50
Egy vírusirtónak álcázott mocsok program.
  • mila69en
    #50
    de magamba mondtam itt, mielőtt leírtam^_^
  • Cat 02 #49
    Volt erről egy sg cikk is valahol.
  • Doomista
    #48
    hja van már topik ami befoglalja az egész témát,de inkább nem linkelem be....fáradt vagyok másolni meg urlzni.
  • slime001
    #47
    szerintem nyissunk minden vírusnak új topikot!:)
  • Doomista
    #46
    de a FAIL az FAIL ^_^
  • Viktor99
    #45
    Apró jelentéktelen részletek... ^_^
  • Doomista
    #44
    nem mondhattad meg,max leirtad ^_^
  • mila69en
    #43
    én megmondtam^_^
  • Viktor99
    #42
    Na gyerekek... Mégis a könnyebb megoldást választottam, újra nyomtam az XP-t és kész. :) Tudom, ettől tartózkodtam, de mivel már nem volt semmi más megoldás ami használható lett volna, ezért emellett döntöttem.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A topik még maradhat hogyha valakinek mégis gondja lenne ezzel...
  • etele34
    #41
    Egy kicsit ide is tartozik a témához. Olvassátok végig. Érdemes.
  • Kicsikiraly
    #40
    nem kellett volna bedőlni neki. én is megszívtam ilyesmivel, akkor egy ismerősöm 6 féle vírusírtóval áttakarította a gépemet, asszem winreinstallt is csinált mellé, és egy jó hónapig használhatatlan állapotban volt a gépem. Azóta megválogatom milyen oldalakra megyek fel, ha valaminek gyanús a linkje, már zárom is be, felugró reklámoknál megvárom míg betölt az egész reklám, és nyilvánvalóvá válik mivel tudom bezárni stb.
  • Doomista
    #39
    kártékony programokat,azaz virusokat töltenek le a gépre.
    adatokat lophatnak-ezt ne ugy vegyük,mint egy sg.hus accot lopnak el,hanem bankártya kodot nevet stb,amit mondjuk megadsz interneten...
    zombi pc-t csinálnak a rendszeredböl.
    és persze idegesitenek a rosszindulatu szokásaikkal.
  • Braveheart
    #38
    Párszor már én is beszívtam hasonló progikat, köztük ezt is, a sima win xp-s rendszervisszaállítás rögtön emgoldott a problémát...
    Azon kívűl hogy iszonyúan idegesítőek, mit csinálnak effektíve?
  • tmp
    #37
    valószínű hogy egy spyware-t ien egyszerűen leirtasz
  • tmp
    #36
    vedd meg. ez a legegyszerűbb
  • Super Saiyan
    #35
    szerezz neten hozzá vmi license-t és írd be, teljes verziós lesz, és töröld le :D
  • Atti12
    #34
    Nekem olyan van, hogy nagyon ritkán felugrik egy oldal ahol" ingyenes víruskeresést" csinál, természetesen talál valamit és elakarja indítani a letöltést. Végülis annyira nem gáz mert amint felugrik az oldal bezárom, csak gondoltam szólok hogy ilyen is van :)
  • akyyy
    #33
    másik partició nem fog eltünni.

    egeydül a c-ről kell átmásolni D,re mert az lesz csak megformázva, amin a windows van.


    esetleg rendszervisszaállitás?
  • Doomista
    #32
    elég vicces lenne hogy ilyen könnyen kitöröld...
  • Kori
    #31
    haverom gépén is fent volt ez a szar
    én a köv csináltam
    programok telepítése törlése megnyit
    progi megkeres, program törlése
    és azóta eltünt

    lehet szrencsém volt:)?
  • Doomista
    #30
    csökkenett módban sem engedi elinditani a progikat? hálozat nélkül persze... vagy mondjuk csinálj rendszervisszaállitást...
  • Viktor99
    #29
  • mila69en
    #28
    lool.... telepíts...telepíts...telepíts...rakd újra...rakd újra...rakd újra
  • Viktor99
    #27
    Köszönöm hogy még jobban fel akarsz húzni, nem pedig segiteni mint például egy NORMÁLIS ember
  • mila69en
    #26
    miért? nem az lenne a leggyorsabb megoldás?:D mire letakarítod géped pl: 3-4 óra ha letudod:XDD újra rakod minden driverrel max egy óra
  • Viktor99
    #25
    Ez az oldal meg végképp nem akar bejönné és már szétrobban az agyam!!!
  • Viktor99
    #24

    nem enged egy progit sem elinditani... A malwarebytes antimalware se így. se úgy nem indul. Ennek a hijackthisnek még a telepitője sem megy. Jó már énis elgondolkodtam arról h ujrarakom az egyészet de nekem meg van osztva a vinyó és nemtudom melyiket rakjam ujra... Mert az egyiket meg kéne tartani.
  • Viktor99
    #23
    Először is köszönöm a tippeket! Nem válaszoltam mert elaludtam míg 3 irtó progi futott
    Neked meg mellesleg el kéne olvasni a legelső hsz. utolsó mondatát -.-
  • Doomista
    #22
    nem. akkor inkább linuxot rakjon fel vagy mac os x...azok még mindig biztonságosabbak mint a vizita....azt utájjam.
  • BB7
    #21
    Viszta buzi-e vagy?
  • akyyy
    #20
    rakd újra a windost, tegyél fel vistát, és minden meg van OLDVA.
  • Doomista
    #19
    akkor lehet hogy a norton virus ? :O:O:O:O:O:O:O:OOO
  • autoszimulator
    #18
    lol, nekem kb két hete elindul valami norton 360, elkezdi vizsgálni a gépem... Namost az a durva, hogy ezen a windowson még csak norton termék sem volt sose feltéve, semmilyen... Megnézem az exe forrását, ott van PF-ben, kitörlöm, eccecsak visszakerül D:
  • Doomista
    #17
    csökkentett módban hálozat nélkül futtasd a malwarebytest.
    ha nem javul meg akkor kérek töled egy hijackthis logot.
    hijackthis program download
    logot bemásolod ide,vagy ide berakod és az oldal lescanolja neked,ha találsz gyanusat azt törlöd a programban.
  • Doomista
    #16
    hogy töröljük a spyware guard 2008at ?

    malwarebytes antimalware programo kérem szedd le,ez elvileg lefogja szedni ezt a fake spywareölöt. letöltés itt.
  • bertino
    #15
    ez már kinézete alapján is extragyanus kategoria D:
  • Viktor99
    #14
    Hát nem tudom... nekem a program valahogy nem indul... (Malwarebytes AntiMalware) 3 telepítőből 1 elindult aztán felrakta a programot de most az nem megy.
  • Viktor99
    #13
    Az oké de nem kellett volna benyögni... -.-
  • 0Fritz0
    #12
    Nincs ebben semmi idiótaság, ez tény. :)
  • Viktor99
    #11
    Jó hogy két link rossz :P
    Amugy örök hála