451
Salvia másnéven Látnokzsálya hatásai, adás-vétel, élménybeszámoló, palánták stb.
  • alexisonfire
    #162
    nem értem ezt a pipa+szita témát. ha van egy crack pipám, megtömve a kazán zsályával, nem elég alulról a fémcrack pipát öngyújtóval melegítenem és közbe pippantanom? :$
  • Lacee
    #163
    nem tudom pontos miről beszélsz, de szerintem úgy nem lesz jó, sima öngyújtónál kell a nyílt láng a megfelelő hőfok eléréséhez.
  • Montanosz
    #164
    épp most volt a híradóban hogy betiltják a droghatású gyógyfűkeverékeket
    vagy ilyesmi mert csak a fürdőszobában hallottam.
    látta valaki a rtl híradót? mi volt pontosan?
  • Lacee
    #165
    a spice-ról volt szó, teljesen más dolog - az egyfajta marihuána-pótlék, ami eddig legális, most vizsgálják hogy mi is van benne, mert eddig azt sem lehetett tudni.
  • Montanosz
    #166
    ja akkor jó, nem mintha tudtam volna róla hogy létezik ilyesmi)))
    de a médiának hála most már ezt is kereshetik a gyerkőcök)))
  • masoma
    #167
    salviáról nem volt szó...
  • Lacee
    #168
    csak "kicsit" veszélyes, szintetikus cucc van benne, ami állítólag rákkeltő anyaggá bomlik le a májban. meg még ki tudja mi minden ami még nem derült ki...

    éljen az ostoba (és legális) önpusztítás...
  • masoma
    #169
    a cigi drog?
  • VRSDM
    #170
    papírforma szerint minden drog. ami módósítja a szervezetedet.
    pl. a kávé is drog. sőt a tea is. mondjak mégjobbat? a csokoládé is :D
  • tugyiti
    #171
    akkor a pina is mert az meg a tudatot módositja
  • VRSDM
    #172
    azeské is drog akkor :D
  • masoma
    #173
    ennyi. tiltsák be a csokit. ráadásul attól még kövér is leszel...
  • Lacee
    #174
    simán betilthatnának minden drogot, csak hát az engedélyezettek mögött áll akkora ipari loobi + társadalmi bázis, hogy több macerával járna tiltani őket. bár a dohánytermékeknél valami elindult ebbe az irányba, de az alkohol annyira be van ágyazódva társadalmilag, hogy nem lehet hozzányúlni. holott addiktológiai szempontból kábé a heroinnal van azonos szinten, ha a káros következményeket, függőséget tekintjük.
  • masoma
    #175
    agree with that statemant...meg szal ugy igazából én még nem hallottam halálesetet marihuána használat miatti halálról...nemhogy salviáról...
  • N1ggA
    #176
    Van ez a szar cég Salvia Hungary Kft. Na pont az ilyenek miatt fogják betiltani ezt is. Király...
  • masoma
    #177
    jajj tesó. nem kell ilyen pesszimistán felfogni. amugy meg ha betiltják minden embert elkezdi érdekelni a dolog xD
  • N1ggA
    #178
    inkább fordítva. minden embert elkezdi érdekelni a dolog, ezért betiltják :)
  • Morphin
    #179
    én itt kezdtem röhögni...

    ,,Példák a NEM rendeltetés szerű használatra:

    1. Szárított vagy nyers levél rágása.
    2. Dúsított hatóanyagtartalmú por szippantása orrba.
    3. Kiszárított natúr vagy dúsított hatóanyagtartalmú levél elszívása pipából vagy cigaretta formájában."
  • Lacee
    #180
    elég primkó honlap...
  • Morphin
    #181
    majd csak beindul. az árak nemrosszak. én csak arra lennék kiváncsi h a palántát h az istenbe küldik el postán...
  • masoma
    #182
    dobozba, lerögzítve???
  • Morphin
    #183
    az ördög sosem alszik...én nem mernék rendelni palántát az tuti.ilyen posta mellett :S
  • masoma
    #184
    van benne vmi. amugy 2000-ért árulják más fórumon is...
  • Zetorg
    #185
    tegnap vettünk egy 25g-s pakkot zölderdőben...
    tömtünk egy kis pipát, eltoltuk hárman, várakoztunk, de semmi. aztán tömtünk egy nagy vizipipát, semmi hatás... aztán még egy kicsit :D
    kicsit elzsibbadt a fejünk, de semmi több.
    gondoltam, szar hogy többen vagyunk, tömtem, egyet itthon is egyedül, de így se volt hatás :S
  • VRSDM
    #186
    máshol is olvastam már hogy sokszor nincs hatás. rá kell jönnie az embernek, rá kell az egészre hangolódni, nem csak úgy durr bele usgyi...

    remélem nem mondtam butaságot.
  • masoma
    #187
    sztem te levelet vettél...
  • Garf
    #188
    nem tudom hogy használtátok, de ha minden igaz, legalábbis nekünk igy mondták, akkor 1grammot 3 slukkra el kell szivni 1 embernek. akkor lesz hatása.
  • Lacee
    #189
    mindenkinek igaza van, hamar kell beszívni (gyakorlatilag két-három slukk az egész, tudom ajánlani a vödrös technikát hozzá), de az is igaz hogy nem mindig jön a hatás: régen ezért (is) személyesítették meg a növényt, a Zöld Nő elég kiszámíthatatlan...
  • masoma
    #190
    bence te most a levélről vagy a kivonatról beszélsz? mert nekem asszondta chillsbe a csávó h 20xosból 0.1-től kikészül az ember ha bongból szívja és lenttartja...
  • Lacee
    #191
    alapesetben sima szárított levélről van szó :)
  • masoma
    #192
    jah..de azzal ha jól tudom csak 3. stádiumig lehet eljutni...kivonatot szívjatok az a biztos!
  • Gando
    #193
    ha rágod akkor csak a 3. stádiumig jutsz el
  • Morphin
    #194
    a lényeg h folyamatosan égjen a gázöngyújtó...és az is igaz h gyorsan kell elszívni azt a kis mennyiséget!nagy hőfokon kell égnie ez a titok nyitja...én haverom akinek odaadtam tesztre...ők betekerték,de gondolom ugy szívták mint a cigit,lezsibbadtak őkis de semmit nem érzet...
  • Garf
    #195
    én levélről beszélek. mi azt vettünk még 1 éve :D szerintem még mindíg van valahol abból, jol megpenészedve vagy valami :D
  • Morphin
    #196
    szárítva van.nem penészedik^^ enyém is már vagy 2-3hónapos...kéne már a keci pipa!
  • Zetorg
    #197
    levelet vettünk, jah.
    nem tudom kis füves pipába mennyi fér. itthon jól megtömtem és folyamatosan égetve eltoltam. semmi hatás :S
    majd próbálkozok még, ha lesz kedvem, nálam van egy cigis doboz méretű szett :D

    aztán lehet veszek valami kivonatot, hátha hatásosabb lesz :D
  • Zetorg
    #198
    most nézegetek képeket 1g-s pakkokról...hát ennyi biztos nem fér bele a pipámba!
  • Police88
    #199
    azzal mi is beszoptuk 0 hatás és extra szar íz :S
  • SJ893
    #200
    Nekem ilyen üvegbe van 15x-ös kivoatú :) remélem fog majd működni..
    http://www.spaced-inc.com/images/h08.jpg
  • Zetorg
    #201
    akkor miből toljam?