19
Steampunk MMO
  • csgj
    #19
    Jó, hát ez pocsék... Steampunk fanatikusok is kerüljék! :S
  • csgj
    #18
    Elindult az open beta. Amúgy ingyenes lesz a játék :) De majd kiderül, hogy mennyire lesz jó :P Lehet, hogy csak a steampunk elem fogja éltetni, és csak a steampunk rajongók kedvelik majd...
  • Frosty01
    #17
    ez egy rakás szar lesz :S

    -fav :(
  • csgj
    #16
    Nekem is, de az nem azt jelenti, hogy bejutottál :P Még várni kell sajnos... De azt írták, hogy a régi támogatókat előbb bejuttatják a betaba. Mi meg már régi támogatóknak számítunk :P Mert már vagy 5 hónapja regisztráltunk "-.-
  • Frosty01
    #15
    nekem már meg is jött egy email a betáról ^^
  • csgj
    #14
    Az oldal kissé átalakult, és több screenshot is van már. Azok alapján elég csúf a játék, de ez legyen a legnagyobb baj! A beta tesztelés folyamatban van, ha regisztrálsz, bármikor küldhetnek egy mailt, hogy bejutottál.
  • Frosty01
    #13
    nah, nézegettem az oldalt, elég tetszetős, biztos hogy kipróbálom ha F2P lesz. sőt sztem bétába is megpróbálok bekerülni :DD
  • csgj
    #12
    Most működik "-.-
  • Bulykin
    #11
    nekem se
  • Frosty01
    #10
    hát ez még mindig nem müxik
  • dav1d
    #9
  • csgj
    #8
    Pedig nemrég még jó volt az oldal :P Lehet, hogy fejlesztenek rajta vmit...
  • Frosty01
    #7
    nekem az oldalt se hozza be xD hálózati időtullépés, gondolom milyen fasza lag lesz majd játékban :D

    na de azért később még visszanézek
  • moralosan
    #6
    Én szeretem a steampunkot, csak az MMO-kat kevésbé :).
  • csgj
    #5
    csiga??
  • schrank
    #4
    nem baj csiga én kitartok melletted ...
  • csgj
    #3
    Hát, a steampunk nem egy népszerű stílus Magyarországon... Szóval nem csodálkozom a topic népszerűtlenségén :P Meg az MMO playerek többsége leragadt a WOW-nál :D
  • schrank
    #2
    ne csüggedj lehet hogy fog valakit érdekelni ...
  • csgj
    #1
    Egy új mmo játék készül (nemtom, hogy F2P lesz e, vagy fizetős), steampunk stílusban. A honlapon eszméletlenül hangulatos zene megy, a képek gyönyörűek, az ötlet pedig remek. Lesznek benne minijátékok, nagy felfedezések, és persze a romantikus viktoriánus steampunk világ. Mivel a műfaj nagy kedvelője vagyok, ezért én speciel már rohadtul várom :D 2009 első negyedévében adják ki, a betara meg most is lehet már jelentkezni.