Maffiózó

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

mester15
#101730
Küldõ: admin - 0 Idõpont:2009 Sep.10. - 18:59:45

Sajnos elvesztetted a harcot viktor0203 ellen!
Opciók: Törlés - Válasz ja és erre meg csak ezt<#mf2><#mf1>

coolpix
#101729
SZB USA-ban! pontosan 19:30-kor!

Jelentkezni csak itt:
Telefonszám: 42522

#101728
A Harc kimenetele
Detalien vs. rdick

Detalien a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod rdick-t 6237 sebeztél rajta!

A nyertes: Detalien!
Súlyosan megsebesítetted rdick-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!
Elvetted a nála lévõ pénzt, ami $21,471 volt

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

Renyaaa
#101727
Akkor kinaba varlak😄

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#101726
nem naon érdekel hogy ki ö és már el is huztam inenn a scikot megyek a seznny helyre ahogy crea mondta szenny vaok na viszlát

Promaster
#101725
XDDDDDDDDDDDDDDDDD
már nemazér, de akkor mérnemmész a totto-ba?😄😄😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

csaresz
#101724
<#nevetes1><#nevetes2>

#101723
már vége volt
amm usa-ban volt😉

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

Maximus4
#101722
Akkor mit keresel itt?Crea sg-s és ne sértegesd!

"Az út fontosabb,mint az uticél" "A gonosz gy?zelméhez az kell,hogy a jók ne tegyenek semmit" "Tégy jó dolgokat és jó dolgok történnek veled"

mester15
#101721
kit érdekel a kutyámat se

Renyaaa
#101720
Hol szb-ztek ha nem titok??
Mert elutanzék Hollandba vár haza a család!!!😄

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#101719
hát én szerintem a tottoba sokkal jobb társaság van mint te crea ott sokkal job arcok vannak mint te

viktor0203
#101718
na ezért a dumáért kapsz még...

Maffiózó:viktor0203 Tel:33726 Mosolyogj!Aholnap rosszabb lesz a mánál...

#101717
okok
szb-után megyek oda<#hehe>

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

crea
#101716
nem merr? 😄 amugy, meg max nem tud támadni mert fosol aztán egész nap földkörüli uton vagy és 10% alatt van a kondid, nem ok nélkül van 1400 le értékelésed... és tuti nem azért mert azt kéred a profilba 😄😄

Crea SMS: 11216

coolpix
#101715
Sziasztok!
Szervezett Bûnözés USA-ban! pontosan 19:30-kor!

Jelentkezni csak itt:
Telefonszám: 42522

Renyaaa
#101714
Kerdez utanna h Tottoba hany csaj jatszik:$:$

Kinaba vagyok

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

komorandi
#101713
tito idõpont: 2009 Sep.10. - 18:51:44

tito megpróbált megszöktetni, de nem sikerült neki!
Opciók: Törlés

Köszönöm!

MAXI

#101712
melyik országban vagy?

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

LoSA
#101711
Én eztet nem értem... <#nyes> rdick nõ, jónõ és 40-es szinten van maffiózóba?! <#nyes> Nem jellemzõ ez! <#rolleyes><#vigyor>

Renyaaa
#101710
Tamadj nyugodtan !!!<#boxer>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

AkAfinucsi
#101709
velem is harcoljon 1-et vki 😄

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

mester15
#101708
viktor is csak ugy támad hogyha ki jövök a korházból másképp meg már nem merr

#101707
rdick!mi is megyünk 1 barátit?

