131
  • CheeBee9
    #41
    Kíváncsi vagyok mekkora durranás lesz... de én már lassan azon filózok, hogy veszek egy Mac-et

    (Nem mintha a Vista-m nem bírná - most 8 hónapos, és olyan gyors, mikor feltettem... )
  • FoodLFG
    #42
    jajmár úgy teszel, mintha máshonnan nem lehetne beszerezni a kulcsokat.
    A google ezt az oldalt dobta ki elsőnek azokra a kulcsokra, amit itt írt. De van több is, ha kevesled.. Egyébként meg a torrentek leírásába is bele vannak írva.
    http://tendou86.blogspot.com/2009/01/microsoft-announces-availability-of.html

    Ne játsszuk már meg magunkat. kb 5 perc guglizással ki lehet deríteni, ha valaki kíváncsi rá, most mit számít, ha ide beírja valaki. Semmit.

    Az Exposéval egyetértek. :)
  • Hedgehunter #43
    Ezek legalis kulcsok a microsoft ingyen adja miert kapnek???
  • FoodLFG
    #44
    ja egyébként még az Exposé témához.
    http://insentient.net/
    Ez a program használhatónak néz ki. Bár én nem használtam túl sokat, de működik.
  • vajon kiki
    #45
    ugyanakkora, ha nem nagyobb bukás lesz, mint a Vista:
    akik a Vistától már megundorotak (mint pl: én is) már eleve ki sem próbálják
    a Win7-et
    , mert Vista alapú, tehát annál csak még lassabb, még nagyobb hodály rakás szar lehet...

    akik pedig várják, mint a messiást (?) /van egyáltalán ilyen?/, azok pedig irdatlan nagyot fognak csalódni, mert az a potom 20 giga amit lefoglal a rendszervinyóról és kb. 5 óra alatt rátelepül egy 3 gigaherces gépen , már eleve elveszik a további kedvüket az egésztől... ha van egyáltalán szabad 4 giga ramjuk , amit igényel a gyors működéshez...

  • vajon kiki
    #46
  • [HUN]FaTaL
    #47
    ebből látszik, hogy fogalmad sincs az egészről :]
  • RoadkilleR78
    #48
    Na vajon kiki megint megszólalt hozzáértően. Miért nem próbálsz ki valamit mielőtt lefikázod?
    A 20giga, az inkább csak a fele, az 5 óra telepítés, meg kb. 40 perc. És 4giga memória se kell hozzá.
  • Ari18
    #49
    Te nagyon hülye vagy már ne is haragudj.De kurvára nem értesz hozzá.20GB feltelepítve? 5óra telepítés? 4GB ram?
    Szerintem maradj csendbe mert ezekkel a hozzászólásokkal csak magadat égeted.
    Mondjuk neked szerintem már mindegy,annyi faszságot hordtál már össze itt 1hét alatt.
    Az az 5óra egy normális gépen 20-25perc.Egy 500-as vinyó ~13.000Ft szerinted kit érdekel a 10-15GB amit felrak? a másik 4GB-ram ~10k.Amúgy meg simán elég 2GB-ram a Vistához.
  • VoneOut
    #50
    Windows 7 on The Pirate Bay

  • vajon kiki
    #51
    gratulálok 2 nyamvadt seed-er .... a pistike féle kalóz xp-t többen szídelik
  • vajon kiki
    #52
    ezt is microsoft a főhadiszállásáról szídelik mert a kutyát nem érdekelné ilyen szinten pffff.
  • waterman
    #53
    ezeket csak azért írod, hogy a nép ráharapjon ugye, csámcsogjanak csak a 7esen? valld be, hogy egy microfost által felbérelt valaki vagy, akinek minden szart kell fröcsögnie minden fórumon, de azt olyan formában, hogy még az is kipróbálja a win7-et, aki tegnap még csiholta a tüzet és ma meg miután megtanult olvasni, ki akarja próbálni, hogy ugyan már úgysem lehet olyan szar.
    különben meg mi a lósörényért kell minden hozzászólásodat izléstelenségig makrózni? azt hiszed, ha nem 72es a betűméret, akkor már senki nem olvassa el? úgy is el fogják olvasni, de ha 5 év múlva visszanézel majd ide a windóz7es rendszered alól, akkor majd ég az arcod, mert ez a szép adag makró akkor is itt lesz, emlékművéül annak, hogy mekkora tirpák módon tudsz megnyilvánulni.
  • [HUN]FaTaL
    #54
    Mivel reggel került fel te idióta. 223 leecher...
  • vajon kiki
    #55
    Pistike Féle kalóz XP
  • vajon kiki
    #56
    [apro]nem az a lényeg hogy mekkora betűkkel írok, hanem az hogy mit írok, és én az igazat írom: a Win7 egy Vista alapú trutyi amit senki még kipróbálni se fog, mert olyan lassú hányadék hogy a monitor mögött fog megöregedni, aki ilyesmire adja a fejét...
  • [HUN]FaTaL
    #57
    Az a lényeg hogy qrvára nem értesz hozzá csak osztod itt a faszságot. Nem akarsz másik oldalt keresni magadnak? Senki nem kiváncsi rád itt.
  • [HUN]FaTaL
    #58
    Nesze:

    http://isohunt.com/torrent_details/60476689/windows+7+beta?tab=summary
  • vajon kiki
    #59
    ráállították a saját microsoftos szervereiket letöltésre, hogy úgytűnjön, mintha olyan rohatd populáris lenne
  • vajon kiki
    #60
    ez pont olyan mikor az "itt a piros hol a piros"-ozó család üdvöskéjét az aluljáróban körbeveszik a család tagjai és úgy tesznek mintha játékosok volnának, és direkt buknak néhány partit, de a pénz persze a családba marad ...

    na hagyjatok már... az 5 éves pistikét még lehet ilyen szar dumával etetni de engem már nem...
  • Emmegki
    #61
    Mér megint ez a szánalmas bulvár stílus.

    Kedves SG, vegyétek már észre aki ide jár tudja mi a torrent és nem kell a hülye kalózos szóképet használni.

    Tiszta blikk színvonal.
  • vajon kiki
    #62
    a kalózok értelmes adatokat szoktak csak terjeszteni, ilyen sz*rt maximum majd a microsoft erre a célra megfizetett emberei fognak terjeszteni és ezzel szarakodni..
  • [HUN]FaTaL
    #63
    Te most szabadultál a diliházból? Netalán bent a diliházban is van internethozzáférés?:D
  • vajon kiki
    #64
    jó most akkor nézzük a Win7 előnyeit ! nehogy a multitaccsot felhozd mer hazáig szaladok az örömtől... mikor multitaccsos képernyőt még nem is kapni, de majd mégiscsak behozzák, akkor az lesz az első hogy xp-re és linuxra előbb fog kijönni egy rendes program ami ténylegesen vezérli is az ilyen eszközöket, mint erre a khm... szal win7re nézzük még az előnyeit ! :

    valaki segítsen már mert nem jut eszembe semmi !!!
  • vajon kiki
    #65
    jó akkor majd én segítek: gyorsabban kezeli az 512 mega ramot, mint az xp a 64 mega ramot

    gyorsabban kezeli a minimum 900 megaherces procit , mint az xp a minimum 233-asat

    kisebb tárhelyet foglal le , mint az xp... elvégre az 500 gigás vinyónak csak a 4 %-át foglalja le (20 giga) , míg az xp egy 20 gigás winyóból 1-et foglal le és ezzel keményen rátesped a winyó 5%-ra (!)

    senkinek nem is kell hozzá új hardvert vennie hogy elfusson a gépén:

    akinek már eleve van:

    - 500 giga tárhelye +20 giga swappfileokhoz ,
    - fél gigás videókártyája, hogy az extra csili-vili effektet is működjenek,
    - minimum 6 gigaherces (dualcore) procija, hogy akadásmentesen fusson a beépített trójai megfigyelőrendszer, és a microsoft akadásmentesen lásson a webkamerán keresztül,
    - minimum 1,5 gigabájt ram, hogy akadásmentesen tudjon futni a beépített Kernelszntű DVD másolás és fájlvédelem, valamint a kalózprogramokról és megosztásokról szóló hiba és jelentés a szoftverrendőrségnek,

  • A1274815
    #66
    Emberek!
    Mondtam már, hogy ha meglátjátok, hogy "vajon kiki" akkor automatikusan át kell ugrani.


    Nem érdemes vele vitázni. Nárcisztikus nem is kicsit, nagyon.
  • vajon kiki
    #67
    Nem kedves gyerekek még jobbat, mondok: ha meglátjátok hogy Win7 automatikusan át kell ugrani !
  • Ahoy
    #68
    Te olyan primitív vagy komolyan... ki sem próbáltad, csak nyomod az előítéletet... :( sajnálom hogy vannak ilyen emberek mint Te. Élőben biztos nyámnyila kisfiú vagy, aki nemmeri felemelni ahangját semmiért sem...de arcnélkül meg fröcsög a szar a szájából.

    Akkor mondj alternatívát, amin pl megy nekem a Fusion 5, a Sony Vegas 8, meg a Photoshop Cs4 és az After Effects. HA erre találsz alternatívát, és nem Mac, mert abból az árból 2X 30%-al erősebb gépet kihozok kb...(Mac, amerikai zsebekhez van mérve...) és nem Ubuntu...mert azon se megy semmi munkámhoz kapcsolható dolog, annak ellenére hogy sokak istenítik, bizonyos gépeken egyszerűen nem megy. Pl nagygépemen, olyan szinten bugos a frissítés óta, hogy letöröltem. Fagyások, kompatibilitási problémák stb stb stb.

    Várom az alternatívát!
  • vajon kiki
    #69
    kicsit gagyi de ha nem foglalkozol vele, akkor hamar elfelejtik...
  • Ahoy
    #70
    még csak annyi, hogy Xp-t ne hozd fel, mert nem akarok egész hátralevő életemben egy 2001-es oprendszert használni. Ami ráadásul nem annyira vérstabil szerintem... nem gyógyítja meg önmagát mint a Win 7. Csak szaródik szarodik el...és havonta jöhet a ghost. ennyit erről.

    és igenis számít a dizájn! ha neked nem akkor, tegyél fel parancssoros linuxot
  • vajon kiki
    #71
    Fusion 5 most hirtelen nem tudom mire van...

    Sony Vegas ha jól tudom valami videjóvágó... van belőle kismillió széles-s neten, de én mégis a MacroMedia Flash MX-et javaslom neked ami elfut a Pentium 166-osomon is... de ott van videjóvágásra egy kicsit erősebb gépen az Adobe Imageready 3.0 is

    Photoshopból a 6.0-ás az amit ajánlok, mert telepítés nélkül is megy és a pluginjeivel összesen többet tud, mint a legújabb CS akárhány...
    Ugyszintén megy pentium 133tól felfele Win2000-en és Win98-on is 10-12 éves gépeken 32 mega ramtól felfele... egy 10ezer forintos gépen
  • vajon kiki
    #72
    ha valaki nem telepít naponta friss programokat mindenféle megbízhatatlan helyekről és nem ma kezdte a számteck pályafutását, akkor nem kell havonta ghostolni....

    az ilyen meséket meg hogy meggyógyítja magát, stb.. meg doktorbácsi lesz belőle ezeket hagyjuk meg a telepítésnél látszódó parasztvakításnak XPnél IS és a Win 7nél IS.
  • Ahoy
    #73
    ezttt remélem csak viccnek szántad!

    Akkor vágj meg 12 órányi 1440 x 1080 HDV .m2t anyagot, cineformba átkódolva, 5 kameraállásból, profi studió szinkronnal,mappingolva, markerezve.... color correctionnal, curvessal, brightness & contrastal, effektekkel...stb feliratozd, croppold resize-old és csinálj belőle deinterlacelt 1280 x 720-as HD Wmv-t.
    Fusion 5 pedig az egyik legjobb digitális utómunka program amivel mozi9filmekben is dolgoznak...vagy ittvan pl a motion tracking, vagy retiming... na azt csináld meg más progival.

    Kösz amúgy ... ha meg akarsz őszülni a monitor előtt, akkor próbáld ki a fent említett feladatot a pentium 166 mhz-es gépeden. De szerintem 1 képkockát renderelne kb 3 óráig.

    MEg nemértem miért kéne visszatérni a régebbi programokhoz???? mi ebben a jó?? akkor ma is reneszánsz ruhákban járnék, mert azok faszán néztek ki...áh
  • Ahoy
    #74
    PS 6al is biztos meglehet csinálni azt amit nekem kell....300 képen leszedni a szilikon hegeket az ostoba szőke csajról...de nemhiszem el hogy kényelmesebb lenne :/ mint PS Cs2-őben minimum
  • RoadkilleR78
    #75
    Videó vágásra Flash Mx-et, meg imagereadyt? Ugye ezt csak viccnek szántad? Tudod te egyáltalán, hogy mire valók ezek a programok?

    Ha szerinted egy ps6 pluginekkel többet tud mint egy CS4, akkor ki kell hogy ábrándítsalak.
    Tud a ps6 egymásba ágyazott groupokat kezelni? - Nem.
    Smartobject-ek? Gondolom nem is hallottál erről :-)
    A videókártya 3d-s számítási teljesítményét kihasználni a megjelenítéshez? - Nem.

    Azért néha haladni kell a korral. Nem csak parasztvakítós fejlesztések vannak, hanem ténylegesen használhatóak is.
  • A1274815
    #76
    "Te olyan primitív vagy komolyan... ki sem próbáltad, csak nyomod az előítéletet... :( sajnálom hogy vannak ilyen emberek mint Te. Élőben biztos nyámnyila kisfiú vagy, aki nemmeri felemelni ahangját semmiért sem...de arcnélkül meg fröcsög a szar a szájából."

    Szerintem örülj neki, hogy nem találkoztál vele élőben. Nem jó élmény általában. És sajnos a lakóság kb. 1%-a ilyen, de szerintem ő is az extrémebbek közül való.
  • who am I 7
    #77
  • Sanyix
    #78
    milyen érdekes, hogy itt olyan sok videovágó meg kiadványszerkesztő van...
  • FefeeX
    #79
    Húzzál már vissza a barlangodba te nyomorodott balfék! Gondoltam hogy megint szinte egyedül fikázod a Win XP utáni generációt az óriási "szakmai tudásoddal", ami egy kalap sz@rt nem ér, mert NINCS MÖGÖTTES TARTALOM, csak pofázol mindenféle baromságot. Menj inkább és kezdd el a divx lejátszást a sz@r 166os gépeden, hogy 10 óra alatt végigérjen a 4 órás film!
  • Ahoy
    #80
    én pl konkrétan nemvagyok az :D csak néha vannak videós melóim hálistennek...zenekaroknak több kamerás stb...meg néha csurran cseppen egykis divatfotó retus, asssist ilyenek, meg amatőr rövidfilmek fesztiválra... De annyi tapasztalatom már van, hogy tudom melyik a jó szoftver.