118
igényes és hírneves játékok összehasonlítása
  • BB7
    #78
    Haló-haló-haló! :D Tudom-tudom-tudom! De ő azt, mondta, h. NEM! És én konkrétan leírtam, hogy a GT-n! :D
  • Prince23
    #77
    Na egy kis infó az Új Év legújabb játékáról, magyarul persze:

    1941-et írunk. A második világháború már lángokba borította a fél világot. A náci Németország ellen egymaga küzdő Nagy-Britannia az összeomlás szélén áll, mivel a német tengeralattjárók blokádja továbbra is elzárja a szigetországot mindenféle utánpótlástól. A német haditengerészet, a Kriegsmarine ugyanakkor erőtlennek bizonyul ahhoz, hogy végső csapást mérjen a britekre. A helyzet megoldására a németek egy új, a XVIII. típusú tengeralattjáró kifejlesztésén dolgoznak. Az új tengeralattjárók szívét Hellmuth Walter forradalmian új HTP (magas koncentrációjú hidrogén-peroxid alapú) motorja adja majd. Churchill brit miniszterelnök tudja, hogy a német tudósok ezen az új technológián dolgoznak, de a brit hírszerzés képtelen a részletek birtokába jutni. Az egyetlen információforrást pár, nemrégiben fogságba ejtett német tengerésztiszt jelentheti, de senki sem biztos benne, hogy tudnak-e lényegi információkkal szolgálni erről az új fejlesztésről. A helyzet tisztázására Churchill a Királyi Tengerészgyalogság bevetése mellett határoz. A kommandós egységet egy észak-franciaországi német tengerészeti támaszpontra küldik bevetésre. Feladatuk, hogy behatoljanak a Kriegsmarine parancsnoki központjába, és ott minden fontos dokumentumot megszerezzenek.
    Rendszerkövetelmény
    Processzor: Pentium 4, 2 GHz
    Memória: 512 MB
    Operációs rendszer: Windows XP / Vista
    Optikai meghajtó: DVD
    Merevlemez: 4 GB
    Grafika: GeForce 5700 vagy Radeon 9700 videokártya 128 MB memóriával
    Hang: 16 bites, EAX 2.0-vel rendelkező, DirectX 9.0 kompatibilis hangkártya
  • grebber
    #76
    Ezek az év játékai cimzések csak az adott oldalak véleményei!
    Mindenkinek megvan a saját joga dönteni szerinte melyik volt 2008 legjobb játéka.Ezek az oldalak is azt dbják nyertesnek ami nekik legjobban tetszett.
    Ha neki a Sacred 2 volt az akkor az (mellesleg nagyon jó az a game)
    Elég sok oldalon van szavazás szerintünk mi 2008 legjobb játéka kategoriákra bontba.
    IGN,Gamestar,Gamekapocs is csinált ilyet.
    Január végére ezeknek is meg lesz az eredménye!
  • BB7
    #75
    Tényleg?
  • Prézli
    #74
    Félreértés ne essék, nem akartam állítani, hogy a Fallout 3 FPS (igazából írtam volna COD4-ről és Clear Sky-ról is, de meggondoltam magam) a Fallout cRPG.
    Obliviont nem próbáltam, az ilyen középkori/fantasy dolgok nem annyira jönnek be, ellenben a posztapokaliptikus témával, ami nagyon is.
  • Slayerboy
    #73
    Végig olvastam és tuti, hogy az lesz (és az is volt csak nem durván még) h "hülye vagy az nem igényes, az az igényes amit én szeretek". Nem k**vára mindegy? Ha valakit egy olyan játék köt le, ami másnak "igénytelen", akkor mi van?
  • reaper4
    #72
    ha tudnád milyen topicban vagy akkor nem írnád ezt.
  • Slayerboy
    #71
    Flémtopic?
  • reaper4
    #70
    csak magukkal b@sznak ki. nem velem :D.
  • reaper4
    #69
    szerencsére én nem vagyok annyira fanatikus, h így lássam. mindent kipróbáló gémer vagyok, így kaptyák be a fanatikusok akik nem veszik észre a jót más (hasonló) játékban.
  • Calver
    #68
    btw +fav topic, végre van honnan válogatni ha rohadtul unom magam
  • wedge31
    #67
    Akkor nem olvastál egy jópár hsz...
  • Calver
    #66
    sokkal jobban hasonlít szerencsére a régi Falloutokra mint az Oblivion-ra, persze vannak hiányosságai, de semmiképpen sem lett egy Oblivion puskákkal. a hangulat meg abszolútde odabasz ha összejött volna az "Oblivion puskákkal", nem tartana az F3 topic lassan 8k hozzászólásnál, minden "ősfalloutos" lerendezte volna egy "ez egy szemét" típusú kommenttel.
  • NEOreg3
    #65
    Mesterlövész
  • TrIp
    #64
    amúgy company of heroes és kiegészítője igen ott van a szeren szerintem.
  • Calver
    #63
    hidd el még most is készülnek olyan játékok amik bőven felnőnek a régi nagy klasszikusokhoz (értsd pl Baldur's Gate). Mass Effect-en én csak ámultam-bámultam pl, fantasztikus milyen jó CRPG lett, még úgy is h nem tetszett az alap setting. (katona főszereplő)
  • wedge31
    #62
    Pedig piszkosul igaz és én a topicjában is hangoztatam már egy párszor.
  • reaper4
    #61
    igen? :DDD lehet. persze más a világ meg a történet, de azért szerintem jobban összeillenek, mint a red alert és a bioshock :)
  • reaper4
    #60
    persze nem tipikus fps, de annak 1 alkategóriájába mindenképpen besorolható. főleg ha tudjuk az fps jelentését :) szvsz
  • Calver
    #59
    ezt a nézetet én Fallout 3 topicban nem nagyon hangoztatnám, lehet elég gyorsan lincshangulat alakulna ki
  • TrIp
    #58
    fallout egyébként nem fps, és annyira nem is jó :)
  • reaper4
    #57
    meg akkor az elder scrolls széria is gondolom :)
    főleg az oblivion :) ez szinte ugyanilyen, de mégis más :P
  • Prézli
    #56
    Nem vagyok nagy gamer, alapvetően az FPS hidegen hagy, de a jó visszhang miatt kipróbáltam a Fallout 3-at és nagyon bejött. Mafia óta nem tapasztaltam ennyire hangulatos játékot, noha első két fallout rész kimaradt az életemből
  • Prince23
    #55
    Megnéztem már a képet, de sok mindent nem árul el.
  • grebber
    #54
    Ott vannak képek.Esetleg letölt megnéz mivel úgysem veszi meg szal lehetőség van!
  • Prince23
    #53
    Ez meg mi? :O
    biztos olyan gagyi mint a secret service
  • wedge31
    #52
    2009 nálam egyértelmüen az rpg-ék éve lesz rég volt ennyi jó játék ebben a müfajban egy éven belül.
  • grebber
    #51
    Na elkezdődött 2009-is!

