Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#97982
akkor mennyi pénzért vesztegetnéd rá az idõd?<#szomoru1>

#97981
BDM3 energiája 10% alatt van, ezért nem tudod megtámadni!

:S:S:S:S

#97980
Majd én mindjárt..😊

davidgeszt
#97979
nem még régebben😛
#97978
Na akkor most küldd el a saját statodat szerkesztés nélkül..😄
Nem kell világolni...😊 mert úgysem hiszem el..😄😄😄😄

LoSA
#97977
"Sajnos elvesztetted a harcot BDM3 ellen!"

Valaki verje már el nekem please... Pont le voltam merülve, tuti azért tudott csak elverni! OLASZBA van! Köszi! 😉

#97976
Na mondom én..😊
Most volt a második???😄

#97975
az adatok hogy 5ös szintû

LoSA
#97974
Szép kis harc volt... <#vigyor> Örülök, hogy megnyertem! Mindjárt küldöm SMS-be! 😉

davidgeszt
#97974
már mér ne jutott volna, eszembe...
csináltam is már kétszer
#97973
Tudom..😄 ez Neked még eszedbe sem jutott..😊

davidgeszt
#97972
pf
#97971
Uram kérném a statjaidat...:é😄

#97970

Sziasztok!

Fegyverest keresünk szb-re,Olaszba!

Jelentkezés nála:tel.:69726
LoSA
#97969
Én Hollandba már megnéztem, meg USA-ba! Ott nincsen...

#97968
Szép társaság..😄
Akinek ien barátai vannak nincs szüksége ellenségekre...
De am tényleg a haverod vette el az SzB pénzeteket???
Ez is egy jól bevált megoldás hogy ne kelljen a tagokat kifizetni...😊

#97967
nem baj azért kössz

#97966
5ös szintû

kawaclipse
#97965
Áááá, 5ös szintû Nem pazarlok rá. Sry

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#97964
megnézem kössz 1 perc

#97963
A Harc kimenetele
ZozCastellano vs. LoSA

LoSA a gyorsabb, ezért õ kezd,
LoSA nem talál el, így nem sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod LoSA-t 647 sebeztél rajta!
LoSA eltalál Shotgun-t használva, 277.07-t sebez rajtad!
Nem találtad el LoSA-t így nem sebeztél rajta!
LoSA eltalál Shotgun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el LoSA-t így nem sebeztél rajta!
LoSA eltalál Shotgun-t használva, 741.6-t sebez rajtad!

Na szép..:$😄😄😄
Grat!!!😉

kawaclipse
#97962
8000 😊 jelenleg 7.000.000-m van 😊 De hányas szintû a gyerek? Megcsapom neked ha birom.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#97961
na jó nem érdekel senkit ha 8ezret adok annak aki kifenyegeti a srácból a pénzem tehát 8ezer vagy mennyiért vállalnátok?

jhetedikj
#97960
Pénz: $0
Bankban: $0

Szétosztottam a pénzt a kéregetõknek, akinek nem jutott az mehet ausztráliábal a garázsomba teli van rakva kocsikkal, xp vadászat indul.😊

anno 1987

LoSA
#97959
ok

már ott vagyok, támadhatsz! <#nyes>

davidgeszt
#97958
simson nem szokott csak barátilag😄
#97957
gyere már olaszba légyszíves..😊

csako666
#97956
én az elsõ <#hehe>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#97955
Mivan már??? Téged a haverjaid ütnek be állandóan kórházba???
weszter meg ez is... simon vagy simson vagy simpson(a 3. spanod!) is le szokott ütni???😄😄😄

#97946 még nem tok menni... van egy kis dolgom... de nem sokra meek..😊

LoSA
#97954
Még szerencse, hogy sofõr voltam... <#nyes> Ezért szeretek sofõr lenni... 😊

Mangoo
#97953
Legfrissebb tagunk:
KIssMe <#szeret><#szeret><#banplz>

AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64

LoSA
#97952
Mehet, ha gondolod! 😉 Gyere USA-ba és támadhatsz is!! LOG-t nyomd ide... 😉

atiiisanevem
#97951
akkor grat <#ravasz1>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csako666
#97950
Nem!
<#eplus2><#hehe>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

davidgeszt
#97949
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.5. - 13:24:08

Sajnos elvesztetted a harcot etz150 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz
mi a ... hát legyurtam magam szb elõtt<#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav><#falbav>
#97948
sziasztok aki meg akar támadni valakit vagy kirabolni azt kérem szépen tegye meg hoogy paleszto nevû játékost nyírja ki mert részvényt akart nekem eladni és én még kezdõ vaygok nem tudtam ezt hogy kell átutaltam a bankszámlájára 33700 dollárt és átbaszott nem küldött semmmiféle részvényt utánna meg is írta hogy ez a játék errõl szól bocsesz de ez azért parasztság kezdõ játékosnál tehát ha valaki kinyírja vagy valahogy megfenyegeti hogy küldje vissza a számlámra a pénzt annak adok belõle 4ezret köszi elõre a számom 12394

atiiisanevem
#97947
Sanko19 idõpont: 2009 Sep.5. - 13:19:52

Sanko19 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés

<#worship><#worship>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

LoSA
#97946
Mindjárt kiderül, csak várom, hogy vége legyen az SZB! Elvileg mindjárt megvan! Addig gyere USA-ba! 😉 Vagy hol vagy?

#97945
De am jó lesz Neked a desert is..😊 Nehogy már megverj...:$😄:😄D

atiiisanevem
#97944
és az tevagy?😊

#97939 bocsi de mst nem! majd máskor!

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

bercosz
#97943
Én emnnék ha még mindig kell 1 ember

Maffiózó.hu lvl 52 | Telefon 12643 | név kisberci

LoSA
#97942
Így vertél el engem is... Én gyorsabb vagyok, de el is vertél! <#ravasz1>

csako666
#97941
megvan a második kidobó!

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#97940
Oksam, majd írj rám...😉

#97938 Azért írtam hogy az én véleményem szerint..😊
de tényleg nem látom semmi értelmét... inkább nyomom az erõt meg a védekezést... és akkor hiába gyors ha nem talál el vagy 1-et sebez...😄 Szerintem..😊

mester15
#97939
atis megyünk egy barátit? gyere usába te támadsz

atiiisanevem
#97938
azért ezzel vitatkoznék 😊

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

LoSA
#97937
HBS Zoz: Éppen egy SZBbe vagyok benne, csak még egy ember kell! De ahogy lemegy, rendben!! 😉

atiiisanevem
#97936
shoti

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

#97935
Egy baráti harc???😊

#97934
Én shotit használok... mivel szinte semmi értelmét nem látom a gyorsaságnak...