Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Mangoo
#97820
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.5. - 11:13:25

Sikeresen megnyerted a harcot dudva11 ellen!<#fejvakaras><#fejvakaras>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Hatvanibaro
#97819
nah azert barmit nem...😄😄😄

(Admin)

mester15
#97818
<#hehe>

#97817
😮
Az a kis szutyok tényleg felbérelte... mert állítólag leütöttem a testvérét...:S
Az raj..😊

Hatvanibaro
#97816
1milioert?😮

el kezdem neked utni hihih <#banplz><#falbav><#vigyor>

(Admin)

mester15
#97815
én elvállalom 1 millio bármit😛<#eplus2><#mf1>

#97814
Tudattam is vele hogy rákérdezek hogy mizu..😄
De ha úgy van akkor van felesleges egy millióm amit szívesen kitûzök a fejére...😊
Ezt már nem vette olyan jó néven..😊 De majd elválik..😊

Hatvanibaro
#97813
kamu duma. en is ezt mondanam 😄😄😄: hihihi
hogy fel bereltek😄😄

(Admin)

#97812
Küldõ: salvatrucha - 61515 Idõpont:2009 Sep.5. - 11:03:28

MafiaGirl bérelt fel mert vmeik barátját lenyomtad...ezért nyomtalak ma le...

Ez már kamu sztm...:S

#97811
Ó de..😄😄😄😄
anonimért is fizettek Neki... De ajánlottam egy kis aprót... hátha...
Meg azt mondta Neki a srác hogy tudni fogom hogy ki az... közben fogalmam sincs..😊:S
Viszont ha pénzért sem mondja el hogy ki bérelte fel akkor kivernétek majd belõle???😄

LoSA
#97810
Reggel 8 óta SZBre szeretnék menni!! 😊

Számom: 22124!

viktor0203
#97809
mert mindig baj van veled...😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Hatvanibaro
#97808
kawa pm

(Admin)

#97807
Küldõ: salvatrucha - 61515 Idõpont:2009 Sep.5. - 10:54:32
most támadtalak be elõször...és mert felbéreltek...

Na ne...😄😄😄 Besz*****...😄😄😄 már vérdíjat is tûztek a fejemre..😄:😄D

Hatvanibaro
#97806
A Harc kimenetele
onoff vs. vVamoSs

vVamoSs a gyorsabb, ezért õ kezd,
vVamoSs eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod vVamoSs-t 508 sebeztél rajta!
vVamoSs eltalál UZI-t használva, 603.58-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod vVamoSs-t 646 sebeztél rajta!

A nyertes: onoff!
Súlyosan megsebesítetted vVamoSs-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $859 volt

(Admin)

viktor0203
#97805
😊szívesen😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

#97804
Hát akkor Köszi Uram..😄😄😄

Hatvanibaro
#97803
engem is be vert...😊

(Admin)

#97802
Sajnos elvesztetted a harcot Salvatrucha ellen!
Már kezd idegesíteni a fiú..😊:S

viktor0203
#97802
Támadás


A Harc kimenetele
viktor0203 vs. Salvatrucha

Salvatrucha a gyorsabb, ezért õ kezd,
Salvatrucha eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el Salvatrucha-t így nem sebeztél rajta!
Salvatrucha eltalál UZI-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod Salvatrucha-t 26644 sebeztél rajta!

A nyertes: viktor0203!
Súlyosan megsebesítetted Salvatrucha-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Hatvanibaro
#97801
igen kawa annyit kell nekunk utalni elore 😄😄

hogy be vagyunk az uzletbe kb 😄😄 hihi

(Admin)

#97800
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.5. - 10:44:45

Sikeresen megnyerted a harcot GyIstvan22 ellen!

Az jó...😊 Meg sem sebzett...😊 Akkor nem is értem minek támadott be...😊

Mangoo
#97799
Csak kiváncsi voltam figyel-e vki!<#vigyor2><#vigyor2>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

kawaclipse
#97798
napi négyezerezerért elboddzázgatok. az 4.000.000 $ 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

Hatvanibaro
#97797
GYURNI KENE MENNI EGY KICST MELLRE EGY KICSIT KARA 😄

vagy!

a bodza iparban reszt venni napi 4000ezret adunk attisal hihi

(Admin)

kawaclipse
#97796
PM 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

davidgeszt
#97795
te mér sziszegsz?<#ravasz1>
#97794
Üdv Érkezõk...😊

bercosz
#97793
Jó reggelt!
Megléptem a szintet:
Szintet léptél! Új szinted: 19. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +1

Mennék szb-re írjon akinek kellek!

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

Mangoo
#97792
Szisztok érkezõk!<#wave>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Vatos Locos
#97791
Na akkór üdv az érkezõknek<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Vatos Locos
#97790
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

davidgeszt
#97789
halihó<#wave>
mennék szbre
kawaclipse
#97788
sziasztok 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#97787
Sziasztok
Szeretne valaki jönni embercsempészetre?
Aki igen, annak tel.:45375
vakardhal
#97786
<#integet2>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Mangoo
#97785
<#wave>Neked is!!

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

Mangoo
#97784
Katalin megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!<#worship><#worship>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

rajkonnen92
#97783
szép reggelt mindenkinek<#integet2>

Glory Man United Go Kimi Go

mester15
#97782
hanem ezres<#eplus2><#mf1>

Mangoo
#97781
Hát nem százas az tuti!!

csako666 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!<#worship><#worship>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

mester15
#97780
az ilyeneket szét kéne verni

Vatos Locos
#97779
<#idiota>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

csako666
#97778
Heroin:
DonDiego $1,900,000 2009 Sep.5. - 9:07:57

Ez nooormális?
Rosszabb mint egy 50%-os szuri<#csodalk>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Mangoo
#97777
DonNikol sikeresen megszöktetett a börtönbõl!<#worship><#worship>

Sikeresen értékelted ezt a játékost.<#eljen>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

mester15
#97776
Sikeresen kiraboltad: Kuglits. Szereztél 19 XPt és $268-t.

mester15
#97775
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.5. - 9:57:55

A biztonsági kamerád felvette, ahogy Kuglits megpróbálja feltörni a garázsod! Helyszín: Olasz
Opciók: Törlés - Válasz kiez-a srác ugy látszik kapni akar😄

vakardhal
#97774
azért,köszi😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

LoSA
#97773
SZBre szeretnék menni!! 22124!

Mangoo
#97772
Deeny

07:59

doohan01 súlyosan megsebesítette Lekéstem!!<#szomoru1> Na majd legközelebb!

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64