    The.Royal.Marines.Commando-SKIDROW

    Honlapja!

  • Fido4life
    #50
    2007:

    Obscure 2 (c) Playlogic
    Call Of Duty 4 (c) Activision

    2008:

    Assassins Creed (c) Ubisoft
    Mass Effect (c) Electronic Arts <-- EZ mióta EA ?
    Far Cry 2 (c) Ubisoft <-- ha a grafikáról van szó, xboxnál mindent kenterbe vert nálam.
    GTA 4 még talán jöhet ide, bár egy idő után roppant unalmassá vált, de maga a környezet, az autók irányíthatósága megérdemli az igényes jelzőt.

    Ennyi az itt látható listáról, aztán lehet hogy volt több is.
  • adeex7
    #49
    nekem meg azért jött be az airborne,mert az volt az első MOH amit toltam :D és így nincs viszonyításom :P
  • Prince23
    #48
    MoHA teljesen egyetértek. Az airborne résszel teljesen szétcsöszték a jó bevált moh szériát.
  • solo
    #47
    Szia! Énvagyok akkor az aki utállja a COD 4 et:]
  • Qwerty4
    #46
    jav.:...többet, mint...
  • Qwerty4
    #45
    Én nem utálom, félreérted, csak átlagosnak tartom.
    A MoHA és a Cry viszont mint játék, semmiképp nem igényes, ezeket tényleg nem kedvelem.Crysis az csak a grafikájáról híres, másképp nem érne sokkal tobbet a SOF3 c. szemét.
  • Prince23
    #44
    Én még nem láttam embert, aki a cod4-et utálná. eddig csak a cod 5-ről tudok
  • Qwerty4
    #43
    jesszus,cod4...MOH:A...Krájzísz...loooool!!!!!!!!!

    mer ezek is tényleg kurva igényesek
  • Prince23
    #42
    nekem ők voltak az igényesség jelképei 2007-ben :)

    Armed Assault (c) Bohemia Interactive
    S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (c) GSC
    Test Drive Unlimited (c) Atari
    Colin McRae DiRT (c) Codemasters
    Lost Planet: Extreme Conditions (c) Capcom

    Ez pedig hab a tortán, az utolsó félév: (év játéka titulusért folyamatosan harcoltak, végül a cod 4 győzött:D)

    Medieval II: Total War Kingdoms Expansion (c) Sega
    World In Conflict (c) Sierra
    Company Of Heroes: Opposing Fronts (c) THQ
    The Witcher (c) Atari
    Clive Barker's Jericho (c) Codemasters
    Crysis (c) EA
    Call Of Duty 4 (c) Activision
    Gears Of War (c) Microsoft
    Kane & Lynch: Dead Men (c) Eidos





  • schrank
    #41
    hogy tudtok ennyi buz; nevet megjegyezni én meg azt se tudom minek a rövidítése a bf2
  • adeex7
    #40
    kb mindegyik 20 percet volt a gépemen,a fifa-nak meg csak a demoja XD
  • adeex7
    #39
    pes8,cod4,MOH:A,Krájzísz ezek bejöttek!!!