41
  • B0nFire
    #41
    torrent->save2pc Pro+crack
  • Gabyee
    #40
    Ezeket a HD verziókat hogy lehet leszedni a Youtuberól azon kívűl hogy sehogy?
  • FoodLFG
    #39
    Nincs.
    Core Duo T2250-es processzorom van, ami max 1,73GHz-en jár. Van még mellette 2GB DDR2.
    A videóchip pedig ratyi integrált intel GMA 950. Amikor ez kijött, akkor még az ati és az nvidia sem nagyon épített HD gyorsítást a GPU-iba. Ebben meg főleg nincs. Bár nem hiszem, hogy flash lejátszón keresztül egyébként is elérhető lenne..

    Az itt linkelt videó alatt is kb 80%-ra terheli a CPU-t a videó. Szóval valahol a határon mozog, de még elég neki, hogy folyamatos legyen a lejátszás:
    http://img139.imageshack.us/img139/8264/aaeb7.png
    http://www.youtube.com/watch?v=tzy2-UuFPJg&fmt=22

    Vannak olyan HD videók is, amik még kevésbé terhelik:
    http://img158.imageshack.us/img158/4856/aa2gd8.png
    http://www.youtube.com/watch?v=6cojSYKcuts&fmt=22

    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Intel_Core_microprocessors
  • sanzihun
    #38
    ööö nincs HD gyorsítás a videókártyádon? Nekem 2,4ghz Pentium 4 van, 1.5gb ram 10mbit net, viszont csak fx5200 vga, tehát nem csodálkozom h szaggatnak a HDs YT videók.
  • tom..
    #37
    3MBit. Ez kevés, de miután be cache-elte magát, utána néztem meg.
  • FoodLFG
    #36
    Nekem gagyi 1,7GHz-es kétmagos mobil intel CPU-val simán megy.
  • carlos05
    #35
    Mekkora neted van? Lehet az a baj
  • tom..
    #34
    Ez mind szép és jó, de egy olyan gépen(A64 3000+) ami a 720p-s bármilyen formátumú filmet simán elvisz, a fent megemlített felbontású HD filmeket kb diavetítésként játssza le..
  • akyyy
    #33
    mégis feltette, já milyen fasza
  • akyyy
    #32
    sehogy, jól széthúzta, bazze:((((((((((
  • akyyy
    #31
    nah most feltöltök egy 1440-1080-as felbontású videómat, kiváncsi leszek, lesz e belőle HD verzsön
  • GregSB
    #30
    Teljesen jól konvertál a YT, csak egy nagyon kicsit butít a minőségen (enyhén homályosabbak a felvételek mint az eredetiek), de ez asszem elnézhető egy olyan oldalon, ahová naponta több millióan töltenek fel filmeket.

    Aki ezt nem látja be az pusztán szőrszálhasogató.
  • GregSB
    #29
    Ugyan azon a monitoron nézem amin az eredeti WMW-t is. Megnéztem egy-egy jelenetet egymás után teljes képernyőn mindkettőből, minimális a különbség közöttük (az eredeti javára).

    A YT-on egy nagyon kicsit homályosabb, de csak egyes jelenetek kikockázása után tűnt fel.

    Szóval azok a hibák amikről beszéltek már az eredetiben is benne voltak, tehát nem a YT-feldolgozás szar.
  • passatgt
    #28
    ez is van olyan jó minőségű


    http://www.youtube.com/watch?v=eGYdhHtGxT4&fmt=22
  • Inquisitor
    #27
    "Az csak a feltöltők hülyesége miatt lehet (nem tudják hogy kell optimalizálni a videót)."

    Az Elephant Dreams filmet nem hülye noname feltöltők tették fel, még is sz*rrá van tömörítve. Eddigi egyetlen éles felvétel a japán srác demója, amit lentebb linkeltek be.
  • Tetsuo
    #26
    Te tudsz vmit. Mar mennek is erted..
  • HöfEE
    #25
    Akinek akadnak a videók, ott valószínüleg a saját gépükön keresendő a hiba. (próbáltam szutyok iskolai gépen nézni HD youtube-ot, és azokon is akadt) Néhányan meg sírnak, hogy nem jó a kép :S Hát nem tudom nálam totál jó minőséget produkál, az előbb említett Uncharted videóban sem látok semmi hibát. De szedjétek le a videót, vagy lökjetek screenshotot mert igen megnézném már mi bántja itt néhány ember szemét. Valahogy nehéz elhinni, hogy mindenkinél másképp jelenik meg.
  • Adamul
    #24
    Nálam ez a videó nagyon akad, bedig azt a részt jócskán bepuffereelte már. A standard youtube képminőség pedig ratyi...
  • Tinman #23
    Tű éles ez? :-D
    Min nézed a telefonodon? Azért mert valami 720p még egyáltalán nem garancia arra, hogy nincsenek benne hibák, ebben is vannak, elég csúnyák.
  • passatgt
    #22
    felraktam egy 720p-s videót, de ha a hd-re katitntok nem jó a hang és a videó is akadozik:(
  • kicsibicska
    #21
    Létezik egy titkos csoport, aki irányítja a világot. Ők nem akarják hogy fejlődjünk, azért tiltották le a háttérből a Stage6-ot is, mert ha túl gyorsan feljutunk a Marsra, akkor minden ember tudni fogja hogy igazából a szíriuszi magyarok telepítették be a Földet, miután leigázták a Xenut.
  • Erpy
    #20
    Én az előbb egy hd mkv filmből kivágtam egy 1 perces részt, és azt az 1 perces mkv-t toltam fel neki. Csinált sima SD verziót, alul meg ha a HD-ra klattyolsz, akkor nyomja brutális minőságben. Vagyis elkészíti mindkét verziót magától.
  • Alaktomos
    #19
    Nem ertem..., ha egy videom mar fonn van sima formatumban, akkor hogy tudnam feltolteni melle hd-ben is?
  • Gnome
    #18
    márpedig a legtöbb külföldi oldal is ezt írta..de azt hisz az ember amit akar..Sztem valszeg a folyamatos TVsorozatok és filmek feltöltésével terhelték le ugy a rendszert a kalozok, h már financiálisan nem érte meg fenntartani az oldalt...ráadásul a tulajdonosok a legkönnyebb megoldást választották, nemtörődve a részvényesekkel...az utolsó negyedév bevételei igy megfeleződtek és a divx részvények is estek egy nagyot
  • dara
    #17
    Elnézve az ülés háttámláját, azért nem mondanám tűélesnek, igen komoly zajosodás van rajta.
  • dara
    #16
    Felajánlásokból simán meglett volna a pénz, ennek ellenére leállították. Szóval nyilván nem a pénzhiány a valódi indok, legfeljeb ezt mondták a sajtónak.

