziasztok! Érdekelne a red bull piaci ára. Aki vett/adott el az elárulhatná. köszi
hát ja lehet hogy délelõtt ameddig suliban van addig nyomi a tesója vagy a haverja a gépérõl és így tud fejlõdni 😄<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz>
sziasztok
szervez valaki szb-t?
szervez valaki szb-t?
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.
le nyomol ugyis de attol még majd mehetünk<#eplus2>#eplus2><#eplus2>#eplus2>
#97131 <#mf1>#mf1>
#97131 <#mf1>#mf1>
jó a kisegítõbe könnyû <#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#idiota>#idiota>
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Grat 😄 <#eljen>#eljen>
a rohadt suli végett mindenki le elõz de majd Januártól vissza térek...
#97121 annak az adatlapján van hogy balek a piktibi ...
a rohadt suli végett mindenki le elõz de majd Januártól vissza térek...
#97121 annak az adatlapján van hogy balek a piktibi ...
az van a csajnak kiírva az adatlapjára,hogy BALEK:............!!!! és folytatja!!!!nem látod?!?!
#97120
Szintet léptél! Új szinted: 29. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2
Sms: 15556
az az atis nem én vagyok <#banplz>#banplz>
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Sry de ezt be kell másolnom mekkorát röhögtem ezeken...
8. Hydro
2009. 09. 04. 16:57
nem Te vagyok öcskös 😊
osztálytársam volt,
de amúgy meg azt hiszel amit akarsz 😄
12. Atis
2009. 09. 04. 17:31
kár hogy bandzsal
össze gyûltek a maffiózók 😄
na meg ez
2. zekkk
2009. 09. 04. 15:40
b.zmeg ezt ismerem.
<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2>
8. Hydro
2009. 09. 04. 16:57
nem Te vagyok öcskös 😊
osztálytársam volt,
de amúgy meg azt hiszel amit akarsz 😄
12. Atis
2009. 09. 04. 17:31
kár hogy bandzsal
össze gyûltek a maffiózók 😄
na meg ez
2. zekkk
2009. 09. 04. 15:40
b.zmeg ezt ismerem.
<#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#banplz>#banplz><#nevetes2>#nevetes2><#nevetes2>#nevetes2>
háhá azért köszi 😛😄
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
A Harc kimenetele
Chemeest vs. Legioner
Chemeest a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod Legioner-t 1695.38 sebeztél rajta!
A nyertes: Chemeest!
Súlyosan megsebesítetted Legioner-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Chemeest vs. Legioner
Chemeest a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod Legioner-t 1695.38 sebeztél rajta!
A nyertes: Chemeest!
Súlyosan megsebesítetted Legioner-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
#97110
játékos már kint van a börtönbõl!<#vigyor2>#vigyor2>
Sms: 15556
A Harc kimenetele
mestergyilkos vs. Embrio
Embrio a gyorsabb, ezért õ kezd,
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el Embrio-t így nem sebeztél rajta!
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 730.27-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 1384.32 sebeztél rajta!
Embrio nem talál el, így nem sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 1.03 sebeztél rajta!
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 9490.42 sebeztél rajta!
A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted Embrio-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $4,119 volt
mestergyilkos vs. Embrio
Embrio a gyorsabb, ezért õ kezd,
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el Embrio-t így nem sebeztél rajta!
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 730.27-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 1384.32 sebeztél rajta!
Embrio nem talál el, így nem sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 1.03 sebeztél rajta!
Embrio eltalál HK MP5-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Ak-47-t használva eltalálod Embrio-t 9490.42 sebeztél rajta!
A nyertes: mestergyilkos!
Súlyosan megsebesítetted Embrio-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $4,119 volt
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:05:33<#rinya>#rinya><#help>#help>
00:05:33<#rinya>#rinya><#help>#help>
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]