37
Sony Ericsson K660i
  • K Ace
    #1
    Hellosztok. Erről a telefonról mindent! Nekem eddig csak jó tapasztalataim vannak, bár a gombok egy kicsit kicsik.
  • REPS0L
    #2
  • Pipör
    #3
    ennyi :D
  • davidka003
    #4
    Nokia még ingyen sem kéne. Egy Sony Ericsson sokkal jobb.
  • szucsy89
    #5
    erre csak annyit mondok hogy: LOÁL
  • REPS0L
    #6
    #5
  • davidka003
    #7
    Az a LOÁL, hogy a NOKIA a sok szar telefonját 100k fölött adja. N95 a legnagyobb lol. Több éves teló és még mindig 100k körül van.
    Ne hasonlítsunk már egy finn(lol) telefont egy japánhoz. Japánok a vezetők az elektromos cuccokban. Ráadásul az SE sokkal fiatalosabban néz ki. Hasonló tudású Nokia drágább, mint egy SE. Parasztvakítás. Sok okos úgyis megveszi.
    Az egész vita nem alakult volna ki, hogy ha nem rakta volna be a Nokia képet REPS0L egy SE topicba. Ha nem tetszik nem kell bejönni. Én se teszem be a lábam a Nokia topicokba.
  • Dave0092
    #8
    N95 50 000 ft...

    Ha nem volt eddig lehetőséged anyagi okok miatt egy minőségi (nokia) telefonhoz szerencséd, és a jövöben sem lesz, akkor nem csodálkozom hogy fikázod a Nokiát... Legjobb volt, legjobb, és a legjobb is lesz amig telefonról van szó.
  • BB7
    #9
    SE 4 LIFE!
  • dragon11
    #10
    Egyetértek. Nem kell bejönni fikázni, Nokia szerintetek az Isten, akkor pápá.(lol)
  • matyi0323
    #11
    parasztvakítás. loáál
  • Goruck
    #12
    a tipikus NOkia vs SE.....szánalmas, alapvető, hogy a japánok csúcstermékeket gyártanak az elektronika világában, de mobilgyártást nem ők uralják hanem a Nokia, lehet, hogy drágább(sőt biztos), de csak egyszer kell venni, mert megbizhatóbb hosszútávon és jobb minpségű ez tény, nem vélemény

    Nagyon szeretem a Sony termékeket, de a telefonjai sosem voltak jók még az Ericssonnal való "közösülés" elött sem...:S...ez olyan mint h az Apple nagyon jó...az iPhone meg tök szar...


    hagy ne kelljen bemutatnom egy átlagos napot a suliban, mikor osztálytársam 2 szoftverfrissítés után is napi 3-4x indítja újra imádott P1-ét...

    én maradok a Nokiánál ahogy a családom is: 3410 e61i 5700(enyém) 5310 3109 N95 6101
  • norbi56
    #13
    nekem k770i van és jó szolgálatot tesz mondjuk apumnak meg 3210 már vagy 9 éves de még bírja le a kalap a Nokia előtt nagyon jó de én már hozzászoktam az SE-hez majd egyszer ha sok pénzem lesz vezsek valami nagyon jó Nokia-t
  • Borg
    #14
    Tipikus Nokiás baromság... Nulla rálátással próbálsz valamiről nyilatkozni. Neked Nokiád van, elégedett vagy vele, kinemszarjale. De attól még messze állsz attól, hogy az SE-ről véleményt nyilváníts, hiszen zéró tapasztalatod van vele.
  • Goruck
    #15
    és azt te honnan tudod?
    Nyugodj meg, van tapasztalatom, sajnos....


    Amúgy kár ezen vitatkozni, mert akinek amilye van, ahoz szokott...
  • REPS0L
    #16
    és persze minden hozzáértőnek nokiája van :DDD
  • K Ace
    #17
    Nah mostmár be kéne fejezni, és a topic címében lévő telefonnal foglalkozni. Thx
  • autoszimulator
    #18
    milyen divatos lett ez a nokia hype.. nem rossz telókat csinál, de hát azért a csúcskategóriás telók ár érték aránya, nos igen

    gondolom sok iphone volt a kezedben, hogy ilyeneket mondasz róla
  • Goruck
    #19
    nem sok, de egy biztosan, meg nem egy embert ismerek akinek van és jónéhányan csalódtak benne...mint ahogy énis, mert Apple és az pedig jó.


    igaz, ez OFFtopic...be is fejezem.
  • solo
    #20
    Pontyosan ^^
    n95 8gb powa :)
    Legjobb telefon.
  • davidka003
    #21
    Ennyit a híres N95-ről:

    "Az N95 kijött, mindenki várta, ám az első szoftververzió rengeteg hibával küzdött. Leginkább a kamera okozott csalódást, de a GPS sem volt a helyzet magaslatán, nem is beszélve arról, hogy bizony fagyogatott is a kicsike. Erre jött még rá az is, hogy igen széles spektrumon szórt a készülékek összeszerelési minősége, ez pedig a fedlap lötyögésében csúcsosodott ki. Vannak atomstabil N95-ök, de több a viszonylag gyengén összerakott példány.

    Már nem is tudom, hogy hanyadik szoftververziónál járunk, mire végre megérkezett a frissítés, amitől nyilván azt várjuk, hogy az elődmodell gyenge pontjait javítsa. Nos, a helyzet az - és talán ezzel nem is lövöm le a poént - hogy ez a törekvés csak ímmel-ámmel járt sikerrel."

    link

    Szánalom, hogy egy ilyen drága telefon ilyen hulladék minőségű.
    Belehet fejezni itt a Nokia istenítését.
  • Goruck
    #22
    ennyire erővel...lehetne kezdeni az SE-ket, de felesleges....

