Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csako666
#99633
Sikeresen elpasszoltál 1 kg kokaint. Szereztél: 956 XPt És kerestél: $902-t
<#eljen><#eljen>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

csaresz
#99632
segítene vki feltörni EXTREM77 garázsát?eddig 4bõl semmi se sikerült

csako666
#99631
Attis79 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés

ez jól jött! 😊)

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Vatos Locos
#99630
Jóéjt barátom<#integet2>
#99627<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#99629
Ha magasabb a kikiáltási árnál, akkor automatikusan elogadod, ha nem is vagy online és a pénz megy a számládra.
AkAfinucsi
#99628
hello

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

csaresz
#99627
szasztok<#wave>

mindig engem találnak meg?mégg a gumit se bírták kilyukaszztani<#hehe>
Küldõ: admin - 0 Bojlis megpróbálta ... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:47:56
Küldõ: admin - 0 Bojlis megpróbálta ... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:43:58
Küldõ: admin - 0 Bojlis megpróbálta ... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:40:05
Küldõ: admin - 0 Bojlis megpróbálta ... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:35:25
Küldõ: admin - 0 EXTREM77 megpróbált... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:35:01
Küldõ: admin - 0 EXTREM77 megpróbált... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:27:02
Küldõ: admin - 0 Bojlis megpróbálta ... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:26:16
Küldõ: admin - 0 EXTREM77 megpróbált... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:22:52
Küldõ: admin - 0 Bojlis megpróbálta ... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:21:30
Küldõ: admin - 0 A biztonsági kamerá... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:20:48
Küldõ: admin - 0 A biztonsági kamerá... Idõpont:2009 Sep.7. - 11:18:11<#idiota>

#99626
jó ÉJT? 😄

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

Hatvanibaro
#99625
nha leptem majd este re😊

joejt sziasztok jo jatekot.

(Admin)

#99624
Sziasztok, még 1 kérdés a licittel kapcsolatban. Ha lejár de nem vagyok gép elõtt mikor lejár, utólag is el tudom fogadni a legmagasabb licitet, igaz ?

JokerG Tel: 54943

Vatos Locos
#99623
<#integet2>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

AkAfinucsi
#99622
szia<#wave><#wave>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

komorandi
#99621
Mindenkinek további szép délutánt...megyek suliba😞😞😞😞
Jó játékot!Sziasztok!

MAXI

LoSA
#99620
Sziasztok!!

Valaki nem szervez egy SZB-t gyorsan?? Mennék bárhova, bármire! 😉

Számom: 22124! Írjatok... (gyorsan!) Köszi!

Vatos Locos
#99619
<#hehe>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

Hatvanibaro
#99618
be mar be.. 😄😄<#hehe><#hehe>

(Admin)

#99617
Köszi szépen

JokerG Tel: 54943

csako666
#99616
Neked bejött az élet...<#banplz>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

#99615
ország/cuccaid/megfelelõt kiválasztod-->eladás-->árverés. 2 óra 1000, 4 óra 2500...stb. ott. Megvan?
Hatvanibaro
#99614
en nekem pluszba adta amikor multkor el nyomtam😊

(Admin)

csako666
#99613
cuccok, eladás, árverésen

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

csako666
#99612
nm!<#integet2>

----------------------------
mellesleg én elnyomtam egy cannabist, találtam, még az elején.
úgy levett 5%-ot ahogy illik.
még jó hogy nem sokat buktam, úgy 100 gyorsaságot.<#violent>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Vatos Locos
#99611
csako666 sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Sikeresen értékelted ezt a játékost.
Köszönöm!!!

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#99610
ja ja, de kokainra elcserélném😛
#99609
vki szb?

zsolt87 lvl 37 tel:82633

#99608
Oké, de hol kell új aukciót létrehozni, mert nem találom. Lehet h én vagyok a vaksi...

JokerG Tel: 54943

crea
#99607
Hátha többet levon 😄

Crea SMS: 11216

#99606
szerintem inkább majd nagyobb szinten elnyomom😊
Köszönöm a válaszokat<#worship>
Hatvanibaro
#99605
nah en meg at veszem egy picit dragabban 😛 😊

van penz bodzat szedek/ szedunk 😄😄

(Admin)

#99604
Tedd fel árverésre, de inkább délután, mert akkor többen vannak a suli miatt.
Vatos Locos
#99603
<#nevetes1>

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#99602
Errõl jut eszembe, nem kell valakinek egy 75%os gyógyszer injekció ? Ha nem, akkor is segíthetne valaki, hogy hogy kell eladni

JokerG Tel: 54943

Vatos Locos
#99601
Hát ja😊

Maffiózón:Attis79 +RIP+ Igor_Karkarov Ember tervez.Isten bassza meg!Mindig közbe jön valami!

#99600
köszi de én is most vettem csak olcsón😊
Hatvanibaro
#99599
szerencsetol fugg,😊 valamikor minuszba adja valamikor pluszba

de en meg veszem tolled 😄😄

(Admin)

kawaclipse
#99598
én egyet toltam el, minusz volt.

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

#99597
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy ha egy Cannabist elfogyasztok hogy változik a gyorsaságom?
Azt írja +-5%, akkor lehet hogy +-ot és lehet hogy -t?
kawaclipse
#99596
Azért pl én is megtréfáltam már egykét 14est meg 15-öst 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

crea
#99595
Az vicc kategoria volt... de mindneki belefut szerintem 1-1 ilyenbe...nekem Polakati volt egyszer ilyen...én 30 õ meg 20 😄

Crea SMS: 11216

viktor0203
#99594
mondjuk engem tegnap mestergyilkos megtréfált...😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

vakardhal
#99593
Attis79 idõpont: 2009 Sep.7. - 10:51:03

Attis79 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship><#worship>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

vakardhal
#99592
nekem semmit nem irt<#rinya><#idiota>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

viktor0203
#99591
engem befenyített...
alig várom hogy online legyen...
hátha mutat valami kunsztot😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

AkAfinucsi
#99590
hát van okunk féni mert azt mondta viktornak h nekünk annyi lesz <#szomoru1><#szomoru1><#banplz>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Hatvanibaro
#99589
nem lattom amit irok😮

(Admin)

AkAfinucsi
#99588
<#banplz><#banplz>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

#99587
mohamedx-kolumbia-sem garázs, sem kocsi.
crea
#99586
én félek tõle ezért is utaztam el 😄

Crea SMS: 11216

crea
#99585
áá itt már könnyebb 😛 napi 40 ezer Xp 😊

Crea SMS: 11216

AkAfinucsi
#99584
valaki figyeljen mohamed barátunkra mert én lekondizom magam 😊

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!