8
  • ffxi
    #8
    Hát nálam sincs már viasat :(
  • torcipepe
    #7
    namost mit lehetne várni egy olyan országban, ahol ugyanarra a témára két szövetség jut, egy narancssárga és egy piros. az én monitorom 65millió szint tud megjeleníteni, de ezek csak kettőt tudnak megkülönböztetni. normális demokráciákban a szakszervezetek pártsemlegesek.

    koliban nincs a palettán, itthon meg ha oda kapcsolok, akkor 90% hogy valami playback alávihogós szarság megy vagy valami '80-as évekbeli krimi. jó-jó, hogy este megy a helyszinelők, de az megy máshol is és este máshol is megy jó műsor.
  • TeDDyRuSh
    #6
    Én is sajnálnám, ha eltűnne, de mostanság tényleg nem kiemelkedő a teljesítménye. A többi új és régi, de erősödő csatornához képest. Bár sokat számít, hogy a kábelszolgáltató mit állít össze a legkeresettebb csomagjába. A családom és én az ország két végén lakunk. Itt UPC van, ott T-kábel. Az alapcsatornákon kívül ég és föld ahogy összeválogatják a csatornákat. És sajnos azt kell mondanom, hogy a T-kábel simán nyert nálam. Persze az egyik itt, a másik ott monopol:)
  • NSC
    #5
    most már elérték hogy nem lesznek országos adó,így nem kell híradó se.
  • jahola
    #4
    Tényleg kár érte...:(
  • NSC
    #3
    nálunk még tavaly lekerült.AXN van helyette,mondjuk az se rossz de én a viasatos sorozatokat nagyon csipáztam.kár érte
  • zombeeka
    #2
    Sajnos a tegnapi naptól én már nem tudtam nézni,mert levette a szolgáltatónk!
    Én is nagyon sajnálom,mert sok sorozat van amit csak a viasaton tudott nézni az ember...
  • kadar1
    #1
    Sajnálnám ha eltüne ezt a csatornát néztem a legtöbbet !