20
  • Zocsi
    #20
    Igen, de a jól kidolgozott stratégia nem jön egyik pillanatról a másikra. Ráadásul a mai webkettes világban ez még inkább egyre nehezebb lesz, mert minden megy a közösbe.
    Mellesleg a 90-es évek elején/közepén nagyon könnyű volt milliókat csinálni, mert rendszerváltozás volt, magyarul az épp hatalomra kerülő új arcok olyan rendszert hoztak létre, ami nekik kedvezett. Ha volt egy laikus, aki ezt átlátta, akkor könnyen tudott nagyot szakítani. Ez ma már koránt sem ilyen egyszerű! És ha átszámolod, hogy 9 év alatt olyan üzletet épített ki a faszi, ahol durván 6-700 millió forint forog évente. Ez csak úgy a semmiből azért elég jó.
  • god25
    #19
    Egy jól kidolgozott pénzügyi, stratégia, marketing tervvel és nem utolsó sorban megfelelő anyagi beruházás mellett körömcsipesz árulással is lehet valaki milliomos...
  • god25
    #18
    Nincs vele semmi baj, csak valami Istenként van beállítva a cikk alapján. A 90-es évek közepén egy romániai favágó fokpiszkáló-gyártásából lett milliomos 2év alatt. Ennyi. Jah, és nem a 'neten árulta.
  • Zocsi
    #17
    És ezzel mi a baj?
  • god25
    #16
    9év alatt!!!!!
  • somdav95
    #15
    Internetezel rajta, tv-t nézel, gps, stb.. :)
  • Sanyix
    #14
    nem hittem volna, hogy a mánágerekből ilyen sok van... ritkítani kéne.
  • JL666
    #13
    londonban 5 fontért vettem olyan 5 db-os Umbro zoknit, hogy megszólal! Vajon ez mit tudhat?!
  • dzsagon
    #12
    "Az ötlet bejött, a férfi ma már milliós forgalmat bonyolít és már fehérneműk bérbeadásával is foglalkozik."
    Kurva jó lehet más szaros alsógatyáját hordani pár napig.
  • kvp
    #11
    A 69 euro forintban osztva 9-el az kb. 2000 Ft paronkent. Eleg draga zoknik, bar ha jol ertem akkor az ugyfel utan kuldik mindenhova. Azert nekem akkor is a kanadia three dead trolls in a baggie altal keszitett a dotcom uzletrol szolo parodiaja jut eszembe. Ott a ket fohos megalapitotta a justplates.com-ot, ami csak feher tanyerokat arult. A lenyeg, hogy az egyik szereplo feltesz egy kanna teat foni es amire elkeszul addigra megalapitjak a ceget, talalnak befektetot, felfut az oldal, majdnem eladjak egy zsak penzert, majd becsodol az egesz...
  • npityusk
    #10
    nempár zoknit :D
  • kukacS3K
    #9
    de ígyis egyszerre kell fizetni a teljes összeget, magyarul kimehetek 69 euroval a kínai piacra és vehetek magamnak 100pár kínai zoknit ami ugyanolyan mert egy árusnál vettem
  • Lazarus
    #8
    zokni rulez
  • maersk
    #7
    Én zokniárusnak nézzem
  • Lancelot1983
    #6
    úgy, hogy csak egy fajta zoknit árúl, tehát egyféléből van otthon az embereknek pár száz darab, így mindegyik zokni passzol mindegyikhez:)))
  • Vardar
    #5
    Nem értem, hogy oldotta meg a különböző zoknik kérdését...
  • szily3
    #4
    Ez jó
  • JL666
    #3
    mekkora idiótaság(nak tűnik)
  • carville
    #2
    *megnyitom 8-)
  • carville
    #1
    Jézusom. Mindjárt megnyutom a fogpiszkalo.hu -t.