Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
:S:S:S:S
Nem kell világolni...😊 mert úgysem hiszem el..😄😄😄😄
Valaki verje már el nekem please... Pont le voltam merülve, tuti azért tudott csak elverni! OLASZBA van! Köszi! 😉
Most volt a második???😄
Sziasztok!
Fegyverest keresünk szb-re,Olaszba!
Jelentkezés nála:tel.:69726
Akinek ien barátai vannak nincs szüksége ellenségekre...
De am tényleg a haverod vette el az SzB pénzeteket???
Ez is egy jól bevált megoldás hogy ne kelljen a tagokat kifizetni...😊
ZozCastellano vs. LoSA
LoSA a gyorsabb, ezért õ kezd,
LoSA nem talál el, így nem sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod LoSA-t 647 sebeztél rajta!
LoSA eltalál Shotgun-t használva, 277.07-t sebez rajtad!
Nem találtad el LoSA-t így nem sebeztél rajta!
LoSA eltalál Shotgun-t használva, 1.03-t sebez rajtad!
Nem találtad el LoSA-t így nem sebeztél rajta!
LoSA eltalál Shotgun-t használva, 741.6-t sebez rajtad!
Na szép..:$😄😄😄
Grat!!!😉
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
Bankban: $0
Szétosztottam a pénzt a kéregetõknek, akinek nem jutott az mehet ausztráliábal a garázsomba teli van rakva kocsikkal, xp vadászat indul.😊
anno 1987
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
weszter meg ez is... simon vagy simson vagy simpson(a 3. spanod!) is le szokott ütni???😄😄😄
#97946 még nem tok menni... van egy kis dolgom... de nem sokra meek..😊
KIssMe <#szeret>#szeret><#szeret>#szeret><#banplz>#banplz>
AsRock 890FX Deluxe5 $ Gigabyte HD 6990 4GB DDR 5 $ AMD Phenom II X6 1100T Black Edition $ Corsair 12GB DDR3 2000MHz XMS3 Kit:3x4GB $ Corsair HX1000W $ Win7 Sp 1 x64
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
<#eplus2>#eplus2><#hehe>#hehe>
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
Sajnos elvesztetted a harcot etz150 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz
mi a ... hát legyurtam magam szb elõtt<#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav><#falbav>#falbav>
Sanko19 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
<#worship>#worship><#worship>#worship>
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
#97939 bocsi de mst nem! majd máskor!
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
#97938 Azért írtam hogy az én véleményem szerint..😊
de tényleg nem látom semmi értelmét... inkább nyomom az erõt meg a védekezést... és akkor hiába gyors ha nem talál el vagy 1-et sebez...😄 Szerintem..😊
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]