12
  • Gery85
    #12
    Van hasonló szolgáltatás a pannonnál.
    Igaz csak 10ezer smsig.
    Link
  • ssdb
    #11
    Kicsit részletesebb cikk: http://www.ocregister.com/articles/text-phone-texting-2275269-bill-daughter

    Kiderül, h a 440 oldalas számla nem is csak az övő, és ebből csak 26 oldalt kapott postán a család a többit pdf-ben. S hogy a 14 528 sms-ben a fogadottak is benne vannak... szal igazi sok tényt és nem ferdítést tartalmaz a cikk!!!

    Amugy kár h nincs nálunk ingyen sms, a statisztikákat is érdemes megnézni... átlagba ott a felhasználok több 100 sms-t küldenek havonta... mer általába ingyen van. Itt meg a T-nél ilyen 80-as sms csomaggal lovagolnak... kapják beeee
  • narumon
    #10
    Jah én is beugrottam nekik hülye fejjel és az első pár hónapban még jó is volt, majd novemberben önkényesen ÁSZF változás azóta ha meghaladod az 5GB forgalmat lebasznak 18-24k/sec-re. Ez meg arra sem elég hogy egy internetrádiót halgasson az ember. És még verik is a nyálukat, hogy ez a többi user védelme érdekében van. A Kurva anyját a vodának meg az összes szemét társaságnak amelyik igy hazudik.
  • krajcsovszkig
    #9
    Ja, de azért az 5 giga forgalmi korlátos mobilinternetet korlátlannak reklámozni a 150 millió forintos büntetés után is kicsit érdekes húzás volt...
    Én a pannont komálom legjobben mert ott a legjobb a térerő meg ők szoktak rá legkésőbb az "összesmobiltgusztustalanszolgáltatói"tartalommal"teletömős" mentalitásra... Meg ilyen direktbe nem is b.sznak át mint vodka ezzel a mobilnettel (ja és csak a pannonnál van tényleg korlátlan net) Am. vodesz is jó, egyértelműen a tré a legg.cibb... Nemtom ez a negyedik milyen lesz...
  • Petka
    #8
    Lehet egy 2megás mp3-at küldött át így... :)
  • TeDDyRuSh
    #7
    Gondolom valami PC kliensel tolta, vagyis tulajdon képen cseteltek:)
  • M0RN1NGST4R
    #6
    Ennek alapján egy érettségi feladatsort is össze lehetne állítani.
    egy pár kérdés:
    -milyen vastag borítékba fért bele az a számla?
    -vajon hogy tették be a postaládába?
    -hámyszor üthette le az "e" betűt, ha azt tekintjük a leggyakrabban használt angol karakternek?
    -hány hasonló diagnosztizált betegnek kell lenni a lány környezetében ahhoz, hogy infrastruktúrális károkat okozzon a mobil szolgáltatójának?
  • 05lampard
    #5
    Vodafone kedvenc szám szolg. teljesen korrekt. Csak 2 óra beszélgetés után megszakítja :)
  • FoodLFG
    #4
    Mos' Mér' ? Lehet hogy néma volt a csaj és így beszélgetett a barátaival.

    Én a 440 oldalas telefonszámlán akadtam ki.
    Nyomdában:
    - Hé józsi baj van a géppel, már fél órája egy számlát nyomtat.
  • CybeRick
    #3
    A hü... pi...! Az ilyet raknám ki egy lakatlan szigetre, ahol nincs térerő. Szerintem ezt már kezelni kellene. A hazai mobilszolgáltatók mind a "Lehúzlak mert megtehetem" kategóriába esnek...
  • Adamul
    #2
    mér pont ezt a 2t emelted ki? Már nem azért de a trémobil sokkal szemetebb...
  • Csak77
    #1
    Ha nálunk lenne egy korlátlan sms csomag, akkor biztos lenne benne egy "hálózat védelme" miatt mégsem, és inkább fizesd ki dolog... ugye kedved vodafone, pannongsm?