17
  • Norbi507
    #17
    Kár hogy a (YouTube megőrült) és törölték a videót:S
  • diablo1336
    #16
    Ong bak télleg jó volt. Az a gyerek tud vmit ,nem sok volt benne a trükk. másik kettőt ne ismerem . SPL az minek a röviditése?
  • lac14
    #15
    ha a játékra nemis fog hasonlitani attól függetlenül még lehet jó film
    inkább jönne már a tekken film
  • menpe
    #14
    Olyan filmet akarok még sokat, mint az Ong-Bak. Addig ütik egymást, míg élnek, minimal cgi, látványos jelenetek. Szerintem...
  • Waterhorse
    #13
    1. "sajnos félig japán nyelven elérhető előzetes"
    2. "sajnos folytatja az akció vonalat, így a címen kívül nem sok köze lesz a játékokhoz"
    3. "Mert ugyan ki ülne be egy Street Fighter filmre ha nem egy Street Fighter rajongó?"


    1. Kinek a pap, kinek a paplan, de mit takar, hogy félig?
    2. A Akción kívül milyen elemek találhatóak még a játékban? A romantikus drámai vonalat kellene követnie, valamint a játék mély mondanivalóját.
    3. A mozi és akció rajongók lehet, hogy beülnek, egy akió mozifilmre de ez csak feltételezés.
  • KennyGTP
    #12
    Hát nem tudom de az ilyen játékadaptációs filmek több mint a 80%-a egyenlő a nullával, vagyis vagy egy kicsit hasonlít a film a játékra (nevek és karakterek pl.: Max Payne XD), vagy sehogy se hasonlít a film a játékra (csak a film címe a játék neve pl. ilyen lesz a FarCry XD). A maradék 20% (lehet hogy még ez is sok) az adja a játék hangulatát ilyen volt a Resident Evil 2 és a Postal, meg talán a Tomb Raider filmek.
    Ez a Street Fighter film a kicsit hasonlít a film a játékra csoportba tartozik :S.
  • Aldo Moro
    #11
    A Mortal Kombatnak elég gyenge volt a forgatókönyve, nem szólt semmiről. A Street Fighternek volt legalább valami története.
  • BobMR
    #10
    "mitől street fighter ez?"
    Utcai jelenet is lesz benne.
  • Radee
    #9


    Ez a film bukásra van ítélve attól kezdve hogy kitalálták.


  • portable
    #8
    annak is örülhetünk, hogy az x-menben mutánsok vannak
  • Darth Sith
    #7
    ez szép és jó, de hol vannak a street fighter karakterek? mitől street fighter ez?
  • PokerFace
    #6
    Hát ez tényleg csak annyiban Street Fighter film, hogy Chun Li a főszereplő. Bár én még mindig szeretem a verekedős filmeket (Ong Bak, Tom Yum Goong, SPL stb.), én se vállalom be moziba.
  • torcipepe
    #5
    én utoljára sárgakazis nintendón nyomultam Street Fighter-rel és arra hasonlít.
  • scagnetti
    #4
    Na hát ennek kb. annyi köze lesz a játékhoz, mint nekem a kosárfonáshoz. Kár pedig a stáblistában vannak kecsegtető nevek, de úgy látszik az semmit nem számít.Nem értem ezt a Capcom-ot meg a stúdiót sem! Ha már mindenképpen ezzel a névvel próbálja eladni a produktumát, akkor legalább legyen valami köze a játékhoz.
    Ez csak egy ötezredik féle szar akciófilmre fog emlékeztet. Szerintem az összes ekcsönt le is lötték a trailer-ben.
    Biztos nem fogom moziban megnézni,de lehet hogy egyáltalán nem.
  • 05lampard
    #3
    "Kb. egy éve azonban ismét előkerült és lehetett reménykedni egy Mortal Kombat-stílusú alkotásban, melyben Ryu és Ken, Blanka és Guile, Chun Li és Dhalsim csapnak össze."
    Ilyennek.
  • trrope
    #2
    Sajnálom, hogy ez is ugyanabba a hibába esett, mint a Dragonball film. Úgy tűnik, hogy a nagyszabású, tűzgolyókat lövöldöző akció helyett itt is egy egyszerű verekedős filmet kapunk, ami szvsz úgy 10 éve ment ki a divatból, de lehet, hogy régebben... Nem tudom, miért hiszik, hogyha ilyen menő kórusos gyűrűkurás-mátrixos zenét bevágnak a béna verekedés alá attól "epic-ebb" lesz a film. :\
  • kukacS3K
    #1
    ez a cikk kicsit zavaros
    most akkor milyennek kéne lenni a filmnek vagy mivan?