    8 megapixel...pff.az meg röhej
  • davidka003
    #23
    De nem érted a lényeget. Ez egy SE topic. Akkor mi a büdös francnak jönnek be a Nokiások?
  • Goruck
    #24
    te sem érted a lényeget,mert már rég megmondtam h felesleges a vita és fejezzük be.
  • davidka003
    #25
    Én be is fejeztem volna, de mindig jön valaki aki újrakezdi.
    Lásd #20.
    Nektek sem tetszene, ha bemennék a Nokia topicokba és beírnám, hogy SE powa.
  • Goruck
    #26
    jó nem én kezdtem újra, de igazad van !!!

    én nem járok Nokia topicba :D
    na jólvan, béke legyen, mindenkinek jó az amilye van, nem? kinek Nokia, kinek SE ez csak 1 telefon, nem kell megölni egymást érte

    PEACE :)
  • ZilogR
    #27
    Minden jó volt, míg csak Ericsson volt a piacon, nem pedig SonyEricsson
    Minden jó volt, míg csak 6210-esek voltak a csúcsmodellek a Nokia-nál
    Minden jó volt, míg volt PSION számítógép EPOC oprendszerrel, nem pedig Nokia kommunikátor Symbian-nal
    Minden jó volt, míg nem írtam ide semmit ;)

    :P
  • Zoli007
    #28
    Nekem a zöld jön be istentelenül, csak drága az én pénztárcámnak... De egy G502 sem rossz.
  • fifi
    #29
    "Nokiások"

    depesesek, rockerek, diszkósok... :)
  • Adam II
    #30
    Szerintem szánalmas megkora ügyet csinálnak ezekből a szar mobilokból az emberek és nem veszik észre, hogy az egész parasztvakítás.
    "Nézd nekem 4 Gigapixeles Nokiám van és olyan menő vagyok"
    "Az szar mert lehet az SE-m csak 3,5 Gigapixeles de van megmusic lejátszó és HURR DURRR a Nokia szar én menőbb vagyok"
    "De az enyém nem merül le csak 4 nap után a tiéd meg nem bír ki 2 napot se bibibí az SE szar"

    Lehessen vele telefonálni azt kész mert végtére is egy hordozható telefon akarna lenni.
  • ChuckyHUN
    #31
    Bagzz....
    Mutass egy OLCSÓ SE-t ami symbianos...
    Sony-val tapasztalatom:
    Elbaszott egy K750im van/volt: az akksi tudott nagyobb "ütés"-nél mozogni: állandóan kikapcsolt, Óemdzsí!
    Nokiám volt 1 7610, szinte tökéletes volt, annak ellenére hogy a symbianos telók egyik elsője volt
    Most egy N80-am van, 6000 forintot költöttem eddig rá 2év után ki kellett cserélni a felcsúsztató gennyt.
    egyszóval a Nokia lehet, hogy árban /nembiztos, hogy/ jobb , de nekem fontos a symbian, mert ezzel bármelyik fícsört feltudom rá tenni ami kell...
    Kövi sztem N95 lesz / tudni illik én csak a Sonyt vettem, azóta nem veszek telót, inkább használom apámét amiket már nem használ../
    Giroszkóppal már tényleg mindent meg lehet csinálni amit az új kis kajla gyermekeknek tervezett SE-ken.

    VITA RÉSZEMRŐL ELZÁRVA
  • Goruck
    #32
    dicsak.... xD
  • Goruck
    #33
    okoskodjatok az erre kijelölt helyen !


    Nokia Vs. SonyEricsson
  • Benny04
    #34
  • davidka003
    #35
    "Elbaszott egy K750im van/volt: az akksi tudott nagyobb "ütés"-nél mozogni: állandóan kikapcsolt, Óemdzsí!"

    Nekem is most K750 van, 2 éves. Sokszor leejtettem már, de sosem volt olyan, hogy ez miatt kikapcsolt volna.
    Alapból T-mobile-os, de én ráraktam a gyári szoftvert és sokkal stabilabb, gyorsabb, mint a T-s szoft. T-s szofttal sokszor fagyott, de a gyárival még soha.
    Ha veszek majd telót akkor az K800i lesz. Régi, de nekem nagyon tetszik és ráadásul olcsó és tud mindent amire szükségem van. (mp3 lejátszó, 3,2 MP-es kamera). Nekem egyik teló sem ér 30k-nál többet. Az a max amennyiért telefont szoktam venni. Wi-fi-re, Symbian-ra nincs szükségem.
  • [HUN]FaTaL
    #36
    k800i rulz :)
  • AbaEdus
    #37
    Bocs, de nem találtam neki most alkalmasabbat (ha lenne rá topik,légyszi linkeld be).
    Szóval egy nem-reklámozom-milyen-blogon találtam ilyen nyereményjáték hülyeséget, és lehetne nyerni egy K660i-t. Érdekes, hogy amúgy egy nem-reklámozom-milyen-sampon oldalán lehet nyerni egy ilyet. Logikát inkább nem keresek benne :)
    De a lényeg, hogy ha van egy felesleges percetek, légyszi szavazzatok rám!
    http://www.hajutazas.hu/video/reszletek.php?id=917

    Köszi és bocs még egyszer!