40
Balto 1-2-3-...
  • WinStar
    #40
    Sziasztok.Létre hoztam egy magyar Balto közösségei csoportot a facebookon. Lehet csatlakozni,várok mindenkit sok szeretettel aki szereti,s szeretne róla beszélni,képeket osztani,stb...stb... :)
    Facebook Magyar Balto csoport
  • Sáska
    #39
    Ez a legszeb mese a vilagon.
  • PepsiMax
    #38
    pedig nagyon jó mese ;)
  • CattiBrie
    #37
    Ez aranyosan van megrajzolva.. de még nem hallottam róla.
  • PepsiMax
    #36
    senkinek sincsen kedve beszélgetni a Baltóról?Pedig külföldi Balto oldalon kedvelnek engem mert magyar vagyok és Balto fan :D
  • PepsiMax
    #35
    kissé kihalt ez a topic :(
  • Attila889
    #34
    hááát....sztem nem bejelentés volt,csak ovlastam róla....és elméletileg ez lesz a címe,vagy nemtom :S :D XD
    De adok persze:
    :)
  • PrisonMan
    #33
    dede, engedélyezd azon a honlapon a felugró ablakot.

    TUdsz adni linket a bejelentésről?
  • Attila889
    #32
    am. nekem nem hozza be a honlapot :S
    Mozillát használok...blokkolja a felugró ablakokat,nem az a baja? :D
  • Attila889
    #31
    háát kár,pedig nagyon jó mese,de állitóalg lesz 4 :)
  • PrisonMan
    #30
    A filmeket az Universal készítette, csak az első került moziba, a másik 2 film direkt DVD-re készítették. Sajnos az első film 11 milliós bevétele még a 90-es években is kevésnek számított, ezért nem kerülthetett mozikbs s folytatás, és csak DVD-re jött ki.
    Amúgy ez a hivatalos oldala: balto.tv (Elég kezdetleges honlap, mivel '95-ös)

    Hogy miért nem csináltak eddig 4. részt?
    Gondolom nem volt olyan jó a DVD-eladás és/vagy nem érte meg a stúdiónak az új rész készítése
  • Attila889
    #29
    bocsi én nem akartalak felhúzni de nekem szemre nem hasonlit a két grafika......de ha ennek megvették a grafikai motorját akkor miért nem csinátlak Balto 4-et?Amúgy a Baltot melyik cég csinálta?Van hivatalos weboldala?
  • PrisonMan
    #28
    Miről beszélsz?? Hogy lenne a Kis Vuk szebb??
    Az egy összetákolt valami, ahonnan kilopták a forgatásra szánt 1 milliárd (!!) forintot, és letették az asztalra ezt a semmit. De legalább "3 dés", az kell a népnek...

    Ezen most nagyon felkaptam a vizet, mert ha azt mondod, hogy egy Pixar 3D-s film szebb képileg, mint a Balto vagy akármelyik Disney 2D-s film, azt aláírom, de ez a rakás hulladék Kis Vuk, na azért ezt nem néztem ki belőled.


    vs
  • Attila889
    #27
    hát bocsáss meg de ez baromság...a Kis Vuk az 3D animáió...ez még a 3D-t se éri el :)
    Max 2 D :)
    Am. meg a Kisvuk sokkal szebb :)
  • schrank
    #26
    a kisvukkot erről koppintották grafikailag
  • Attila889
    #25
    az alsó képnek semmi köze a topik címéhez.És ha valami nem tetszi kakkor menj el innen!
  • schrank
    #24
    ez netes kép nem én töltöttem fel
    valaki kocka vagy annak néz ki vag is-is
    és akkormegint nem én kezdtem

  • dragon11
    #23
    most komolyan, rólad rakok fel képet milyen kocka vagy..
  • Attila889
    #22
    lesz Balto 4!
    Ez már hivatalos,de sajnos a filmről infókat nem találtam....
    Címe:

