6
3 Feet Smaller
  • bosco05 #6
    akkor hallgass meg minket is :) , Aktuális. Amúgy Niksonéknak is van menő honlapjuk :)
  • Waczkor
    #5
    Most hallgatom a Nikson számokat,amiket találok youtube-on.
    Not bad m8,not bad=)

    Úgyis kifogyóban vagyok zenéből,ha még van pár hasonló együttes,akkor jöhetnek azok is.

    Thx
  • bosco05 #4
    A Rocktogonos bulit ha minden igaz a Nikson zenekarral tolták le (azt hiszem, hogy ők voltak azok is akik meghívták a 3fs-t). Őket is érdemes meghallgatni, mert nagyon jó zenéjük van és nagy arcok. Hazai viszonylatban talán ők képviselnek hasonló stílust és mindíg jó bulikat csaptunk mikor együtt játszottunk velük :)
  • milk41
    #3
    Jó banda,régebben nehéz volt róluk infót találni.
  • Waczkor
    #2
    Belinkelek pár pörgősebb nótát:)

    Reason Unknown

    Strike Back

    Punk

    Lie Baby,Lie

    Let It Out


    Lemaradt a myspace-es oldal.
    3 Feet Smaller myspace
  • Waczkor
    #1
    A 3 Feet Smaller egy osztrák punk-rock együttes.
    2000-ben alakult.Az első nagy koncertjük 2001-ben volt 2 Days A Week-en.Két hónappal később pedig játszottak az A2A-n.
    Az első számuk a debutáló albumukról felkerült az osztrák alternatív toplistára,melyen több héten át szerepelt.A második számuk pedig a lista top részébe küzdötte fel magát.

    Sikerükhöz nagyban hozzájárult hogy több szomszédos illetve nem-szomszédos európai országban is adtak koncerteket pl. Németország, Olaszország, Magyarország, Hollandia és Svájc.
    Előzenekarként is szoktak játszani.
    Vendég zenekara volt a The Offsprings-nek, Flogging Molly-nak, Prophangandi-nak és a The Donots-nak és ezek mellett több osztrák nagy fesztiválon is szerepelt (Nova Rock, Frequency Fesztivál, Forestglade stb.).

    Az elmúlt 5 év során több mint 60 koncertet adtak.
    A humoros és erőteljes fellépésüknek és jól kivitelezett élő előadásmódjuknak köszönhetően a 3FS zenekar rajongói tábora napról napra gyarapodik.

    Hazájukban és már egyre több külföldi rádió állomáson is játszák slágereiket melyekre a punk-rock/pop/punk zenei stílus húzható rá leginkább.

    A zenekarnak 3 nagylemeze jelent meg kiadásban, melyek nagyszerű kritikákat kaptak.

    Ezenkívül videóklipjeiket is játsszák az osztrák és japán zenecsatornák.

    Sajnos hazánkban nehéz beszerezni az albumokat,iTunes-on megtalálhatók,de köszönhetően annak hogy nálunk nincs iTunes,így nem sokat érünk vele.
    Nekem sikerült amerikai kintlétem alatt letölteni a hiányzó albumokat iTunesról,egyet pedig cd-n megvennem használt állapotban Budapesten.

    Sajnos a Rocktogonban tartott koncertjükre nem tudtam elmenni.
    Több zenei oldalon digitálisan letölthetők a régebbi albumok.

    Az új album ezen a héten jelenik meg December 32nd címen.
    Ezen a linken bele tudtok hallgatni.
    December 32nd

    Eddig megjelent albumok

    * 2001: Damn, We Need A Title For This Record
    * 2001: What About You, Me And A Horse (online-album)
    * 2002: Insert Album Title Here ...
    * 2004: 3rd Strike
    * 2009: December 32nd(Megjelenés alatt)

    Az együttes tagjai

    Singer / Guitar: Marcus Smaller
    drums: Roberto Franko 2005 óta
    Bass: El Howdy

    Ex-tagok

    2000 - 2004 Bass: Schorsch Zwiebelmayer
    2000 - 2005 Singer / Guitar: Dipmaster
    2004 - 2007 Singer / Guitar: The General


    Sokak számára ismerős lehet a banda néhány száma a pc-re is megjelent síelős játékból,a Freakout Extreme Freeride-ból.


    Remélem nem lesz halott a topic,szerintem egy nagyon tehetséges zenekar,ha hallottatok már róluk,vagy ismertek más számunkra kevésbé ismert zenekarokat,akkor itt megoszthatnánk egymással.