18
  • Norbi507
    #18
    Szerintem meg ez egy jó hír!
    Lehet hogy csak nekem új hogy lesz új Pókember rész.. :D
    Meg szerintem te már 2hónapja tudod hogy ki lesz a főgonosz :D
    Najó.

    Nagyon várom a filmet!:)
  • Librarian
    #17
    Nem az SG-s fiúk, szokásos Szekeres Viktor írás... semmi hírérték.
  • Etinger
    #16
    A pók is állat :)
  • Loverman
    #15
    ennyi erővel, ha gyíkot, skorpiót vagy rinocéroszt akarok nézni, akkor "állatos" filmet nézek :D
  • Waterhorse
    #14
    Ő az a karakter akinél szinte korlátlanul szárnyalhatna az írók fantáziája. Bármit el tud hitetni, bármit láttathat az ellenfelével. Még hogy bűvészkedik.
  • Harkat 89
    #13
    Mesében ő is jó, de belegondolsz egy igazi pörgős látványos filmben nem egy olyan gonosztevő kel aki "bűvészkedik" :)
  • Louis Cyphre
    #12
    Legyen Mysterio! Igen, az üvegbúrás csákó.:)
    Mysterio
  • Etinger
    #11
    A vérszívók éve volt a tavai.. Deneverék jájjjj.... am a Batman lázat akarja a Pókember is megsötétlovagolni tuti...
  • mrzed001
    #10
    Csak nehogy Whitney Houston játssza !
    Most komolyan, ugyan ki lenne jó erre a szerepre (fehér, erős testalkatú, magas, FÉRFI)? Angel Boreanaz? :)
    Whitney mindenesetre tökéletes ellentétje, szóval (manapság) esélyes
  • KennyGTP
    #9
    Mivel a 3dik részben Venom elpusztult (kár pedig ő volt az egyik kedven fő gonoszom, és elég keveset alkotott a filmben) ezért Carnage-nt nem igen fogom többet látni. Morbius nem rossz ötlet és akor lenne nagyon tuti ha a film végén teljesen mutálódna (mint a mesében, vagy mint az Underworld 2-ben Marcus szerű mutáns :)). De látnám még a Lidércet, Skorpiót és Sokkolot is.
    De az jó lenne hogyha már lenne Varjak szigete börtön (sziget) és a fő gonoszokat nem kellene mindig megölni a filmben, így lehetne várni és reménykedni a visszatéréseket :).
  • diablo1336
    #8
    Ez nem egy vámpír hanem Morbius. benne van rendesen a póktörténetbe. huu a sinister six durva lenne-vagy nagyon szar,ugye sok szereplő, nem lennének ugy kidolgozva-keselyű nem rossz ötlet,simán eltdunám képzelni kövi részben
  • lama king19
    #7
    ez nem hír!!!hihetetlen h 1 véleményből már hírt avanzsálnak ezek az sg-s fiúk. csak annyit mondott a rendező h jó figura az a vámpír. máris kombinálnak h ez tény és h ez lesz v lehet a filmben... besz...s.
  • daswalker
    #6
    Szerintem jó ötlet, Morbius szerintem egyértelműen az egyik legemlékezetesebb ellenfele Pókembernek.
    Bár a legbrutálisabb szerintem az lenne, ha Kingpin-t meg a Sinister Six-et raknák be, csak ugye azok akik csak a filmeket látták, nem ismernék a banda tagjait, Octopus-t leszámítva...
  • Szolnokboy1
    #5
    rosszkor volt rossz helyen. :P
  • Szolnokboy1
    #4
    így viszont mekkora lenne ha cameózna Blade! :) hisz a képregényben is úgy volt, hogy éppen Penge üldözte Morbiust, mikor Pókarc rosszkor volt rossz időben. :) Persze tudom, hogy a Penge jogok máshol vannak, meg Snipes sem vállalná, de akkor is. :D
  • sandor8206
    #3
    hát most úgy is menő a betmen:-P nekem mindegy valahogy nem jöttek be a spide filmek, a 3. meg főleg nem. Mondjuk egy Gyíkra vagy Skorpióra azért kíváncsi lennék
  • Harkat 89
    #2
    Ha vámpírokat akarok látni, nézek egy vámpíros filmet. Szerintem nem őt kéne berakni egyáltalán. Lizard jóvolna, de én inkább egy Sokkolót, vagy Rinót, vagy Skorpionos fazont nézném meg. Sőt még a Keselyű is szimpatikusabb mint egy vámpír:)
  • nessboth
    #1
    Abszolúte szabadgondolkodású vagyok ezen a téren. Nyugodtan jöhetnek a vámpírok a pókemberbe, csak ne veszítse el pókemberes hangulatát, illetve a cselekmény és a történet is szórakoztató legyen...