17
amerikai-ausztrál horror (2008)
  • Calver
    #17
    "nokia csngőhangos növények bazz..."
    na itt döntöttem el hogy nekem ezt meg kell nézni
  • gfreak
    #16
    egyszer??? hááát...ez inkább az :'egyszer ugyan megnézheted, de minek' kategória volt...nokia csngőhangos növények bazz...
  • technopeter
    #15
    B kategória...egyszerjó...
  • fifi
    #14
    azóta is sok jó horror készült, csak ne a mainstream vonalon nézelődj...
  • Hegi90
    #13
    Egyszer nézhető kategória. Fűrész óta elég kevés jó horror készült :S
  • MR ME
    #12
    a maja templomok azok azok, de nekem maga ez a történet is érdekes volt, a kivitelezés meg sztem eléggé vontatott és nevetséges
  • MR ME
    #11
    jaja de alacsony költségvetéssel is tudtak volna vmi értelmesebbet alkotni :/
  • wantonly
    #10
    Aha. Én azt sajnáltam, hogy nem mentek be mélyebbre a templomba. Ott még történhettek volna érdekes dolgok. Én talán ezért voltam kevésbé kritikusabb a filmmel, mert ezek a Maja templomok alapban nagyon érdekesek.
  • G_ArchAngel #9
    En is szetrohogtem magam, latszott az egeszen, hogy eleg alacsony koltsegvetessel dolgoznak - ettol meg lehetett volna jo, de inkabb vicces volt, abbol is a gyengebb...
  • OrioN the S
    #8
    sztem is erdekes... viszont uber undorito :S
  • MR ME
    #7
    ekkora szar filmet is ritkán látni :D
    alig bírtam végignézni, sztem nevetséges volt ahogy van az egész, jobban szenvedtem rajta mint a filmben a formák az biztos
  • Montanosz
    #6
    gyenge
  • SimaSuna #5
    többet is kitudtak volna hozni a filmből...
  • malter
    #4
    sztem gyenge lett nagyon,ha hasonlo kategoriát keres valaki akkor inkább ajánlom a The Cave,vagy a The Descent filmeket
  • wantonly
    #3
    Nekem tetszett, kellemes kikapcsolódás volt megnézni. Persze tinihorror kategória ez is, de ahhoz képest nem olyan rossz. Az eleje elég bicskanyitogató, de amikor beindul a film, már nézhető. :) Szerintem maradtak még benne kiaknázatlan lehetőségek, akár egy második részt is megnéznék. A jó horror ritka manapság, mint a fehér holló, úgyhogy én már lejjebb adtam a szintet. :P
  • Calver
    #2
    segítség, lehugyoz a fa?
    ettől függetlenül lehet vmikor sort kerítek rá, Jena Malone jópofa volt a The Go-Getter-ben, Jonathan Tucker meg ugye a most magyarhonban is futó The Black Donnellys főszereplője, szóval színész fronton asszem nincs gond... de a gyilkos indák valahogy nem teszik túl szimpatikussá.
  • wantonly
    #1
    THE RUINS (A Romok)

    Műfaj: Horror/Thriller
    Megjelent: 2008 április 04. (USA)
    Rendező: Carter Smith
    Szereplők: Shawn Ashmore, Laura Ramsey, Jonathan Tucker, Joe Anderson

    http://www.imdb.com/title/tt0963794/



    Egy baráti társaság éppen nyaralását tölti Mexikóban, amikor egy idegen, de barátságos srác felajánlja nekik, hogy tartsanak vele egy eddig még felfedezetlen Maja piramishoz, ahol archeológus bátyja éppen régészeti munkát végez. A csapat örömmel vág neki a kalandnak, a piramisnál azonban teljesen más fogadja őket, mint amire számítottak...