Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

LoSA
#100183
csaresz: Köszi! 😉

bgytito
#100182
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 21:48:19

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

LoSA
#100181
Küldõ: admin - 0 Sikeresen megnyerte... Idõpont:2009 Sep.7. - 21:41:53

Küldõ: admin - 0 Sikeresen megnyerte... Idõpont:2009 Sep.7. - 21:41:52

Kell az XP! Kint hagytam egy kis pénzt direkt! 😊

920814
#100180
<#integet2>Szia!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

vakardhal
#100179
én elköszönök mára sziasztok,jó éjt😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Renyaaa
#100178
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 21:27:44

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés<#worship>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

#100177
Köszi a gratokat😊

maffiozó: robocop

vakardhal
#100176
<#integet2>,jó éjt😊

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

920814
#100175
Jó éjt a távozóknak!
<#integet2>

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

vakardhal
#100174
<#eljen><#taps>

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

komorandi
#100173
Jó Éjt Mindenkinek!
Sziasztok!<#integet2>

MAXI

Vaxi
#100172
Sikeresen megnyerted a harcot MrVodka ellen!

ma mindenki engem akar megverni?

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

atiiisanevem
#100171
<#eljen><#eljen>

#100169 <#wave>

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

davidgeszt
#100170
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 21:14:57

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
köszi<#worship>
Promaster
#100169
nah én mentem, majd hnap re😊)
sziasztook.
jo8 all!<#integet2><#integet2><#integet2>

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

#100168
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.7. - 21:16:47

Szintet léptél! Új szinted: 20. További tulajdonságok amiket kaptál: Életerõ: +50, Éberség: 0, Energia: +2, Bátorság: +1
Opciók: Törlés - Válasz

maffiozó: robocop

csako666
#100167
MrsBeckham idõpont: 2009 Sep.7. - 21:11:39

MrsBeckham sikeresen megszöktetett a börtönbõl!
Opciók: Törlés
tito idõpont: 2009 Sep.7. - 21:11:32

tito megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Nemtom84 idõpont: 2009 Sep.7. - 21:10:42

Nemtom84 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
77Quaresma77 idõpont: 2009 Sep.7. - 21:10:39

77Quaresma77 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
bodry idõpont: 2009 Sep.7. - 21:09:58

bodry megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
csaresz idõpont: 2009 Sep.7. - 21:08:30

csaresz megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Redbull756 idõpont: 2009 Sep.7. - 21:08:01

Redbull756 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
Nemtom84 idõpont: 2009 Sep.7. - 21:07:36

Nemtom84 megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés
<#worship><#worship>

Már nem érik be azzal, hogy \"mi\" éhenhaljunk. Azt akarják hogy némán, beletörődve tegyük. Lvl: 250 és a RESET között, SMS:111

Vaxi
#100166
de

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Redbull756
#100165
vki nem jönne szb-re esetleg?

Ragalyi
#100164
Túlzásba nem vittem az "itteni" részvételt... 😄

kawaclipse
#100163
mmint nem ugy régi, csak az elözö maffiozo ota nem láttalak 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

kawaclipse
#100162
Na csak vannak itt még öregek is, nem csak én 😊

MMMA: http://deadmansteam.fw.hu/ lvl:13 SMS:84347

vakardhal
#100161
akkor rossz a szemed ragacs!😄

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

crea
#100160
Ennyi..szerintetek miért nem irok mostanában ? ( azon kivül, hogy sok a dolgom is) amikor ráérek akkor se irok, és ha tehetem nem is olvasok... az ujregek el nem tudják képzelni milyen volt itt a hangulat, és én tudom, hogy most milyen... az egész topik szét van k*rva...és remélem Maxi be záratja és így jó emlékként megmarad... ez szánalom ami itt megy...

Crea SMS: 11216

mester15
#100159
#100157<#nemtudom>

Maximus4
#100158
Kussoljatok már el!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

Ragalyi
#100157
pikk a többiek szopkodása jobban állt neked, mint ez a megmondom fasza vagyok stílus...

viktor0203
#100156
ez jó hely volt régen erre idejöttök ti idióták és teleírjátok faszsággal a topikot...crea én és még sokan ezért nem irogatunk már ide...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

mester15
#100155
egyszerûen a kutyát se érdekli<#mf2>

Promaster
#100154
jah, ezaz😄 egyre többen szállnak be a pofázásba😊 most atiis naggyából befejezte erre jön ragalyi-.- xDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Ragalyi
#100153
Azt sem tudod miket jelentenek a szavak, amiket leírsz, a helyesírásod meg még krsztinél is rosszabb, ami nem kis dolog

mester15
#100152



Nem tudod megtámadni, mert másik országban van!
Vissza szerencse<#boxer>

vakardhal
#100151
és te rontod még tovább!

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

Promaster
#100150
KUSSMÁR PLS, KAJAK ENGEMIS IDEGESÍT. FOLYTASSÁTOK PM-BE😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#100149
na megszolat egy nem részletezem mi

toysoldier
#100148
tanulj meg írni, utána talán írhatsz nekem hszt.

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

Promaster
#100147
végülis régebben énis ittvoltam😄😄 asszem 2008 elejétõl, csak nemtom a régi regem:/:/ pedig az DaW1D-néven volt regelve xDDDD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

#100146
stop, hammer time

Ez uram egy hazugságvizsgáló gép. Igennel vagy nemmel válaszolhat a kérdésekre. Kezdjük a vizsgálatot. Kérem válaszoljon a következő kérdésre: Otthon tudják-e, hogy ön homoszexuális?

mester15
#100145
ott volt hogy szerintem<#hehe><#eplus2>

toysoldier
#100144
most megmutattad, hogy milyen értelmes vagy.

He has gone to bring us back our heart&#8217;s desire. What is our heart&#8217;s desire? Vengeance. Justice. Fire and blood.

Ragalyi
#100143
Színvonal megvan...
kórházmester, ha a nagypofa és a felesleges erõlködések helyett inkább a konditermet látogatnád, lehet elõrébb tartanál...
Ja, és feküdj le idõbe, holnap suli, és a 8. fontos év figyelj oda 😄DD
(te nyomorék kis pöcs)
<#integet2>

crea
#100142
te hamarabb itt? 😄

jó vicc...

Regisztráció idõpontja: 2009. 08. 07.

toy:

Regisztráció idõpontja: 2006. 07. 07.

Crea SMS: 11216

atiiisanevem
#100141
na jó én innentõl kezdve lezártam nem foglalkozok vele.......

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

mester15
#100140
ne becézgesd a nevem csak simánm mester nem mesterke és szerintem ln hamarabbtol voltam itt mint te

crea
#100139
Ámen.

Crea SMS: 11216

komorandi
#100138
Légyszives kulturáld már meg magad...és ha nem tetszik,hogy milyen Toy,akkor egyszerûen ne írj neki!
Köszi

MAXI

viktor0203
#100137
maxi akár zárathatnád is a topikot...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

vakardhal
#100136
ez nem lehetne privibe ??

Pikktibi SMS:86487 lvl.187 Kamikaze:)

atiiisanevem
#100135
szerintem meg a kurva anyád, és itt voltam elõtte is, csak újratettem a windowst, és nem tudtam a régi regem.

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

#100134
1 ember kell már csak fegyveresnek,továbbra is akit érdekel -> SMS 😊

Maffiózó - SMS: 98889 Sz.B.-re szívesen megyek amikor tudok.Egyelőre csak sofőrnek!