Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!
Megláttál egy rendõrt az utcán odarohantál hozzá és jól megverted, elvetted a pénzét, sikeres akció. Szereztél: 710 XPt És kerestél: $825-t
Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...
SteveAngelo Tel: 21354
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Szintet léptél! Új szinted: 43. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2
Opciók: Törlés - Válasz
Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...
jo8 mindenkinek..<#wave>#wave><#wave>#wave><#wave>#wave>
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)
köszi csaresz a szöktetéseket!😊
Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...
Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)
SteveAngelo Tel: 21354
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200
SteveAngelo Tel: 21354
Kórsó=Köcsög
Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200
mint tegnap kb? 😄
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
592 ezer szb-re😉) 😄😄
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Küldõ: admin - 0 lagunaseca bedobott... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:16:55
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:16:19
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:14:25
Küldõ: admin - 0 DonKarlone megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:08:32
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:07:36
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:06:40
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:52:58
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:52:23
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:51:49
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõp
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:50:38
Küldõ: admin - 0 lagunaseca betörte ... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:50:08
Küldõ: admin - 0 lagunaseca Kilyukas... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:49:13
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:46:52
Küldõ: admin - 0 DonKarlone megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:44:29
Küldõ: admin - 0 DonKarlone megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:43:30
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:40:37
Küldõ: admin - 0 DonKarlone összekar... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:37:42
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:36:05
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:29:07
Összes üzenet törlése Összes kijelölése
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:17:58
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:17:05
Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200
JokerG Tel: 54943
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Mondom ne jacc velem ember kiszakitom a tudodet vagy at utalod vagy meghalsz kocsog ne huzzal fel!!
Opciók: Törlés - Válasz
LOL DEKEMÉNY HEHEHE😄
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200
TE KOCSOG AMI A SZAMLADON VAN A JATEKBA UTALD AT HA NEM AKARSZ GONDOKAT MERT ELKAPLAK MEGTUDOM A CIMEDET UGY CSINALD JO LEGYEN NEKED NE AKARD A KEZED LABAD ELTORETTETNI KULD A PENZT CSINALD AZT AMIT MONDOK ES NEM LESZ BAJ ERTED FOLDIM!
Opciók: Törlés - Válasz
LOOOL kezd elegem lenni belõle xDDD
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Opciók: Törlés
<#eljen>#eljen><#worship>#worship>
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
CSÁ NA FIGYELJ ÖCSKÖS MIG SZEPEN BESZELEK ADDIG AZ ÖSSZES PENZED AT UTALOD VAGY ELKAPLAK A FEJED LE SZAKITOM A HELYEROL TUDOM HOL LAX NEM KISPALYAS VAGYOK HA NEM AKARSZ MAGADNAK GONDOT KULDOD A PENZT ES NEM LESZ SEMMI BAJ!! HA MEG SEM LESZ PENZ AKKOR BAJOK LESZNEK! BEFOLYASOS BARATAIM VANNAK ELKAPLAK OCSKOS !! INTEZKEDJ MINNEL HAMARABB A PENZ NALLAM LEGYEN!!
Opciók: Törlés - Válasz
xDDDDDDDDD ebbe meg miütött nagyon kemény😄
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"