18
  • Sanyix
    #18
    hát az se eredeti cigány az biztos. A csávó viszont majdnem győzike.
  • Sanyix
    #17
    jááj a golimár-már-már az üt :DD még a minőségre is figyeltek, hogy olyan 80-as évekbeli legyen.
  • Narxis
    #16
    Uramisten.
  • Yutani
    #15
    - Szól torcipepe, majd egy mozdulattal kikapcsolja a számítógépet, és kettőt fingva befekszik 120 kg-os, zsíros hajú felesége mellé a hitvesi ágyba.

    Hogy is van az a bizonyos dolog a szőlő ízével?
  • torcipepe
    #14
    szerintem meg olyan, mintha szívlapáttal pofán vágták volna.
  • schrank
    #13
    egy 1 milliárd lakosú országban mozifilmet forgatni megéri -e vagy jó-e azt pont egy nagyvárosnyi büdös paraszt fogja nekik memondani középeurópából akik olyan filmeket forgatnak mint a kisvukk meg a hasutasok meg a többi retek , náluk többen járnak moziban egy nap mint nálunk egy év alaltt
  • xmodule
    #12
    Ja és Aishwarya Rai szerintem nagyon szép :P
  • xmodule
    #11
    Hát az E.T odavág. Inkább mint valami horror film vagy nem tudom. De nagyon csunya az a bábu:D, a supermant láttam már. Amugy a Krrish nekem tetszett:) Szerintem szép film. Jók a zenék is.
  • xido
    #10
    Pedig indiaiak nem annyira bénák,ha összekapják magukat és mindenképp a nyugatot akarják majmolni,ne menjek messzire saját tapasztalatomból,de Krrish,Dhoom 1-2..mindnél tudni,mely filmek hatására tették,de jók voltak a maguk nemében...
  • bertino
    #9
    gecc, hogy lehet ekkora szarokat alkotni
  • The Garrett
    #8
    india az, nem törökország, nem? :P
  • WhiteRiC
    #7
    Ha Uwe Boll Zs kategóriás filmeket készít, akkor a törökök kategóriájára már nem jut betű az abcből.
  • ffxi
    #6
    Gondolom a pénz nagy részét a linszenc felvásárlására költötték. Így csak ennyi maradt a forgatási költségre :D
  • sKeezo
    #5
    én a star wars-nál tovább nem mentem :D indiana jones zenével star wars
  • waterman
    #4
    ne bűntess!! nagyon kész! E.T.-nél megfájdult az arcom
  • NwLGL
    #3
    Muhaha... Ha a török színvonalat hozzák már rossz nem lehet... XD
    Rambo
    Star Wars
    Superman
    E.T.
  • sKeezo
    #2
    fantasztikus :D "A filmről eddig csak annyit tudni, hogy a történetben fontos szerepet kapnak majd a zenés-táncos betétek is." lesz belőle golimár :D
  • freemanone
    #1
    LOL xD
    a sok macha nem vágja már azt se hogy hova nyúljon, btw 1-2 indiai haver mondta hogy a legtöbb ilyen film még náluk is a siralmas kategóriába sorolandó a nagytöbbség által :)
    szvsz le Bollywood-al csakmint a többi vacak remake gyárral.