18
  • Aldo Moro
    #18
    Lengyel partizánokról szól.
  • Zocsi
    #16
    Ez a Gran Torino!
  • gombabácsi
    #15
    Na és mit propagál gonosz módon?
  • m1c1mack0
    #14
    Ez egy bársonyba bújtatott, remek, de propaganda film.
  • Molnibalage
    #13
    Bár lehet lengyel vagy jugoszláv is. Nehéz ennyiből megmondani.
  • Molnibalage
    #12
    Ha jól látom akkor ez a film az orosz partizánokról szól.
  • hajnaltores
    #11
    Ne haragudj, nem akartam beszólni, ha úgy jött le, sajnálom és elnézést kérek érte, Olykor nagyon nagy paraszt tudok lenni, és Ok nélkül szoktam másokat megbántani...Mégegyszer bocs...
  • Csudri #10
    Én tegnap előtt néztem meg, nagyon jó film. Érdekes, hogy a kóreaiakat játszó színészek mind amatőrök (leszámítva egyet), ez az első filmjük.

    Lassú folyású film, de nagyon jó. Kár, hogy a végét ki lehetett találni...
  • vincuska
    #9
    hajnalakármi. Fórumhoz való hozzászólásom célja az volt, hogy csatlakozzak a cikkíróhoz és ajánljam a filmet azoknak is akik "nem ismerik" Eastwood filmjeit, max névről. Nem kitérve az aktuális film tartalmára, illetve eseményeire, ahogy például te tetted...
    A te hozzászólásod pedig csak azért létezik, hogy beszólj valakinek ... köszönöm, hogy rám esett a választásod. Megtisztelsz.
  • hajnaltores
    #8
    Igen, az Vilibácsi volt a barátokköztből...Ezt ő állította, azóta is játszik még abba a magyar Scifi sorozatban...Persze Tud magyarul, tartjuk a kapcsolatot...
    Mondta, hogy téged már vár az Elízium...
  • Gladiator
    #7
    Amugy en ugy emlekeztem, hogy regen mintha azt nyilatkozta volna, hogy o mar nem fog tobb filmben szerepelni, csak rendezni. Vagy az valaki mas volt?:D
  • Gladiator
    #6
    Kivel beszeltel szemelyesen, Eastwooddal? Tud magyarul? Mert hogy angolban nem nagyon van tegezes, meg magazas:) De isten ments, hogy megkerdojelezzem szavaid:)
  • Gladiator
    #5
    Mondjuk ha mar a hirben Clint fimjerol van szo, ertelmes lett volna annak a traileret berakni.
  • hajnaltores
    #4
    vincuska! Nem kell előtte semmit megnézni Clint Eastwood-tól , mert Itt nem, sőt egyik filmjében sem magányos ahogy fogalmazol "badass-t" játszik...(de szerintem csak azért sorolsz itt fel Clint Eastwood filmeket, hogy kérkedj, ami vicces, mert aki ismeri őt, ismeri a filmjeit is)
    Egy AMERIKAI veteránt játszik aki megjárta a Koreai háborút és a látszólag rasszista identitása mögött mély igazságérzet lapul, ami szép lassan felszínre tör
    amikor Koreai szomszédok költöznek mellé,

    ...Szép lassú film, értelmesen kibontva...
    A színészi Zsenialitásról csak annyit, hogy Clint Eastwood rendezte a filmet és ZSENIÁLIS SZÍNÉSZ MÉG MINDIG...
    Amúgy én is beszéltem vele személyesen, de nem egyezett bele abba, hogy letegezzem...
  • nessboth
    #3
    Remélem ebben a filmben Eastwood bácsi a gyilkos tekintetével, és a duplacsövű puskájával vadássza le a mocskos ellent.
  • vincuska
    #2
    Hegi, nem csak a trailer alapján jó. Bár szerintem érdemes előtte megnézni a Dirty Harry sorozatot, vagy valamelyik Eastwood-os Sergio Leone filmet... Illetve pl. még a Pale Rider-ben játszik magányos badass-t... ezek közül bármelyiknek lehet úgymond egy fajta folytatása a Gran Torino...
    Amiben lehet nincs nagy színészi zsenialitás, vagy speciális effektek... de menjetek el moziba és nézzétek meg. Megéri!
  • Hegi90
    #1
    trailer alapján jó kis film.