23
  • narumon
    #23
    :D
    Most tök komolyan nekem van egy jópár haverom aki Fps-t még véletlenül sem vesz a kezébe :o
    Killzone-ra vagy kérek kölcsön egy ps3-at vagy kibontok itt egyet sutyiba :D
  • NEXUS6
    #22
    Az Fps mindedenkit érdekel, még dzsúlia roberct és ricsárd girit is érdekli, hiszen a ha ló 3-at is ők hirdették!
  • narumon
    #21
    Feltéve ha egyáltalán érdekli az Fps.
  • narumon
    #20
    És ez hogy jön most ide? Tán xbox1et akarsz venni vagy mivan?
  • dez
    #19
    Enyhén rossz példa.
  • Rexhawk
    #18
    jah meg a netburst és a core microarchitektúra is ugyanaz...
  • Aramir
    #17
    Betegre is keresi vele magát a Nintendo :D
  • dez
    #16
    Ja, mert lényegében a Wii alig több, mint egy olyan GC, amiben dupla órajelen jár a CPU és a GPU, és több benne a ram.
  • Aramir
    #15
    Igen, és a GC joypadját is használhatod ezekhez Wii-n, ha jól tudom.
  • Yv@n
    #14
    Tényleg, ha már szóba került a visszafelé kompatibilitás.
    Wii viszi a GC lemezeket?
  • NEXUS6
    #13
    Nézd meg a Killzone2-őt, aztán már nem fogsz hajladozni!;)))
  • Ruley
    #12
    Elvben megtehetnék azt is hogy ingyen osztogatják a 360-at, van rá elég pénzük.
    De nem fogják megtenni csak úgy poénból, mert még ha termelnek is profitot vele egy ideje, már lassan ott van az életciklusa felén, tehát ennek így is kell maradnia hogy jó végeredmény jöjjön ki. Tehát tudnak elvben árat csökkenteni, de igencsak fogcsikorgatva teszik meg.

    Egyébként szerintem hosszú távon ami jó a cégeknek, az jó a fogyasztóknak is, nekem biztos nem hiányzik hogy addíg pusztítsák EGYMÁS anyagi forrásait, amíg mindketten azt mondják hogy van jobb dolguk is mint pénzt tömni ezekbe a veszteséges ágazataikba, például csinálni az új windows-t meg a HDTV-ket, azokban van a profit.
  • wolruf
    #11
    Szerintem (magánvélemény) a 360-as nem fog úgy eltűnni, mint a sima X annó. Valahogy ez a gép jobban betalált, mint annó a PS2<->X harban az X. Akárhogy is a PS3 tetszik, hajladozok az X360 felé is. De még várok :) Aztán majd jön a következő generáció :-/ :D
  • Banano
    #10
    Ja csak az MS leszarja a jövőt..mond már meg hogy hol van most a sima xbox? Melyik boltban árulják még..és hogy adnak e még ki rá játékot..
  • narumon
    #9
    Hát egy elemzés szerint az x gyártása pozitivban van, és gyak az MS szinte korlátlan pénzügyi helyzetével oda tologatja a konzol árát ahova csak akarja. Nekünk vevőknek ez persze csak jó mert a sony is kénytelen menni lefele a harc miatt, tehát előbb utóbb otthon is befigyelhet mindkét masina :D :P
  • wolruf
    #8
    Olcsó PS3-at a népnek! (nép=én :D )
  • Ruley
    #7
    "Árcsökkentéssel azonban valószínűleg nemcsak a Sony, hanem a Microsoft is készül, amely egyes vélemények szerint ugyanezen időszakban 250 dollárra mérsékelheti az Xbox 360 Pro árát. Ezzel pedig fenntartanák előnyüket a Sonyval szemben"


    Hehe, ez marha "jó" lesz, ha mindketten több pénzt veszítenek, és semmit nem nyernek vele.
    Lehet hogy épp emiatt nem is csökkentenek árat, amolyan hallgatólagos megegyezéssel.
  • NEXUS6
    #6
    Hú itt valami forróság volt!;)))
  • Yv@n
    #5
    A ps2 sehol nem adott el gépet.
    Ha már belekötünk egy cikkbe, legalább tegyük azt úgy, hogy képesek vagyunk megfogalmazni két értelmes mondatot.
  • NEXUS6
    #3
    A PS2-ből összesen olyan 150 milkó kelt el.
  • schrank
    #1
    azért ez odabasz hogy gyakorlatilag majd minden amerikai családra jut egy ps2