45
Sega Megadrive
  • derginter
    #45
    Sziasztok van egy Sega Megadrive 2-m 2 joystick-el 7 játékkal tökéletesen jó állapotban szerintetek mennyiért lehetne elpasszolni?
  • PHM
    #44
    Ha MD1-eshez keresel kábelt, akkor a legegyszerűbb egy 3 púlusú DIN csatlakozót szerezni.
    Ha jól emlékszem, a középső a test, a két szélső az audió és a videó lesz.
    Az MD1-es (amúgy 8 pólusú) csatiján csak mono hangkimenet van.
    Ha kell mindkét oldal, azt a fülhallgató csatiból tudod kinyerni.
    Az MD2-eshez 9 pólusú miniDIN csatlakozó kellene, azt nálunk beszerezni esélytelen.
  • Marcello22
    #43
    Sziasztok!
    Valaki tudna ajánlani Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében Tiszalök környékén valakit aki megtud javítani egy mega driver 2-őt?
    Mert már vagy 14 éve leesett fél méterről a földre. (valami ötlet mi lehet a gond vagy hogy hogyan lehet leellenőrizni az is jó lenne)
    Előre köszönöm!
  • flash
    #42
    Üdv. Van egy csomó eladó Sega Megadrive/Genesis játékom gyűjteményből. Akit érdekel, írjon privit. üdv.
  • gigibeni
    #41
    Sziasztok.Sega megadrive-hez keresek videó /7-pólusú din/kábelt.Ha van valakinek,írjon.
  • Apus
    #40
    Urak!
    Van valakinek elfekvőben Megadrive játéka? Csak dobozos kézikönyves verziók érdekelnek, csupasz meg könyv nélküli van nekem is elég:)
  • PHM
    #39
    Euroscart dugós AV kábelem és Stargate játékom van, ha érdekel, privizz rám.
  • Apus
    #38
    szerk: megadrive 1 hez.
  • Apus
    #37
    Valamint keresek tv kábelt megadrive 2-hez és master systemhez (úgynézem ugyanaz jó mindkettőhöz)
  • Apus
    #36
    Ha van olyan budapesti játékos aki megválna néhány kazitól, írjon.
    Sylvester & Tweety, Aladdin, Lion King, Ecco the Dolphin, Sunset Riders, Warlock, Stargate érdekelne elsősorban.
  • Ula78
    #35
    Üdv nektek.
    Keresnék kazettákat "Sega Megadrie"-hoz.
    Főként "Mortal Kombat" érdekelne.

    Ha tudtok segíteni ide írjatok "[email protected]"
    Köszönöm.

  • dickhead
    #34
    Küldtem neked privát üzenetet.
  • PHM
    #33
    Megy privát.
  • dickhead
    #32
    Helló!

    A Phantasy Star 4-et mennyiért adod?
  • PHM
    #31
    Szia!
    Ment privát.
    A Phantasy star-The end of the millennium (remélem, ez a 4. epizód) pedig fekete, emlékeim szerint PAL-os, de sajnos kínai, vagy japán nyelvű.
    "...ugye nem sárga kazetta?" Ha elolvasod az aláírásomban lévő konzolok listáját, ilyet nem kérdezel többet.
  • dickhead
    #30
    Helló PHM!

    Azért ha rászánod magad és rendezed a gyűjteményed nyugodtan küldhetsz egy listát mert más játékok is érdekelhetnek.
    A Phantasy Star 4 pal rendszerű Sega Megadrive-on megy,ugye nem sárga kazetta?
    Ez érdekelne mennyiért adod,és a Story of Thor-t?

