11
corel video studio
  • Tomi1220
    #11
    Helló!
    Corel videstudio Pro X6-ot használok és olyan problémám van hogy nem tudok képet beilleszteni. eddig jó volt és egyszer csak vége lett.
    már újra raktam a progit az se segített. fel tettem a Pro X4-et annál is ugyan ez a tünet. valaki tud valami orvosságot erre? mellékelek egy képet hogy mit is ír ki.
  • Szoffer
    #10
    Sziasztok! Házi videó vágására milyen programot ajánlotok?? A corel video studio 12 mennyire bonyolult???
  • Garfield
    #9
    A Ulead-et megvette a Corel (lásd jobb oldali menü: Ulead joins Corel family) és a Corel Video Studio 12 az a Ulead Video Studio 12, azaz Monotonnak teljesen igaza van.
  • zagar
    #8
    Ezt nem értem.
  • Garfield
    #7
    Tévedsz
  • zagar
    #6
    Teljesen más az Ulead video studio meg a Corel video studio 2 külömböző program.
  • Monoton
    #5
    ugyanaz a két topik, azt neveztesd át ezt meg lehet törölni
  • zagar
    #4
    Elvileg akkor meglehetne ezeket csinálni vele nem?
  • exider
    #3
    you're winner
  • ldavid
    #2
    "Mire való a progi valójában?"
    corel.hu?
  • zagar
    #1
    Boldog új évet mindenkinek.

    Egy kérdésem lenne ismeri-e valaki a corel video studio-t? Kellene egy pici segítség. Mire való a progi valójában? Én arra szeretném használni, hogy dvd-re menüt készíteni, videó alá zenét rakni, részletet kivágni belőle illetve a videónak címet adni ami látványosan mozog. Meglehet-e csinálni ezeket a programmal? Ha igen hogy? Előre is köszönöm a segítséget.