26
Na szerintetek milyen ez a 3 hengeres szépség?
  • Shifter
    #26
    az enyém 180at viszi természetesen nem gyári váltóval mert mikor full gyári volt a 140et úgy kellet kikönyörögnöm belőle :D aztán elég nagyot szoktak nézni az autósok hogy "segéd motorkerékpár" 180al húz :D
  • REPS0L
    #25
    áh, az a 2t-k feladata, de nekem az nem kell, inkább a megbízhatóságnál maradtam
  • Shifter
    #24
    azt hittem ilyen 180 környéke :D
  • REPS0L
    #23
    140
  • Shifter
    #22
    tiednek mennyi a vége? :D mármint végsebesség
  • Shifter
    #21
    ez nem az enyém :D hülye vagy? tiszta skandináv a háttér :D csak illusztráció hogy nekem ilyen a hangja és az enyémen dob is van :P
  • REPS0L
    #20
    dobot azé tedd rá :D
  • Shifter
    #19
    hopsz a flash elmaradt :D

  • Shifter
    #18
    http://www.youtube.com/v/7IqSZA6ZtVw
  • REPS0L
    #17

  • Shifter
    #16
    meg a hangjuk sem tetszik az 50-eseknek meg a 125-ösnek... olyan túl vékony :D vagy nem is tudom magas a hangjuk :D
  • Shifter
    #15
    én nem szoktam kihívni senkit csak ha kihívnak akkor azért 1 kicsit meghúzom :D amúgy azért hívnak ki mert úgy néz ki a motorom mint 1 fos :D (Honda XL 250R) aztán azt hiszik hogy 50ccm és ilyen régi fos? tuti lenyomom aztán szépen pofára esnek főleg hogy 1 éve teljesen szét lett bontva minden alkatrész szinte új a motor gyárilag 15KW-os ami 20 lóerő de a motorja is 1 kicsit meg lett piszkálva és így 25KW-os ami kb 35 lóerő, meg a rugók is igen csak le lettek keményítve :D szóval 1 kis gyorsasági motor enduro kinézetbe :D

    mondjuk ebben az a vicces hogy 250es és 50es jogsival simán vezetem XD amúgy terep témára én sem megyek nagyon mivel olyan slickem van mint neked :D de ha kell terepezni megállja a helyét illetve nem kezd el sírni hogy jaj most milesz :D
  • REPS0L
    #14
    erőtlenek, naná, 4t 125től mit vársz :)
    50 és 125 nem bohóckodás, csak komolyan kell venni, és ahhoz hogy "motorra ülhess", bohóckodni kéne legalább mindenkinek minimum 4 évig szerintem. Hidd el én is szívesebben ülnék már a 600ason. én alapból már az ilyen szánalmas gyorsulásokat sem bírom, ha annyira meg akarja mutatni hogy ki a jani, feljöhet a legközelebbi pályára és megmutathatja. Ez természetesen rád nem vonatkozik, hogyha Te nem hívsz ki másokat, meg amúgyis más kategória, én se mennék terepre, de gondolom te se pályára.

    amúgy köszi :D
  • Shifter
    #13
    ez jó motor csak nekem nem tetszik hogy erőtlenek :D nekem az a motor ami legalább 250nél kezdődik... gondolom te is tudod... mert az ilyen 50 és 125 (inkább az 50) csak bohockodás... azt nem lehet motornak nevezni :D 1x-2x ültem ilyen 125ös "izéken" de nekem nem nyerték el a tetszésem :D nekem a 250es endurom 50es papírokkal van :D azt ilyen állatok a kemény 125-eikkel hívnak ki lámpától lámpáig aztán csodálkoznak hogy félgázzal lealázom őket :D

    amúgy grat a motorhoz :D
  • REPS0L
    #12
    cbr 125 perpill, aztán egy év múlva csere 600as tesóra.





    előtte meg volt egy tzrem

  • Shifter
    #11
    neked milyen motorod van? gyorsasági? 50? 125?
  • Shifter
    #10
    nekem van 1 endurom :D Honda 250 :D városba faszán lehet hajtani a slick gumival :D 100ig úgy húz mint állat főleg hogy hosszú a táv a 2 kerék között viszonylag és keskeny a motor faszán lehet lavírozni vele a dugóba :D 3e fölött meg olyan hangja van hogy beszarsz egész 13e-ig
  • krisz940122
    #9
    növekednek a motoros topicok hengerszámai nemrég nyitottam a kéthengeres aprilia sxv most a 3 hengeres triumph és majd így tovább csak 15 től felfele gondban leszek:D
  • REPS0L
    #8
    hamar elpasszolnád nekem áron alul :D
  • mila69en
    #7
    én meg ennyit sem tudok hozzá fűzni! ahol nincs sár és dagonya kemény terep az nem az én világom:) magyarán ha ingyen kapnék egy brutál gyorsaságit legyen az bármi! hamar elpasszolnám és vennék egy verseny endurot:D
  • REPS0L
    #6
    nekem calvattim van, de most veszek majd suomy 2részest...
  • LeviBoy2009
    #5
    Szerintetek milyen motoros ruhát érdemes venni, ami a legjobb ár/érték arányú és nem túl drága? Mi a véleményetek a Harro cuccokról? Köszi! Cső!
  • REPS0L
    #4
    nekem mind1, legalább lesz motoros topik is az sgn :D

    a véleményem hogy nem nagyon ismerem a gépet, csak neten láttam még menet közben, amúgy csak egy helyben állva. a 600asok között még a plusz pár köbcentivel sem állja meg a helyét, ezért nem egy húdejó motor, max azért veszik mert 3 henger, és az milyen jó. :)
  • mila69en
    #3
    szerintem nem ez lesz az utolsó motoros topikja o_O
  • REPS0L
    #2
    eddig még supermoto/enduro volt, most meg már 3hengeres sport? :D
  • krisz940122
    #1
    várom a véleményeket.