    index nem éppen mérvadó, szóval senkit nem érdekel mit írnak. Kb olyan, mint PC teljesítményének mérésére a háromtrémárkok.
  • dara
    #15
    Az MP4 nem codec, hanem egy konkrét formátum (létezik ilyen kiterjesztés a maga követelményeivel). Az MPEG4 sem codec, még csak nem is szabvány, csak ajánlás (emiatt is van annyiféle belőle).
  • TomFace
    #14
    Jól néz ki akár játékvideók alatt is ez a minőség:
    GTA IV Video Editor
  • passatgt
    #13
    azt nem lehet beállítani, hogy alapból a hd videókat hozza be ahol lehet?
  • GregSB
    #12
    Az csak a feltöltők hülyesége miatt lehet (nem tudják hogy kell optimalizálni a videót).

    Itt ez az Uncharted 2 trailer, nálam teljes képernyőben is tű éles és folyamatos a képe.
  • GregSB
    #11
    De a pénz miatt ment tönkre a stage6. Óriási server-parkot kellett fenttartani a jó minőségű videók miatt, aminek a fenttartása már jóval többe került mint amit behozott az oldal reklámokból.

    Többi infó itt ebben a cikkben.
  • Inquisitor
    #10
    "azt le se írták hogy HD videónál már nem FLV hanem MP4 a formátum"
    MP4 nem formátum hanem kódek, és FLV is lehet akár MP4 ... vagy bármi streamelhető kódek. Szerintem.

    Ellenben az eddig megnézett HD cuccokk annyira blokkosodnak, hogy halál mindegy HD vagy sem.
  • mousee
    #9
    ez nagyon nagy XD
  • Alexease
    #8
    Ez se rossz:)
    HD teszt:)
  • tompka
    #7
    Én azt hallottam, hogy a Stage6 azért állt le, mert a HD videók miatt nagy volt a terhelés, és nem bírták el.
  • HöfEE
    #6
    Hát én szerintem azért nincs messze a stage6-tól a youtube HD! A stage6 egy fantasztikus oldal volt, de sajna már a múlté, pedig sokat néztem :(
    Szóval azért össze tudom hasonlítani. A probléma egyenlőre csak annyi, hogy nagyon kevés a HD felbontású és megfelelő minőségű video youtubeon. De ha találtok ilyet akkor láthatjátok , hogy azért igen jó minőséget produkál.

    itt egy jó példa, nézzétek csak meg : Where the Hell is matt Katt a HD feliratra a videó alatt!
  • kukacS3K
    #5
    azt le se írták hogy HD videónál már nem FLV hanem MP4 a formátum így nem kell konvertálgatni:P
  • FoodLFG
    #4
    A gametrailers.com-nak is jobb minősége van.
    Persze nem ugyanaz a kategória a két videómegosztó.

    Azért jó, hogy a jutub is fejlődik. (csak össze ne omoljon a háló :DD)
  • dara
    #3
    Csak simán Stage6. Az AV az AudioVideo rövidítése. AV minőségben a YouTube a kanyarban sincs.

    Nem csődölt be a Stage6, csak a DivX meg nem nevezett indokok alapján leállította. Pénz lett volna rá, a leállítás hírére elég komoly felajánlásokat kaptak, amiket nem kértek. Valami más volt a háttérben, nem a pénz.

    Csak arra akartam utalni, hogy a YouTube-ot messze felűlmúló minőséget biztosító technológia évek óta rendelkezésre áll. A YouTube nagyon le van maradva.
  • Pharaoh
    #2
    Akkor használd a Stage6 AV-t. Vagy az becsődölt? Leget a google nem akarja, hogy a youtube is az ő sorsára jusson így is elég veszteséges.