158
Nyugtató zene
  • Hajnalcat
    #118
    Uh...pont ilyenre vágyom!Köszönöm.
  • DaemoonHunter
    #117
    Csak egy név...Ryan Farish
  • arty
    #116
    ez

    X Files Theme (Unkle Remix)
  • Montanosz
    #115
    keresztény kelta zene amire lazítok, így szellemileg is felfrissülök (moira brennan, iona), de van pár albumom fuvolára is, az is könnyeddé tesz (Classical Praise Flute)
  • Fbn Lx
    #114
    Kitaro hatalmas nagy zenei Ász.
  • RAMyMamy
    #113
    1.
    2.
  • Louis Cyphre
    #112
    Celtic Woman - Jesu Joy of Man's Desiring
  • Pyotr
    #111
    Aes Dana
    Nexus
  • Molnibalage
    #110
    Mike Oldfield-től az egész Songs of Distant Earh album. ERŐSEN ajánlom figyelmébe mindenkinek. Az első 9 szám tömör gyönyör.
  • theone91
    #109
    In the Waiting Line

    ... Nem tudom, hogy votemán.
  • theone91
    #108
    Te neked meg jó a humorod... -.-
  • Sonajk @:o)
    #107
    Ez is egy hallgatható és pihentető zene annak, aki szereti ezt a kategóriát.
    Kitaro,The best of Kitaro
  • toto2700
    #106
    jó topik
  • Matriarch Anita
    #105
    http://www.youtube.com/watch?v=YmwrqvBDzfA
  • Csuhai G
    #104
    Downtempo
  • DJS8
    #103
    ez is jó nyugtató zene
  • ScarY MAN
    #102
    erről valamiért papp rita jutott eszembe
    de joszám.
    szeretjük az ilyen zenét is
  • joebacsi
    #101
    Anal Count - Hitler was a sensitive man
  • Molnibalage
    #100
    Egészségedre. Mindenki azt hallgat ami nekik teszik. Nekem meg a drum & bass aés társai jelentik a trágya zenét, de nem az alapján ítélek meg valakit, hogy mit hallgat. Max. nem hallgatom vele együtt.
  • Mirk
    #99
    dead can dance
  • Molnibalage
    #98
    Vagy ez sem rossz.

    A Battlestar Galactica Soundtrack-en is vannak nagyon szép nyugis számok.

    Például ez.
  • Molnibalage
    #97
    Jó szám.

    Ez is.

    Vagy Madonnától a Power of Goodbye, a Rain és a Frozen. Enya? Naná!

    Egyik örök kedvencem.
  • Ams
    #96
    voltmár?

  • Ambient
    #95
    Ez tényleg az!!
  • warass
    #94
    alap
  • warass
    #93
    7végén jön a hó, akkor hallgassátok ;))
  • warass
    #92
    Biosphere - ambient mint az Eno meg a Harold Budd, csak keverve kis északi fagyos levegővel :D
  • LasDen #91


    Én erre és az album többi számát szoktam hallgatni ha nyugi kell....de általában egy jó (általában rap) alap zene megnyugtat....
  • moralosan
    #90
    Zero 7 számok
  • Sanyix
    #89
    ja. Az beteg, hogy pl a stalker játékokban is hallható bizonyos "atom" zenék megnyugtatnak? :) nemtudom igazából milyen stílus, de a játék előtt is hallottam ilyesmit valahol(de nem tudom hol), és felismertem. Úgy hangzásból valami ambient félének tűnik kis horroros thrilleres behatásokkal, de azon belül, de mivel előtte is valami nukleáris dologhoz kapcsolódva hallottam, én atomzenének nevezem. Ja és elvileg ezeknek a zenéknek feszültségkeltő(és hangulat) hatásúnak kéne lennie :D azt engem megnyugtat.
  • Sanyix
    #88
    Igen? Engem néhány kifejezetten felbasz. A legrosszabb élmény az volt, amikor a test drive unlimited (autós hawaii, verseny, egzotikus kocsik) saját rádiójában megszólalt valami klasszikus. Azt hittem lerúgom az hangfalat... rohadtul nem illik oda.
    Van olyan ami máshol hallva is simán csak rossz érzést kelt bennem. Van olyan ami jó, de a legtöbbet útálom főleg, a teljesen random klimpírozósakat (persze lejátszáskor nem random, mert valaki lekottázta, de a szerző anno randomban írta a hangjegyeket ez tuti.
  • takibalint
    #87
    ez igy van.
  • takibalint
    #86
    ez igy van.
  • Daza500
    #85
    Na ez egy valódi altató:

    Brian Eno - Airports

  • takibalint
    #84
    Ez a video Microsoft Flight Simulatorbol van??
  • Carlos
    #83
  • takibalint
    #82
    Mondjuk nem teljesen zene, de nekem van balna es villam cd-m is. Balnak hangjait vettek fel, es alatta zene megy. Ugyanez villamlasokkal is. Azok is ilyen celbol keszultek, nyugtato hatasuak.
  • Lord Nomak
    #81
    www.di.fm netes rádió és chillout meg ambient csatorna, ott vannak listázva trackek is, lehet őket töltögetni ahonnan tudod vagy vásárolni boltban.
  • Sanyix
    #80
    Sunlounger - Another Day Tn The Terace (album 1. lemez)
  • Daza500
    #79
    Black Tape For A Blue Girl - I Have No More Answers