23
környezetkímélő mobil
  • davids80
    #23
    http://mobilarena.hu/hir/toshiba-matsushita_3d_kijelzo_erkezett.html
  • Shiwo
    #22
    és mivel nokiákat javítok melóhelyen, ha nem lesz mit javítani, nem lesz meló :D
  • takibalint
    #21
    Akkor veszel egy toltot hozza kulon.
  • passatgt
    #20
    és?:D
  • Shiwo
    #19
    azért megnézném, hogy egy ilyet hogyan javítanak meg, ha bármi bajja van..az összes hibás kábé mehetne is a kukába
  • szucsy89
    #18
    nyááád?? ez nagyon üt...
  • REPS0L
    #17
  • solo
    #16
    Naja, én a zöldet úgy képzeltem el, hogy OLED szerves alapú kijelző, vagy lebomló műanyag tok vagy valami..Nemúgy, hogy kispórolják az equipmenteket XD
  • sweech
    #15
    nekem nem kell 3400 ft-ér eredeti nokia töltő akármelyik boltból D:
  • szucsy89
    #14
  • kemszi2
    #13
    azt hittem 2 év után lebomlik a telefon
  • REPS0L
    #12
    ez most komoly? omg del the topic plz. :O
  • passatgt
    #11
    319 font a sima és az eco is
  • solo
    #10
    3400 ft ért veszel eredeti nokia töltőt akármelyik bótban: D
  • REPS0L
    #9
    igen. de aki pl egy sima nokia után szeretne egy symbianos okos telót, annak tökéletes, mert nem adják hozzá a sallangokat, és ezért olcsóbban hozzá jut szvsz.
  • passatgt
    #8
    aha
  • sweech
    #7
    ja, hogy olyan is van. akkor nem szóltam :D
  • Shiwo
    #6
    jól értelmezem a képen a reklámot, és töltő helyett kapsz 3 hátlapot ?
  • passatgt
    #5
    akkor sima n79-et veszel
  • kocsisgabor9999
    #4
    Hagyjad már. Képmutatás az egész. A sok barom idióta meg megeszi.
  • sweech
    #3
    "Mivel a Nokiák hosszú ideje azonos töltőt használnak, így az előző készülékét nyugodtan használhatjuk ehhez is."

    és ha ez az első nokiám? :)
  • tom235
    #2
    Hát persze környezetvédelem. Még véletlenül sem arról van szó, hogy így akarnak spórolni az előállításon és hogy minél nagyobb bevételük legyen. Amúgy nemtudom ti hogy vagytok vele (lehet csak én vagyok ilyen különc) de én általában nem szoktam kihajigálni a tartozékokat hanem esetleg használom is :) Másrészt meg a dobozt sem szoktam, mert ha eladásra kerül a sor azért dobozzal mégis többet kapni érte.
  • REPS0L
    #1
    A Samsung és az LG után a Nokia is piacra dob egy újabb környezetkímélő mobilt, az N79 Eco típust. A korábbi 3110 Evolve modellel szemben ez nem a burkolat anyagaival különbözik a hagyományos mobiloktól.



    Az N79 Eco-nál ugyanis a gyártó egyszerűen elhagyja a tartozékokat, illetve ennek következményeként jóval kisebb dobozba csomagolja a telefont. A tartozékok hiánya úgy értendő, hogy szó szerint csak a telefont találjuk a dobozban, még hálózati töltő sem jár hozzá. Mivel a Nokiák hosszú ideje azonos töltőt használnak, így az előző készülékét nyugodtan használhatjuk ehhez is. A többi tartozék megspórolása, illetve a kisebb doboz által mondható \"zöld mobilnak\" az N79 Eco. A gyártó minden egyes eladott N79 Eco árából 4 fontot átutal a WWF környezetvédelmi szervezet számára. Az N79 Eco egyelőre csak az anglial Nokia honlapján rendelhető meg.