44
  • adomin
    #44
    A lejáratás ennél lényegesen magasabb színten történik, pedig Hofi említette, hogy nem kell mindent dobra verni, a szomszéd úgyis ránk figyel...
  • Anonnim
    #43
    Ez az állat ahova megy mindenhol lejárat minket, valahogy mindenképp be kéne fogni a pofáját!
  • winnie
    #42
    én is így vagyok vele, de ha láttam előzetest, akkor megnéztem. azok általában nem voltak semmik, olykor fél percben több a poén, mint egy-egy komédiának nevezett amerikai filmben. (valahol ezért sajnálom is, hogy magára a sorozatra nincs időm)
  • Heuro #41
    Erről a Gáspár Győző úrról és családjáról ...
    Van aki nézi, van aki nem.
    Van aki azért nézi, hogy fikázhassa.
    Akkor miért nézi?
    Én is találkoztam már nem1x vele az előzetesekben, de nyomtam is odébb a csatornát.
    És rendben is vagyok magammal.
    Meg a többiekkel is.
    Bár lehet ... rohatt tudatlan maradok egy család életét illetően.
  • immovable
    #40
    ennyi.
  • Chocho
    #39
    A másik, hogy ahhoz képest, hogy nem nézte senki, mindenki tudott róla mindent és tök sikeres volt. Igen, jöhet az anyázás, hogy kapjam be, mert XY bizony nem... nos, akinek inge, ne vegye magára. Ennyi...
  • DieHard
    #38
    headshot
  • Micsu
    #37
    kb 2 műsor van az rtlen ami nem hulladék
  • neoG
    #36
    naaaa!Winnie!hiszen Te minden filmet láttál,minden sorozatot nézel!vagy csak fúrumozók, és imdb-s számok alapján alkotsz véleményt egy "mű"ről?
  • winnie
    #35
    micsoda szétstresszelt emberek vannak. még karácsonykor is. előttem a vörös fej.

    én sem nézek tévét, sajnos semmi időm nincs rá a meló és a magánélet mellett (oké, a house-t és a heti 2 amerikai focimeccset megnézem), és épp ezért nem is idegeskedem a műsorok miatt. nem is fér a fejembe, hogy az a büszke fórumozó, aki az elmúlt 1-2 évben nem nézett tévét, miért ennyire ideges:)

    ma kvízkérdésünk: számoljuk össze a kérdőjeleket:)

    zen.
  • heidrich
    #34
    ki a faszom az a győzike????????????????
    én még életemben egy ilyen szar műsort nem láttam, ugye milyen műveletlen vagyok ?????
    kivagyok ezekkel a szar műsorokkal, utobbi 1-2 évben nem néztem tv-t mert tele van minden szarral, híreket elolvasom neten ennyi.
  • Rotcsa
    #33
  • Narxis
    #32
    Ez egy jó műsor.
  • god25
    #31
  • pepe792
    #30
    Hülye népnek hülye műsor kell...
  • fifi
    #29
    másik, hogy azért ha a bombaműsort a "komikussal" elveri az NCIS akkor asszem nem is kellene vele tovább vergődni...
    taj barmoknak úgyis ott a Balázs, Maunika, a Joshi Barat meg a többi remek műsor...
  • fifi
    #28
    "komikus"
    ez jó...
    komikus bazdmeg az...
  • winnie
    #27
    "Sajnos van néhány magasabb pozícióban lévő haverja az RTL-nél, ezért marad műsoron..."

