Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

viktor0203
#101276
nemkezdem elõlrõl...hagyjuk...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

bgytito
#101275
Én is nagyon utálom a vitát, fõleg 1 ilyen játék miatt nem kellene egymás torkának ugrani

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

atiiisanevem
#101274
most nem értem mi bajod van velem... olvass vissza amennyit akarsz, össze vissza 2x volt vitám akkor is csak egy emberrel.

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

Vaxi
#101273
nem csak a vitával van itt gond 😊

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

viktor0203
#101272
épp kérni akartunk...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

crea
#101271
Inkább legyen kevesebb hozzászolás mint a vita 😄

Crea SMS: 11216

bgytito
#101270
Letisztult?
Inkább kihaltnak nevezném ,persze a sok veszekedés nem hiányzik

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

atiiisanevem
#101269
én nagyon szúrom itt a szemeteket vagy nem zavar ha ide is írok attól függetlenül?

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

crea
#101268
Küldõ: Parkoló õr - 0 Idõpont:2009 Sep.9. - 20:36:19

Sajnálattal kell közölnöm a hírt, hogy a nálunk parkolt jármûvét az éjjel ismeretlen tettesek ellopták. Helyszín: Japan. Kárpótlásúl átutaltunk $5,000-t a számlájára!
Opciók: Törlés - Válasz

Na valakinek pont az én 30 ezres autom hiányzott 😄😄

Crea SMS: 11216

viktor0203
#101267
azért szépen letisztult a topik...😊

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

crea
#101266
wáá én is most akartam irni 😄 😛 de nem offolom már szét... 😄 majd irok kriszti off topikjába 😄

Crea SMS: 11216

viktor0203
#101265
Harjá magyarok!!!

bocs maxi de nem bírtam ki...<#idiota>

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

666miki666
#101264
isten ments csak kérdem de többet szóba se hozom.
Bocsánat<#vigyor5>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

AkAfinucsi
#101263
télleg lenyomjuk a harcot uzi nélkül amit beszéltünk? 😊

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

AkAfinucsi
#101262
rtl-en

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

Maximus4
#101261
Nana,ne kezdjétel el a tetves focitémát!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

bgytito
#101260
Vagyok 😊

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

666miki666
#101259
valaki tudja melyik adón lesz a meccs???

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

#101258
Sziasztok! <#wave>
Nincs itt egy 15-16-os szintû? Megtámadhatna!

lvl: 39 tel.: 72539 Mentsd meg a Földet! Ez az egyetlen bolygó, ahol lehet sört kapni!

666miki666
#101257
<#felkialtas>Még egy ember jöhet egy villám szb-re!!!<#felkialtas>

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Benny04
#101256
mi.
kell vagy nem?😊

666miki666
#101255
oké. megy az sms

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

bgytito
#101254
benne vagyok

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Promaster
#101253
mi?XD

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

666miki666
#101252
Sziasztok!<#integet2>
2 embert keresek egy gyors SzB-re!!!

Wintonio---SmS:4444 &#8220;Senki sem tökéletes! - Belőlem is hiányzik a hiba ;)&#8221;

Benny04
#101251
van egy 75 meg egy 100-as 😄D
mennyit kérsz értE?

Promaster
#101250
xDDD %?😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

Benny04
#101249
sokért :C

Promaster
#101248
mennyibe adnád?😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

lowgeci
#101247
A biztonsági kamerád felvette, ahogy weszter megpróbálja feltörni a garázsod! Helyszín: USA
valaki csapja már le plz

TPastrana199 Számom:25265

Benny04
#101246
van injekcióm :C

lowgeci
#101245
Sajnos elvesztetted a harcot weszter ellen!

TPastrana199 Számom:25265

komorandi
#101244
<#wave>

MAXI

davidgeszt
#101243
sziasztok érkezõk
nincs vkinek esetleg vmi jó elfogyasztható cucca?
bgytito
#101242
<#integet2>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

bgytito
#101241
Látom nagyon örülsz nekem
<#puszi>

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

lowgeci
#101240
szia<#integet2>

TPastrana199 Számom:25265

crea
#101239
Jó napot! 😊

Crea SMS: 11216

Benny04
#101238
nem jön senki szb-re? :S

komorandi
#101237
<#wave>

MAXI

komorandi
#101236
<#wave>

MAXI

wangsta
#101235
Én köszönöm.

ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119

Maximus4
#101234
Köszi a pénzt de nem kellett volna.Amúgy meg gratula!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

komorandi
#101233
<#wave>

MAXI

wangsta
#101232
Támadás


A Harc kimenetele
wangsta vs. maximus

wangsta a gyorsabb, ezért õ kezd,
Shotgun-t használva eltalálod maximus-t 5429.13 sebeztél rajta!

A nyertes: wangsta!
Súlyosan megsebesítetted maximus-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $7,668 volt

ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119

wangsta
#101231
Támadok. Gondolom készen álsz?

ha egy xboxos játékban lelőnek szügyön rugod a programozót??? wangsta lvl 119

davidgeszt
#101230
csak hogy milyen százalékban van kb a plusz minusz arány azt akartam tudni, csak rosszul irtam😊
Maximus4
#101229
Szia!

#101227:Random adja

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

atiiisanevem
#101228
cannabisnél randomra, vagy + vagy - és véglegesen. ha erre gondoltál

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

davidgeszt
#101227
aki elfogyaszthatót szedett már be attól kérdem hogy a plusz minuszt, hogy adja?? pl cannabisnél