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

davidgeszt
#101706
<#wave>
davidgeszt
#101705
A Harc kimenetele
davidgeszt vs. etz150

davidgeszt a gyorsabb, ezért õ kezd,
Katana-t használva eltalálod etz150-t 1 sebeztél rajta!
etz150 eltalál P90-t használva, 212.16-t sebez rajtad!
Nem találtad el etz150-t így nem sebeztél rajta!
etz150 eltalál P90-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod etz150-t 1 sebeztél rajta!
etz150 eltalál P90-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
Nem találtad el etz150-t így nem sebeztél rajta!
etz150 nem talál el, így nem sebez rajtad!
Nem találtad el etz150-t így nem sebeztél rajta!
etz150 eltalál P90-t használva, 1.02-t sebez rajtad!
Katana-t használva eltalálod etz150-t 297 sebeztél rajta!
etz150 eltalál P90-t használva, 3019.2-t sebez rajtad!

A nyertes: etz150!
etz150 Csúnyán megsebesített, és ezzel megnyerte a harcot.
Elvette a nálad lévõ pénzt, ami $4,378
Jöhet a bosszú...
#101704
hello mindenkinek<#integet2>
és grat a szintlépöknek

Kinyírlak te geci, elhiheted, hogy nem kamuzok, beleszívok a dzsóba azt a tetemedre hamuzok.

Renyaaa
#101703
<#banplz>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

AkAfinucsi
#101702
<#eljen><#eljen>

A lámpás én vagyok a többit mint a lámpát leoltom!

crea
#101701
inkább abba is hagyom a játékot 😄 ne bánts 😄 ( juj ezzel megint nagyképü és cinikus voltam mert egy 40es szintüt lenéztem... 😄😄 )

Crea SMS: 11216

bgytito
#101700
Sziasztok

Nem az a baj,hogy nyakig vagyunk a szarban,hanem az,hogy lötyögtetik tito, lvl 42. sms:44217

Renyaaa
#101699
Crea !!!
Kössél élet biztositást azt ajánlom, mert Te leszel a következö<#nevetes1><#eplus2>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

920814
#101698
Rendben.SZia!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

mester15
#101697
nem félek hisz ez egy játék nincs mitöl félnem <#hehe>

mester15
#101696
grat!

#101695
most picit el kell lépnem bocsi, kb 20 perc mulva leszek, amint megjöttem jelentkezem!

Sms: 15556

Renyaaa
#101694

A Harc kimenetele
rdick vs. mestergyilkos

mestergyilkos a gyorsabb, ezért õ kezd,
mestergyilkos nem talál el, így nem sebez rajtad!
Nem találtad el mestergyilkos-t így nem sebeztél rajta!
mestergyilkos nem talál el, így nem sebez rajtad!
HK MP5-t használva eltalálod mestergyilkos-t 3404.15 sebeztél rajta!

A nyertes: rdick!
Súlyosan megsebesítetted mestergyilkos-(e)t és ezzel megnyerted a harcot!

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

mester15
#101693
ja támadj rdick

crea
#101692
<#nevetes1><#gun>

Crea SMS: 11216

applecomputers
#101691
Tán fosol ? <#hehe>

antikarakter :D

Renyaaa
#101690
Gyilkos mehet???<#boxer>

juhajjaaaa A jóból is megáárt a sok;)

crea
#101689
miért ne? 😄

Crea SMS: 11216

Promaster
#101688
velem jössz egyet mester?😄

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

mester15
#101687
ja most minek harcoljak vele?

920814
#101686
Addig gyere Kolumbiába!Vagy én menjek....-ba?

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859

crea
#101685
megvárja csak 10% alatt mint mindig. 😄

Crea SMS: 11216

Promaster
#101684
ment pm😊

[DaW1D] lvl: 42 \"Ami nem öl meg, az megerősít!\"

#101683
benne vok, de most még töltõdnöm kell

köszönöm a gratokat <#worship>

Sms: 15556

atiiisanevem
#101682
hát szintfelmérés, mindketten 30asok vagyunk

\"Be the change you want to see in the world\" [atiiis] [tel:19427] [lvl:115]

920814
#101681
<#dumcsi>
Ez gáz!Mennyit vett le.Írd meg pm-ben!

Maffiozó:920814 Lvl.98 Tel:97859