Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Vatos Locos
#99235
<#eljen><#taps>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

vakardhal
#99234
<#eljen><#taps>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

viktor0203
#99233
Bûnözés
Megláttál egy rendõrt az utcán odarohantál hozzá és jól megverted, elvetted a pénzét, sikeres akció. Szereztél: 710 XPt És kerestél: $825-t

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

viktor0203
#99232
köszönöm barátaim!

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Steve Angelo
#99231
Egy embert várunk még szb-re, mielõbbi indulással! Aki tud jönni, az írjon!

SteveAngelo Tel: 21354

Maximus4
#99230
Nagy grat<#worship>

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

crea
#99229
<#eljen>

Crea SMS: 11216

viktor0203
#99228
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.6. - 22:03:34

Szintet léptél! Új szinted: 43. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +1, Bátorság: +2
Opciók: Törlés - Válasz

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

Steve Angelo
#99227
<#integet2>

SteveAngelo Tel: 21354

Promaster
#99226
nah mente, sziasztok😊)
jo8 mindenkinek..<#wave><#wave><#wave>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

farkasnor
#99225
tudnátok segíteni nekem számláló ügyben?

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

viktor0203
#99224
re..
köszi csaresz a szöktetéseket!😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

farkasnor
#99223
szevasztok<#integet2>

Maffiozo : Farkasnor lvl:37 Tel: 98714\"A világnak több szerény zsenire lenne szüksége. Olyan kevesen maradtunk.\" :)

crea
#99222
franciában nyitva a garázsa.

Crea SMS: 11216

Steve Angelo
#99221
Akkor már hárman vagyunk! Keresünk még egy negyedik tagot! Kérem írjon nekem!

SteveAngelo Tel: 21354

Maximus4
#99220
Õ sincs japánban.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

mrbean1
#99219
Ha szükség van rám megyek.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

mrbean1
#99218
DonKarlone öt is keresnétek😊Egy csapatban vannak.

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Steve Angelo
#99217
Természetesen mehet, úgy ahogy tegnap! Várunk még akkor társakat az szb-hez!

SteveAngelo Tel: 21354

#99216
sziasztok valaki nem szervez szb-t????
mrbean1
#99215
Írd neki vissza finoman addig jár a korsó a kútra amíg meg nem bass*ák a vízhórdó jányt😊

Kórsó=Köcsög

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Hatvanibaro
#99214
szetem nezd meg usaba lesz😊 koloba nincs

(Admin)

#99213
ok 😊

mint tegnap kb? 😄

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

Steve Angelo
#99212
Csapd már le! <#nevetes1>

SteveAngelo Tel: 21354

mrbean1
#99211
Köszi nektek!
#99206

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Promaster
#99210
nah pill elmeek tusolni😊))
592 ezer szb-re😉) 😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mrbean1
#99209
Összes üzenet törlése Összes kijelölése
Küldõ: admin - 0 lagunaseca bedobott... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:16:55

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:16:19

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:14:25

Küldõ: admin - 0 DonKarlone megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:08:32

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:07:36

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 10:06:40

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:52:58

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:52:23

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:51:49

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõp

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:50:38

Küldõ: admin - 0 lagunaseca betörte ... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:50:08

Küldõ: admin - 0 lagunaseca Kilyukas... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:49:13

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:46:52

Küldõ: admin - 0 DonKarlone megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:44:29

Küldõ: admin - 0 DonKarlone megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:43:30

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:40:37

Küldõ: admin - 0 DonKarlone összekar... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:37:42

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:36:05

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:29:07


Összes üzenet törlése Összes kijelölése
Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:17:58

Küldõ: admin - 0 lagunaseca megpróbá... Idõpont:2009 Sep.6. - 9:17:05

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Steve Angelo
#99208
Én csatlakoznék... <#nevetes1>

SteveAngelo Tel: 21354

#99207
Nem Japánban van azt kijelenthetem

JokerG Tel: 54943

Maximus4
#99206
Japánba nincs.

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Promaster
#99205
Küldõ: zsoltika_11 - 69121 Idõpont:2009 Sep.6. - 21:36:25

Mondom ne jacc velem ember kiszakitom a tudodet vagy at utalod vagy meghalsz kocsog ne huzzal fel!!
Opciók: Törlés - Válasz

LOL DEKEMÉNY HEHEHE😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

vakardhal
#99204
nincs hollandba😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

920814
#99203
<#wow1><#eljen>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

#99203
szb-re jelentkezek, ha van valaki

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

Promaster
#99202
nincs hely?😞(

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Steve Angelo
#99201
Már nincs... :-(

SteveAngelo Tel: 21354

mrbean1
#99200
Sziasztok keressétek már meg nekem ezt a kis hülyét!:lagunaseca Hollandban nincs.Ma léptem be sikerült és 24 sms rendezte a garázsom de jobbára nem ment neki !!PLS lányok -fiúk!!

Vigyázat, mert csalok.Csak a kezemet nézzétek! MrBean tel:200

Promaster
#99199
dehogy ütöm😄 3asra nempazarlom energiám😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#99198
Chevloret Corvettel megyünk szb-re😛😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

#99197
nagyon kemény XD 3 as
920814
#99196
Üsd le!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

Promaster
#99195
Küldõ: zsoltika_11 - 69121 Idõpont:2009 Sep.6. - 21:31:27

TE KOCSOG AMI A SZAMLADON VAN A JATEKBA UTALD AT HA NEM AKARSZ GONDOKAT MERT ELKAPLAK MEGTUDOM A CIMEDET UGY CSINALD JO LEGYEN NEKED NE AKARD A KEZED LABAD ELTORETTETNI KULD A PENZT CSINALD AZT AMIT MONDOK ES NEM LESZ BAJ ERTED FOLDIM!
Opciók: Törlés - Válasz


LOOOL kezd elegem lenni belõle xDDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csako666
#99194
csaresz sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
<#eljen><#worship>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Promaster
#99193
van, irj ramses-nek😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Promaster
#99192
Küldõ: zsoltika_11 - 69121 Idõpont:2009 Sep.6. - 21:26:41

CSÁ NA FIGYELJ ÖCSKÖS MIG SZEPEN BESZELEK ADDIG AZ ÖSSZES PENZED AT UTALOD VAGY ELKAPLAK A FEJED LE SZAKITOM A HELYEROL TUDOM HOL LAX NEM KISPALYAS VAGYOK HA NEM AKARSZ MAGADNAK GONDOT KULDOD A PENZT ES NEM LESZ SEMMI BAJ!! HA MEG SEM LESZ PENZ AKKOR BAJOK LESZNEK! BEFOLYASOS BARATAIM VANNAK ELKAPLAK OCSKOS !! INTEZKEDJ MINNEL HAMARABB A PENZ NALLAM LEGYEN!!
Opciók: Törlés - Válasz


xDDDDDDDDD ebbe meg miütött nagyon kemény😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

#99191
jól sikerült, +600 exp.. :-)

Steve Angelo
#99190
Hali! Van még szabad hely az szb-re?

SteveAngelo Tel: 21354

Promaster
#99189
Ramses-nek irj. 😊)) a helyszint küldöm pm-be!!

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Hatvanibaro
#99188
van benne valami amit mond a maki 😄😄

(Admin)

920814
#99187
Én is mennék!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859