Maffiózó
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship>#worship>
Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217
Küldõ: admin - 0 Sikeresen megnyerte... Idõpont:2009 Sep.7. - 21:41:52
Kell az XP! Kint hagytam egy kis pénzt direkt! 😊
csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>#worship>
juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)
maffiozó: robocop
ma mindenki engem akar megverni?
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.
#100169 <#wave>#wave>
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
köszi<#worship>#worship>
sziasztook.
jo8 all!<#integet2>#integet2><#integet2>#integet2><#integet2>#integet2>
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Szintet léptél! Új szinted: 20. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +1
Opciók: Törlés - Válasz
maffiozó: robocop
MrsBeckham sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
tito idõpont: 2009 Sep.7. - 21:11:32
tito megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Nemtom84 idõpont: 2009 Sep.7. - 21:10:42
Nemtom84 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
77Quaresma77 idõpont: 2009 Sep.7. - 21:10:39
77Quaresma77 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
bodry idõpont: 2009 Sep.7. - 21:09:58
bodry megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 21:08:30
csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Redbull756 idõpont: 2009 Sep.7. - 21:08:01
Redbull756 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Nemtom84 idõpont: 2009 Sep.7. - 21:07:36
Nemtom84 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship>#worship><#worship>#worship>
Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347
Crea SMS: 11216
"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"
Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
He has gone to bring us back our heart’s desire. What is our heart’s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.
[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"
Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?
He has gone to bring us back our heart’s desire. What is our heart’s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.
kórházmester, ha a nagypofa és a felesleges erõlködések helyett inkább a konditermet látogatnád, lehet elõrébb tartanál...
Ja, és feküdj le idõbe, holnap suli, és a 8. fontos év figyelj oda 😄DD
(te nyomorék kis pöcs)
<#integet2>#integet2>
jó vicc...
Regisztráció idõpontja: 2009. 08. 07.
toy:
Regisztráció idõpontja: 2006. 07. 07.
Crea SMS: 11216
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Köszi
MAXI
Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...
\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]
Maffiózó - SMS: 98889 Sz.B.-re szívesen megyek amikor tudok.Egyelőre csak sofőrnek!