Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Nzsolt35
#98130
Küldõ: goldr7 - 58668 Idõpont:2009 Sep.5. - 15:41:52

jo akkor 44ezer 150 darab de minimum ennyit adok mert igy éri meg ha kell akkor utaéld a 44ezret milan12345 névre közleménybe: lajo 's inc == > ez fontos!
Opciók: Törlés - Válasz

maffiozo név:Nzsolt35 lvl 19 [elnök]

csaresz
#98129
keki idõpont: 2009 Sep.5. - 15:45:14

keki sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés<#worship>


Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:03:36<#help><#hehe>

Promaster
#98128
Sziasztok!😊

Krszti hogyálsz xp-vel?😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Nzsolt35
#98127
Küldõ: goldr7 - 58668 Idõpont:2009 Sep.5. - 15:40:31

csá érdekel olcson lajo 's inc?
Opciók: Törlés - Válasz

maffiozo név:Nzsolt35 lvl 19 [elnök]

atiiisanevem
#98126
tito idõpont: 2009 Sep.5. - 15:46:19

tito megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Redbull756
#98125
Valaki feltörte a g...
kera megpróbálta be...
kera megpróbálta ös...
kera összekarcolta ...
kera megpróbálta ki...

😄 Vki ránézne? Hollandba van.

bgytito
#98124
hát nem én vagyok az, már biztos 😊

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Vatos Locos
#98123
keki sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
Köszönöm😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#98122
keki megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!

Secret megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
18

<#worship><#worship>

Sms: 15556

csaresz
#98121
<#hehe>mindenki sitten van<#banplz>hol vannaka a hivatásos szöktetök<#confused>

bgytito
#98120
Börtön
Játékos már kint van a börtönbõl

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Krszti1160
#98119
Sziasztok most értem haza a suliból...
Látom itt van még az okos toljásemberkénkakiigyír 😄 <#banplz>
#98118
Én mennék SZB RE!!!
atiiisanevem
#98117
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:02:41

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csaresz
#98116
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:03:39

#98115
Börtönben vagy, hátralévõ idõ:
00:05:57 <#help><#help>

Sms: 15556

csaresz
#98114
Sikeresen kilyukasztottad Serendipity autójának kerekeit, ezzel 22% sérülést okoztál az autónak.
Sikeresen betörted Serendipity autója szélvédõjét, ezzel 20% sérülést okoztál az autónak.
Sikeresen összekarcoltad Serendipity autóját, ezzel 25% sérülést okoztál az autónak.
<#hehe><#hehe>

davidgeszt
#98113
usa
csaresz
#98112
ok!akkor már csak egy ember kell

rajkonnen92
#98111
mennék ha lehet még

Glory Man United Go Kimi Go

csaresz
#98110
ország?

davidgeszt
#98109

Válasz: Feladó: davidgeszt - 73639 Dátum:2009 Sep.5. - 15:15:02:
miért is volt ez? és legalább a harcot küldd el
üzleti szabály, a megrendelõ kilétét sose fedd fel.....

A Harc kimenetele:bat21 vs. davidgeszt

bat21 a gyorsabb, ezért õ kezd,
UZI-t használva eltalálod davidgeszt-t 1.02 sebeztél rajta!
davidgeszt nem talál el, így nem sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod davidgeszt-t 503.88 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 675-t sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod davidgeszt-t 70.38 sebeztél rajta!
davidgeszt eltalál Katana-t használva, 1-t sebez rajtad!
UZI-t használva eltalálod davidgeszt-t 2117.52 sebeztél rajta!
Opciók: Törlés - Válasz
csaresz
#98108
szbre kellene ember!

Vatos Locos
#98107
Ismerõs😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

atiiisanevem
#98106
istenem 85% és 10bõl ha 2x sikerül, ez azért kicsit idegesítõ....

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

#98104
Ügyes fiú vagy! MOst nagyon, de nagyon szégyenbe hoztál! De nem szánalmas dolog, hogy ilyen képeket keresgélsz a neten, ahelyett, hogy vmi jó féle suncikat néznél? Én elgondolkodnék, hogy ki is itt a buzi! Tudom az jön, hogy én és belinkelsz vmi számodra rendkívül viccesnek tûnõ képet és én leszek a megszégyenített hülye gyerek, de ha téged ez tesz boldoggá, csak csináld...

Sms: 15556

#98103
Neked meg ITT a csajod. Jó szórakozást!!!
#98102
Hurrá! Éljen!!! Pápápápáp. Hozzátok a pezsgõt, muhahahahaha!!!!
#98101
Látom a barátnõs buli nem megy van még egy ajánlatom!

Név Szakértelem
Judit 8/10

Elég ügyesnek tûnik! Le dumálom vele, hogy csak neked egy kör ingyenbe megy! Hátha ez segít rajtad! <#crazya>

Sms: 15556

#98100
Az öt legnagyobb maffiózó az országban (ebbõl hárman rendszeres SG olvasók): ÍME
csaresz
#98099
na inkább lelépek innen...kezd megfájdulni ettõl a sz@rházitól a fejem!

na szasztok<#wave>

#98098
Tito!!!! Téged is látni???? Lefotóztak ám, tudod??? ÍME
bgytito
#98097
szb-re mennék ,ha esetleg szervez valaki mostanában

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

#98096
Kösz a tanácsot barátom. Lehet, hogy neked bevált, de én megmaradok ennél: 😊.

Te meg ennél: Muhahahaha!!!!
#98095
tudom közbe rájöttem, hogy ugyanaz volt a hozzászólás száma és engem dobott ki a gép! <#vigyor2>

Sms: 15556

bgytito
#98094
sziasztok

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

#98093
basszus hogy kerültem én képbe nálad, mert mégha tag lennék azt mondom oks, de nem vagyok! De látom te már csak ilyen otthon ülõ, magányos szerencsétlen vagy! Szerintem el kellene neked már egy barátnõ, aki rendbe rakná a hormonjaidat és végre képes lennél kulturált viselkedésre! <#confused>

Sms: 15556

atiiisanevem
#98092
nem neked ment, patriknak

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

csaresz
#98091
szerintem ITT érdeklõdj barátok után...biztos találsz kedvedre valót

#98090
5 Legnagyobb Maffiozo az országban

ÍME

Középen: Ememutu

Jobbra: Krszti1660

Bal oldalon: atiiis
#98089
ezt én most mért kaptam?<#sir><#sir>

Sms: 15556

csaresz
#98088
inkább majom

#98087
Miért, ha állatkerti képeket nézegetek, akkor zsiráf vagyok??? Nem, nem. Csak érdeklõdöm utánatok, mármint az SGBG ELITE után.
#98087
5 Legnagyobb Maffiozo az országban

Ememutu
Krszti1660
atiiis
Brasco
Gangsza81

nah ezt se hittem volna, hogy egyszer látok ilyet <#vigyor2>

Sms: 15556

csaresz
#98086
te télleg buzi vagy...ezzel árultad el magad...máskülönben nem nézegetnél ilyen képeket

#98085
Hölgyeim és Uraim!!! Az SGBF család: ÍME
csaresz
#98084
Sikeres edzés! 16 alkalom edzéssel szert tettél 16.608 xxxx.

csaresz
#98083
mért nem olvasgatod inkább a házi faladataidat?

davidgeszt
#98082
szia csaresz😊
#98082
Láttad a képeket mi??? Muszáj volt játszani kicsit a mütyürkéddel!!! Muhahahahaha!!!! Anyukád nem nyitott rád a fürdõben????