9
Testees
  • Bulykin
    #9
    tökre azt hittem h a bal oldali csávó az david Schwimmer a Jóbarátokból:D nemrég mondták h az nem ő:D tökre egyformák pedig...
  • Bulykin
    #8
    hát én elég sok sorozatot nézek, de minden sorozatnak van vmi főszála ami körül mozog, még a szitkomoknak is...egyébként részben igazad is van:D csak arra akartam utalni h csak akkor kezdenék bele ha nem lesz pár rész után cancel...
  • winnie
    #7
    nem tudni, hogy milyen a nézettség, nem adtak ki róla sajtóközleményt, ami azt jelenti, hogy gyenge.

    de mi ez a baromság, hogy érdemes-e belekezdeni. tök mindegy, hogy 10, 20, 30 vagy 40 részes valami. vagy jó vagy nem. akkor kezdd el, ha jó. ennek pláne nincs története, csak sima szitkom, nincs vége, csak részek.
  • John Cena
    #6
    Tesco-t olvastam Testico helyett:D
  • Bulykin
    #5
    jaa:D most olvasom csak h "mondjuk tervezem megnézni a második részt."
    akkor még nemigen tudni semmit a sorozat sorsáról:D
  • Bulykin
    #4
    és nézettség szinten milyen? arra lennék kíváncsi h érdemes e belekezdeni, mert ha szar a nézettség és cancel lesz akkor...
  • winnie
    #3
    tipikus fizikai pisi-kaki komédia, de akár én is írhattam volna, hogy némely színész borányos. és az első részben is voltak jó ötletek (az alapötlet is okés), de sajnos maradtak a gusztustalanság talaján.

    mondjuk tervezem megnézni a második részt.
  • Phat Smoker
    #2
    Idézek a Sorozatjunkie-ról:

    ..Avagy az amatőrszínészek elrontanak egy ' akár jó is lehetne ' ötletet. És ezzel kész is a kritikai rész a múlt héten indult kábeles sitcomról. Nem értem, miért ezt rendelte be az FX az idei nevettető próbálkozásának...

    Belenéztem a pilot-ba, de rémgagyi volt, 10 perc után részemről cancel.
  • AntiHero
    #1
    Ez egy beteg sorozat! Nézi valaki?
    Iszonyatosan tetszik. Mosta kedvenc vígjáték sorozatom lett.
    6 részhez van már magyar felirat!

    Idézet a Sorozat-Gururol:
    "Az alapkoncepciójában rejlik szépsége. Az FX belenyúlt a tutiba, legalábbis olyant rendelt be, amelynek nincsen párja e világon. Két csókáról – Peterről és Ron-ról – szól, kik pénzüket másképpen keresik, mint az átlagos emberek. Van a Testico nevű cég, ami különböző szerek mellékhatásainak tesztelésére keres alanyokat. Peter-ék a gyors pénzszerzés érdekében mindig felkeresi őket, pedig már 100-szor megfogadták ellenkezőjét."