    Válaszodat előre is köszönöm!
  • PHM
    #29
    Story of thor-ból van 1 német példányom, a többi biztosan nincs meg.
    Illetve a Phantasy Star 4 megvan, kínai kalózkazettán, kínai nyelven.
    Nincs naprakész listám, régen foglalkoztam a gyűjteményemmel.
    Neki kéne látni rendezni, csak hát a lustaság ugye...
  • dickhead
    #28
    Story of thor,Shining Force 1,2,Phantasy Star 1,2,3,4.
    Pü-ben nem tudnál küldeni egy listát?
  • PHM
    #27
    Konkrétan mi érdekel? Karcsúsítani kell a gyűjteményemet.
  • schrank
    #26
    ez nálunk megvolt strandon autómatába mekkorának számított 15 éve
  • dickhead
    #25
    Igen, de hogy jön ide a Megaman?
  • DJS8
    #24
    de amúgy ha megnézzük a Megaman 9 is NES fejlesztés
  • Apus
    #23
    én egyszer kölcsönkaptam egy 32X-et, ez ugye amit rá kellett tenni a megadrivera és 32bitest csinált belőle. Iszonyat sokat Doomoztam rajta. Meg Atari Jaguaron. PC-t még nem ismertem akkoriban:)
  • Seth
    #22
    Huh,ez a sega cd-s változat kicsit durvább mint a megadrive-os,az azért nem volt ennyire brutális
  • nan76
    #21
    Ezzel nyomta valaki??..én spanokkal rengeteget játszottam vele
    Eternal Champions
  • [HUN]FaTaL
    #20
    Nekem Game Gearem volt, az utolsó konzolom jó kis cucc volt :) Havernak volt megadriveja nagyon szerettük jókat lehetett játszani. Sonic the hedgehog rulz :)
  • Montanosz
    #19
    ja én is játszok velük a telómon emuval)))
  • n3whous3
    #18
    De fasza is volt ez a gép :(
  • Apus
    #17
    ezaz :)
    neogeo emuval toltam legutóbb, azon is rohadtjó volt.
  • DanielT
    #16
    Sunset Riders

  • Apus
    #15
    A Lethal ilyen célkeresztes volt nem? Amire én gondolok az oldalra scrollozott, egy szőke cowboy, meg egy mexikói csóka volt választható.
    Mortal Kombat2 mennyire jóvolt még Megadriveon..
  • dickhead
    #14
    2006-ban is kijött egy Begar Prince nevű rpg,2008 decemberében meg a Legend of wukong elnevezésű ugyancsak rpg játék jelent meg, 2009-ben meg a Pier Solar fog.
    Az a király hogy az rpg játékoknál a grafika másodlagos,a történet és a harci rendszer ami dominál,így meglehet hogy a fénykorában rpg-k terén igencsak elhanyagolt Sega Megadrive tényleg talpra áll.
    Úgy látszik van igény a megadrive kazikra hogy 1995 után is érdemes rá kiadni programot.
  • dickhead
    #13
    Lethal Enforcers 1,2 volt az a lövöldözős játék.A jungle és urban strike is király volt.
  • Apus
    #12
    uhh stargate nagyon tetszett, azthiszem végig is játszottam. Nekem a Warlock jött be még(szintén filmfeldolgozás), a desert, jungle, urban strike, meg volt valami western, lehetett coopba nyomni, játékteremben is létezett.
    Banyek lehet kéne vennem egy megadrive-ot:)
  • Hunter of Deer
    #11
    Sonic The Hedgehog FTW :D:D:D
    de sokat toltam regen azt a jatekot. meg asszem a Stargate volt meg az is jo volt. (regi szep idok)
  • flashpointer
    #10
    nekem LHX meg van rá, pcn is durva volt :)
  • dickhead
    #9
    Köszi,ott én is néztem.Onnan vettem most Sega Megadrive-ot és játékokat,de hátha ráakadok itt valami érdekes játékra ( Story of thor, Shining Force meg ilyenek ).Bár erre igen kevés az esély.
  • Apus
    #8
    utánanéztem közben, a vaterán elég sok cím van.
  • Apus
    #7
    Vaterán próbákozz, bár ott sincs nagy felhozatal.
    Istenem de jó konzol volt ez, dolgoztam anno gazdagréten egy ilyen helyen, ahol 3 Sega Megadrive és 3 Snes volt benyomva 6 tévére. Mennyi jóféle cucc volt ezekre..
  • theone91
    #6
    Volt nekem is csak tönkre ment... :,(