42
Lundi kalandjai - Az elementálok
  • MR ME
    #42
    na az lol küldi
    há fuss vazz énis geci sokat szarakodtam vele :D am a közepén vagy egy lépcső, oda kell futnod
    de ez tűz küldi nem?
  • mama 2
    #41
    Visszamentem. De most én vagyok béna? mondja a szikla hogy FUSS! De hova?:D
  • MR ME
    #40
    menj vissza a házadba és egyből rájössz :)
  • mama 2
    #39
    Azután hogy felkeltettem a hallal a csávót, megmentettem a halászfaluban a csajnak az öccsét, aztán mit kell csinálni?:D
    Bgabor: Lehet hogy nem itt készült, hanem külföldön, de a külföldi zab, meg kukorica, meg tökömtudja is a külföldi parasztok árán került el ide:).
  • bgabor
    #38
    Importról hallottál már? Elárulom neked, hogy amit például itt budapesten megvásárolnak az emberek élelmiszert, annak jó ha az 5%-a készült magyarországon.

    Ennyit arról hogy a falusiak etetik a városiakat.
  • meril
    #37
    Arra rájöttem, hogy a színekkel kell próbálkozni, de a logika érdekelne...:) De kár, hogy nem tudod:P
  • MR ME
    #36
    a szinekkel kell játszadozni, a logikára pontosan énse jöttem rá, de a végén csak sikerült :)
  • meril
    #35
    Sziasztok! Én a gombás résznél akadtam el, ott mit is kell csinálni pontosan?:) Amúgy nagyon jó kis játék, de Amnézia jobb volt...:P
  • MR ME
    #34
    na az egy egész vicces részen van :)
    ahogy mennél a hídhoz bal oldalt lesznek ilyen békalencsét, amelyik sötétzöld az elbír (csodálkozik is a kis ribi), na azon szépen át tudsz menni egy kisebb szigetecskére ahol az erdész lesz bekómálva :D
  • mama 2
    #33
    Te hol találtál erdészt vagy ácsot? Mert amint már írtam a mocsári hídhoz kellene hogy betömje a lyukat, de nem találok se erdészt, se ácsot.
  • Frosty01
    #32
    csinálj uj nicket, új személyazonosságot, kezdj új életet szibériában és akkor talán nem találunk rád

    egyébként a játék faja
  • MR ME
    #31
    vedd föl elötte a fáklyát ami ottvan a pincében és azzal tudod sebezni -.-
  • MR ME
    #30
    am aranyos game, mindenkinek ajánlom :DDDD
  • REPS0L
    #29
    lol :D
  • reaper4
    #28
    :D grat
  • MR ME
    #27
    hát én ezt kijátszottam :C
    [nagyon unatkozott]
  • tigeroo
    #26
    aha fasza gyere le az alföldre és nézz körül, napról napra él itt a legtöbb falusi, egész nyáron túrhatják a földet cserébe, ha meg jön vmi kár akkor bukták az éves melót

    meg attól hogy egy gazdasága van és azt vezeti az még nem jelenti azt hogy mondjuk őstermelő..mert az emberek nagyrészének max. pár holdas földje van

    de nem akarok offolni, csak ez bántotta nagyon a szemem, lássátok a másik oldalát is
  • VRSDM
    #25
    nem élek ott de nagymamám testvére egy gazdához ment férjhez. és speciel nem látok bele a tárcájukba. de 3 gyerekük van, és mindháromnak nem pite esküvője volt (jó az más kérdés hogy saját 200disznót levágni meg saját bort itatni más mint megvenni aztis ... de ez egy ... amikor férhezment mind, akkor mindhárom kapott kertesházat. kétemeletes stb. :]

    mindez dunapataj. igaz hogy messze pesttől. de akkoris :) és náluk bizony vagy 50milliós kombájn . nem élnek szarul az a lényeg :)
  • mama 2
    #24
    Nem igaz. Akik utálnak azok mindig rátalálnak minden topikra amibe írok és elkezdenek b*sztatni. Szálljatok már le rólam vége. A mama2 múltam lezártam attól hogy mama2 a nickem. Lezártam a videózási korszakom. Lezártam a multat. Ti is szálljatok már le rólam.
  • LordAdam911
    #23
    te sehogy
  • karajjj
    #22
    mondjuk ha a városiak nem lennének, akkor nem lenne bank, ami a "parasztnak" adna 50 milliós hitelt, meg nem lenne gyár, ami megcsinálja neki érte a kombájnt... :\
  • nonicks
    #21
    amúgy ez a játék multiba jobb lenne (pillanat képek alapján):D
  • nonicks
    #20
    jól szét offoltátok már megint ezt a topikot is:D
  • tigeroo
    #19
    hol élsz?

    sokszor még minuszba jönnek ki a gazdák...

    #17: potom pénzekért veszik meg a cuccokat a gazdáktól, max. az eladók nyernek ezzel
  • mama 2
    #18
    Mondjuk ez is igaz. 1-1:D.
  • reaper4
    #17
    ha a sok városi nem lenne, akkor nem tudnák eladni a cuccot. ezen gondolkozz el :)
  • reaper4
    #16
    igen ,mert az összes paraszt rendelkezik ezekkel :)
  • mama 2
    #15
    . Sok városi csicska.
    Tudjátok városiak: ha a paraszt nem dolgozna, akkor ti nektek nem lenne mit ennetek. Ezen gondolkozzatok el!
  • VRSDM
    #14
    örülnétek ti ha parasztok lennétek ám :)
    50milliós kombájn, többszázhektár termőföld. tele terménnyel. nem lenne többé gond a pénzzel.

    szóval inkább írjátok már hogy "bunkógeci"
  • mama 2
    #13
    Már megoldottam. Most ott akadtam el, hogy a mocsárban van a híd. Amin van egy Lyuk. Na most azt amivel betömhetném azt a lyukat megtaláltam viszont Ludni azt mondja, kellene keresnem egy ácsot, vagy egy erdészt. Na ezek hol vannak?:D
    Mert bolyongtam a mocsárban még, erre megtámadtak a darazsak, de erdész/ácsot nem találtam...
  • REPS0L
    #12
    éreztem hogy ez lesz a vége
  • mama 2
    #11
    Már nem azért, de a szellemet hogy a francba győzőm le? Nullát sebez rajta, ő meg 86 meg 120.
  • tigeroo
    #10
    quest: eltört vízvezeték..

    hmm a mario nem így kezdődött?:D
  • edios
    #9
    Amnéziánál jobbat magyarok nemigen fognak összedobni rm2k-val, de próbálkozni lehet:P

    #2: paraszt
  • REPS0L
    #8
  • mama 2
    #7
    Szeretem az ilyeneket. Már töltöm isxD.
  • Frosty01
    #6
    na ezt aztán marhára fontos volt beírnod ide paraszt.
  • BB7
    #5
    Ez felér egy "VOLTAM" HSZel! -.-
  • BB7
    #4
    Magyar RPG? Egy misét megér! :D
  • Atkamon
    #3
    istenem, gondolkodj már... A játék hivatalos oldala miért lenne reklám??