11
  • Mashu
    #11
    Az első részben az a riporter csaj iszonyat idegesítő volt.
  • scagnetti
    #10
    Na hát ebből az egész story-t meg lehetett tudni :)
    Amúgy meg nagyon várom. Az első nálam bekerült a kultstátuszba, mert sikerült végigizgulnom, amit nem sok horrorfilmről mondhatok el. Ellenben Romero Holtak Naplojával itt nem próbálnak semmiféle hülye társadalomkritikát belemagyarázni az ember fejébe. Egyszerűen csak szórakoztat!
  • Lipi1980
    #9
    Ha legalább annyira érdekelne, mint engem, akkor utánajártál volna, és látnád, hogy Budapesten a Toldi Mozi vetíti, ami a Bajcsy-Zsilinszky út 36-38. szám alatt található, ami:
    - A Nyugati tértől kb. 600 méter
    - A Szabadság tétről kb. 500 méter
    - Az M3-as Arany János u.-i megállójától kb. 300 méter

    Ha ez neked a végtelenség, akkor én Kecskemétiként mit mondjak, mert ugye vagy a Toldi Pesten, vagy Pécs, oszt jónapot...
  • Lipi1980
    #8
    Nekem az első rész is nagyon tetszett, és ezt is meg fogom nézni...
  • moRtiZ
    #7
    Szerintem az elso borzaszto rossz volt, ezt sem realis hogy megnezem :)
  • Alc
    #6
    Talán onnan hogy még októberben kerestem rá zsenikém.
    Bár a videómegosztók tele vannak botcsinálta [Rec] 2. rajongói előzetesekkel, úgy tűnik, hogy végre egy igazi kedvcsináló is kikerült a netre.
    Ha ez októberi cikk lenne akkor azt mondanám oké. De így az ember már egy hosszabb előzetesre számított.
    Te meg csak kattintgass.
  • Jubei
    #5
    nah akkor a rec 2-ot is torrentrol toltom le az elso resz nem is volt olyan rossz.
  • kalapos01
    #4
    Akartam is mondani, hogy bunkóság ilyet felrakni, nehogy az, aki lemaradt róla láthassa. Hogy képzelik? (Honnan tudod, hogy szeptemberi. Nem mondod, hogy rákattintottál és megosztottad a felfedezésed a kattintani nem képesekkel.)

    Részemről köszi a videót. Azt sem tudtam, hogy lesz 2. rész, azt meg pláne nem, hogy idén. Már csak ezért is megérte.
  • kukacS3K
    #3
    annyira jó hogy végre egy jó horrofilm persze magyarországon csak egy helyen adják nehogy megnézzék sokan, szerintem még énsem megyek el rá pedig érdekel, de annyira nem hogy elmetrózzak a végtelenségbe
  • Alc
    #2
    Még jó hogy szeptember óta fent van ez már.
  • DaemoonHunter
    #1
    Azért nem gondoltam volna, hogy ilyen hosszú lesz