22
  • Quantumleap
    #22
    Zodd tábornok meghalt, ő hogy a fenébe lehetne?
  • waterman
    #21
    te szerintem "Superman - az új Harry Potter?" -t akartál írni:)
  • KennyGTP
    #20
    Nem tudom, de lehet hogy ez: Justice League Epsiodes: Death Of Superman
  • MoToX
    #19
    Braniac (Agykeselyű) <- hát ezen szakadtam! :D
  • Etinger
    #18
    Superman: Man of Steel
  • 05lampard
    #17
    SZV basztatása az én királyi felségjogom :P
  • adios
    #16
    Mi ennek a résznek a teljes címe?
  • Etinger
    #15
    Azt hittem Tibor amúgy, hogy jövőre látjuk utoljára Supermant, most akkor mi van??? Viktorral nem egyeztettetek?
  • zoltannemeth
    #14
    Legyen az új ellenség Harry Potter!Ez lehetne az Új Harry potter film!Hajrá Viktorka!
  • ldavid
    #13
    én a helyükben úgy csinálnám, hogy csak a film végén tűnne fel Doomsday (addig meg valaki mást püfölne az acélember), akár cliffhanger-el is zárhatnák, és a következő filmben csak Doomsday-el harcolna
    biztos jobban várná a nép a következő részt, mint a mostanit
  • KennyGTP
    #12
    Én a Játékmestert (ToyMan) látnám szívesen a filmben. Aki nem ismertné hogy ki vagy mi Ő annak nagyon röviden leírom: A Játékmater úgy néz ki mint egy játékbaba és egyszerű játékokból csinál "gyilkológépeket" tiszta fun, Lol és brutál egyben :D
    Játékmester
  • GG
    #11
    Doomsday-el egy igen látványos filmet lehetne kihozni igaz a film fele csak CG lenne :P De eddig is az volt...de most legalább valami értelmesre használnák el azt a pénz-idő kettőst :D
  • Prof William
    #10
    DE akkor az lenne az utolsó Superman film. :)
  • xmodule
    #9
    Amugy én ebből a rajzfilmet láttam. És ott sem halt meg. És tényleg Lex létrehozott egy klónt. De aztán azt is legyőzte az igazi Superman!(amúgy nekem superman a kedvencem az összes super hero közül) :)
  • PheCho
    #8
    Braniac és Zod tábornok már szerepeltek/szerepel a Smallville-Doomsday pedig az épp aktuális főellenség, ezért nem hinném, hogy őket "újra" bevetnék. Metallo-val szerintem kissé terminátoros lenne valamint ha jól emlékszem az ő hátterében is Luthor áll, Darkseid-dal pedig úgy érzem elrugaszkodnának a "Földtől", szó szerint, amit lehet, hogy egy átlag néző aki nem ismeri a képregényeket nem tolerálná túlzottan. A Játékmester hirtelen nem tudom kicsoda.
    Talán érdekes lehet egy Mr. Mxyzptlk (bár volt egy hasonló karater a Smallville-ben).
    Személy szerint úgy érzem, hogy az ellenségek sora túlzottan a variációkból épül fel ezért kevés eredeti karakter van. Valószínűleg olyan karaktert fognak választani akivel már találkoztunk, csak átértelmezik.
  • cateran
    #7
    Nem halt bele,de rendesen péppé verte Doomsday:D Lassan regenerálta magát vissza,ez idő alatt Lex 1 klón Superman-t használt,a saját céljai érdekében..(ofc:D) végül Superman szájon vágott mindenkit:D
  • Loverman
    #6
    kár, kb Spacey volt az egyetlen jó dolog a filmben
  • Etinger
    #5
    Nemtudom, de ha lesz folytatása, Kevin Spacey-t várom.
  • myk0312
    #4
    Doomsday meg dúrva lenne mivel ami nekem volt képregényem kétrészes volt és abban a küzdelemben belehalt Superman is.Nem tudom hogy eredetileg hogy volt,nekem az a képregény 98ban volt meg vagy valahgy így és gondolom nem kéne ennyire megváltoztatni az eseményeket egy film kedvéért,utána a következő lapokban külömböző idősíkokban ugrált a történet és mutata milyen áll superman-ek voltak.....
  • Kozma89
    #3
    Metallo kéne a történetbe!
  • Desolator
    #2
    Szerintem Chuck Norris legyen!
  • akyyy
    #1
    Sztem legyen Superman ellenfele Batmen---.---