    na már most. nem marad műsoron, mert minden jel szerint vége a sorozatának. és csak azért maradt műsoron, mert a sorozata kirobbanó népszerűségű volt. volt. mert az előző évadban már a tv2 rendre elverte.
  • smaszi
    #26
    Én nem értem, ki mit élvez ezen?! A """""komikust""""" meg erősen idézőjelbe tenném! Sajnos van néhány magasabb pozícióban lévő haverja az RTL-nél, ezért marad műsoron...
  • smaszi
    #25
    Ezt most muszály: NEEEEEEEE!!!
  • Tinman #24
    Celeb vagyokban bemutatkozott... emberileg egy duplanulla.
    Aki ezek után is nézi, annak szívesen viszek megmaradt ételmaradékot itthonról, falja be azt a moslékot is.
  • Aldo Moro
    #23
    Zola: azért mert nem állok be a társaságba bégetni, és nem verem Viktor cikkjeire, valamint a sárkánylabdára és a setit lovagra, győzikére, maunikára, már azok közé sorolsz, akik ilyen szellemi szinten vannak. Nem ártana akkor talán alaposabban olvasni. Egy klasszikust idézve: olvas, értelmez, hozzászól.
  • adomin
    #22
    Nem értem, hogy miért a Gáspár családot és az RTLklub-ot szidjátok. Ez a kettő kell a T. TV nézőknek. Mit adjanak? A Mindentudás Egyetemét? Nincs rá kereslet. Máshol meg nem lehet látni üvöltöző családokat - pedig ettől leszünk különbek :(
  • Lenry
    #21
    lehet ennél lejjebb süllyedni? médiahulladék... gratulálok, hülyítsétek csak a népet
  • redfish
    #20
    Komikus?!...
    Azon lehetne nevetni!... A Gáspár család primitív és erőltetett "poénjai" legfeljebb szánalmasak. Azt sem értem, HOL jön az ki, hogy Győzike sorozata "népszerű", mert amikor élő szavazás volt, akkor a döntő többség NEM-el szavazott rá! A Retekklub mégis folytatta a szánalmas sorozatot...
    Na, mindegy, én inkább nézem a Hallmark, Spectrum, HBO műsorait ezután is.
  • Rotcsa
    #19
    Az SG-nek sokan fizetnek, nem tudtad?

    A Discovery, a Mars,a víz és még a globális felmelegedés is!
  • mambohej
    #18
    Az ő esetében jobban járnánk ha segélyből élne a családja.
  • peterx
    #17
    Már csak ez hiányzott! Dejó h a TV-t csak DVD nézésre használom már :D Hírek, filmek mind mind netről...
  • bertino
    #16
    epic fail.
  • Etinger
    #15
    Bár igaz, te csak közlöd a szomorú tényeket :D
  • Etinger
    #14
    Jajj Viktor, miért kell ez... RTL ezért fizet? :)
  • Nethyrrea
    #13
    még egy ok hogy miért nem nézek tévét.
  • torcipepe
    #12
    cím alapján kezdtem megijedni, hogy olyan lesz, mint a VV vagy a BB.

    "Utána jöhet a Dragon Ball és társai", régen pont ezek mentek ebben az idősávban.
  • emile zola
    #11
    furcsa ezt tőled hallani, a kommentelési stílusod alapján azt képzeltem, te is ennek a műsornak a célközönségébe tartozol...
  • emile zola
    #10
    jaj de örülök neki....
  • Aldo Moro
    #9
    Ha ez kell a népnek, ezt adják. Utána jöhet a Dragon Ball és társai. Drakulálok.
  • Kako13
    #8
    istenverte RTLKLUB már nem tudja mit adjon műsoridőben....szánalom...minden normális ember dolgozik , ezmeg megél abból hogy hülye... dicsak még 1 ok ,hogy NE az Rtl-t válaszd esténként
  • xido
    #7
    Nagyon jó hír:))...esti híradóig sose kapcsolom be a tévét,így legalább nem lesz főműsoridő elcseszve ezzel a szánalmas bohóccal
  • Big Boss Hu
    #6
    komikus? ez vmi vicc????????? Aki ezt a baromkodást viccesnek tartja annak nincs ki a 4 kereke...
    Mindenesetre örülök, hogy még véletlenül se fogok odakapcsolni soha, mivel fél5kor nemnézek tv-t :D Ha szerencsénk van végleg le is veszik télleg mer akárhogy is nézzük ez az egyik legszánalmasabb műsor. /budapest tv-t nem idevéve/
  • TVelvet
    #5
    neeeeeeeeeee!!