    BALTO 4-A LEGENDAÁK SOHA NEM HALNAK MEG címmel :)
  • Attila889
    #21
    kiváncsi vagyok a véleményetekre....a 3.-ik részről :)
    Amúgy meg az a DVD bolt amit belinkeltem ahoz segíteni tud valaki? :D
    Mert én vidéki vagyok Pest mellett lakok és nemtudom hogy hogy kéne eljutnom ahoz a bolthoz,mert szeméylesen venném át,please segítsen valaki!
  • tigeroo
    #20
    te most mire vered magad?
  • Attila889
    #19
    Am. megtaláltam ahol rendelhető is
    Akit érdekel :)
  • Attila889
    #18
    értem,megpróbál majd este miután megnéztem a Balto 3-at :D
  • Attila889
    #17
    télleg....én megnézem 4.jére is...mondjuk a 3 nem egy nagy szám :)
    De várom majd a véleményeteket róla :)
  • PrisonMan
    #16
    Igen igen. TV2 16:55

    Attila: Ha eredetiben akarod, akkor viszont googlezz. Valahol csakcsak rendelhető lesz. (Balto 3 DVD)
    Soundtracket meg azért nem linkelek, mert biztosat nem találtam, olyat amiben nem vagyok biztos (torrent) nem linkelek. Ha szerencséd van találsz egyet ;)
  • Lyan Kyj
    #15
    Ma lesz tv2-n 17:00-kor a 3. rész, azt hiszem.
  • Attila889
    #14
    jah am. azt írja hogy nem rendelhető :D
    Most mit csináljak? :S
    Használtan meg nem akarom megvenni mert akkor biztos hogy valami hiányozni fog belőle vagy valami.......meg karcos,hibás a doboz,stb....mert én ezt majd a gyerekemnek is megakarom mutatni hogy tanuljon és okuljon belőle :)
  • Attila889
    #13
    végre valaki aki eggyet ért velem...a 3-t még nem láttad mi? :)
  • Attila889
    #12
    warezosan megvan,de én eredetiben veszem meg,ha minden igaz a kettő meglesz holnap,meg talán az 1 is ha adják a CD Galaxisban még :)
    És konkrét linket nemtudsz inkább adni? :D
  • schrank
    #11
    te az igazi mama2-vagy? mert akkor tudnál mesélni az említett témakörből
  • mama 2
    #10
    Szánalmas vagy... Ha neked nem tetszik akkor minek jössz ide be? Játszál a Batlefield 2-vel, az való neked-.-.
    Én láttam az első és második részét, és nagyon tetszett. Tényleg van mondanivalója:).
  • Adam II
    #9
    Mintha olvastam volna, hogy lesz vagy volt valami ilyen valamelyik csatornán a napokban.
  • schrank
    #8
    ez a gagyivukk különböző borcsikkal b+
  • Petka
    #7
    Emberünk megvenni akarja, nem lewarezolni, ami becsülendő dolog errefele!
  • VRSDM
    #6
    te kis kalózfijú
  • PrisonMan
    #5
    Szia!
    Még életemben nem hallottam erről a mesélről, de felkeltetted az érdeklődésemet :) Megvenni netes dvd oldalon meg tudod pl.: divido
    Ha pedig mind a 3 filmet keresed DVD minőségben szinkronosan itt le tudod tölteni. (regisztrálni kell a fórumba)

    Zenelistát hogy találsz: google-be beírod, hogy "Balto soundtrack"
    Ha meg le is akarod tölteni akkor még hozzáírod, hogy torrent vagy rapidshare
  • Attila889
    #4
    hmm...igen,meg egyben igaz történet is,de nagyon nagyon szép mese :)
  • kakaoskalacs
    #3
    ez ha jol sejtem olyan mese aminek van mondanivaloja :)
  • Attila889
    #2


  • Attila889
    #1
    Sziasztok.Gondolom nem csak én ismerem eme remek igaztörténetes rajzfilmet.Én láttam az összes részét.Állitólag készül a negyedik rész.Nagyon várom már....de sajnos hivatalosan még nincs bejelentve a 4 :(
    Mindenesetre pár kérdésem lenne:
    A 3-at eredetiben holtudom megvenni?(Magyarul!)
    Zenelistát hol találok hozzá amit le is lehet tölteni?Mert van egy nagyon jó zene ami tetszik benne és az ez:
    EZ
    Jah am. itt van pár kép: