10
A nexon új játéka
  • Viktor99
    #10
    Elvileg várni kell de semmi sem biztos :S
  • Carlos
    #9
    Láma kérdés!
    Ez most free letölthető, vagy demo-ja van, vagy várnunk kell még rá?
  • Viktor99
    #8
    Na örülök hogy mindenki úgy reagált mint én... :)
    (Amúgy már egy ideje megy és csodálkoztam is hogy senki nem nyitott ilyen topikot :B)
  • Kicsikiraly
    #7
    hmm elhamarkodott voltam amikor azt írtam h ugyanolyan játékok :D ez egész jó :D tetszik ez a nagyon rajzfilmes graf, tényleg olyan érzés mintha egy rajzfilmben harcolnál :D
  • Kicsikiraly
    #6
    hihetetlen a hivatalos oldal :D semmit nem tudok rajta szinte megnézni, mert a gombok olyan hülyén vannak megcsinálva, hogy addig az ezredmásodpercig aktívak amíg mozdult az egér. ha áll az egér nem tudsz rákattintani, el kell találni azt az ezredmásodpercet hogy kattinthass :D amúgy lol játék lehet, bár nem értem a nexont, saját magát kopizza egyfolytában az ugyanolyan játékokkal :D
  • Carlos
    #5
    +fav!
    Ez mekkora már! De rég játszottam már ilyen játékkal!
    Várom!
  • Montanosz
    #4
    ja főleg Sarah-Jane Potts játéka tetszik
  • Shifter
    #3
    jónak tűnik :)
  • Frosty01
    #2
    tök jó :P
  • Viktor99
    #1
    Ez a játék egy 2 dimenziós rajzolt "grafikájú" kis gyöngyszem ami az én tetszésemet eléggé elnyerte. Sok infó nincs róla viszont volt már béta.(Azt hiszem már vége :)) A játékban három "kaszt" lesz: a brawler, a ninja és a morph. Mindegyik a saját kasztjához kötött képességgel rendelkezik, elvileg csere vagy képesség választás nincs. :)
    Itt a hivatalos oldal
    Karakter készítés és a training...
    Ez meg egy éles küdelem
    Ha valami nem lenne jó, pl. az oldalon irnak valamit akkor bocs... Nincs nagy angol tudásom :(