11
A lassan talán feltörekvő steampunk zene új képviselői...
  • csgj
    #11
    Fent van az új szám. Az első nekem jobban tetszett, de ez is nagyon klassz!
  • csgj
    #10
    Hát még mindig nem jött az új szám -.- Sebaj, várunk rá türelemmel...
  • Lacee
    #9
    steampunk nagy jóság :)
    de hogy ilyen _zene_? érdekes ötlet.
  • csgj
    #8
    Szombaton jön a következő szám - "The Doctor's Wife". Gondolom azért nem mindegyiket ingyen fogják adni :D

    Ja, és természetesen nekem is baromira tetszik! :) Abney Park mellett jó hallgatni egy más hangzású steampunk bandát is.
  • Thanatos
    #7
  • Frosty01
    #6
    érdekes zene :)
    akár még tetszhet is ^^
  • Garf
    #5
    ugyszintén! nagyon jó zene!
  • plu604
    #4
    fura, első hallásra nem tetszett, de a végére úgy éreztem meg kell hallgatnom még egyszer... még egyszer... még egyszer...
    furcsa, egész jó
  • Atkamon
    #3
    Nekem nagyon tetszik, még nem is nagyon hallottam ilyen zenét:D De ez nagyon jó:D
  • csgj
    #2
    *első számukat (szeretem kijavítani az elírási hibáimat :P)
  • csgj
    #1
    A Clockwork Quartet elméletileg január 24-én dobja piacra első lemezét, és a honlapjuk is még csak ma indult el. Az elős számukat meg lehet hallgatni a honlapon, sőt le is lehet tölteni ingyen. A steampunk zenére már volt példa --- Abney Park, Unextraordinary Gentlemen, Vernian Process... A stílus kevésbé elektronikus, mint az Abney Park esetében, és ettől jobban viktoriánus marad a jellege. Az együttesben 12 zenész játszik, és a facebook-on a karmestert is megnevezték. Azt nem tudom, hogy akkor miért lettek "Quartet", talán a "főzenészek" vannak csak négyen :P Akik majd a koncerteken a színpadon állnak a rivaldafényben.