39
  • zoliii
    #39
    Új Hold kritika :D
    kb. annyira lehet ez is izgi, mint a 2012 film :D
  • joghurt torta
    #38
    http://www.indavideo.hu/video/ALKONYAT_VS_HARRY_POTTER :DDD
  • Bounti
    #37
    Hát... a cikken is jót szórakoztam, de neked is meg kéne vele próbálkoznod!

    :)
  • galedki
    #36
    szerintem azért HP, mert ebből is lesz vagy 7 rész (még jó, ha csak annyi ::))). bezzeg a Paolini abbahagyta? (biztos megpunnyadt az irószoftver...) na, nem fikázok tovább.
  • vasziszdasz
    #35
    Még jóhogy, ilyen tinibaromság már eleve csak szar lehet.
  • Kurt97
    #34
    Huh, ez jó hír, addig örülök, amíg Kristen nem fut be nagyon, mert ha kevesebben ismerik, kevesebben is indulnak ellenem az érte vívitt hősszerelmes viadalban!
  • reménytelen
    #33
    A csöves elemzése a Twilightról
  • snorbi
    #32
    Ekkora szar címet adni egy cikknek... :)
  • X3no
    #31
    ez a film 1 szaaaaaaaaaaaaaaaaaaar
  • winnie
    #30
    hehe, az vicces lesz majd. a rémségek cirkuszát paul weitz fogja rendezni, míg az új holdat, ennek a folytatását chris weitz. hiába, no. az amerikai pite jól meglódította a testvérek karrierjét.
  • Loverman
    #29
    amúgy csak mondom Viktornak meg úgy mindenki másnak hogy az "új Harry Potter" már évek óta megvan, Darren Shan vámpírsorozatáról van szó. a film elvileg készülőben...
  • Loverman
    #28
    de azért kommenteltél mi? grat
  • qetuol
    #27
    már maga a trailerje is ultrasz@r volt.
  • Lavigne
    #26
    ezezez ez kegyetlen volt, köszönet érte :D
  • Magiszter
    #25
    Amúgy szerintem azért írta hogy új Harry Potter, mert a főszereplő srác játszott a Harry Potter 4-ben... Szerintem max ennyi közös lehet a két műben. Na meg az hogy előbb volt papíron aztán vásznon.
  • IrkaBirka
    #24
    szerintem sincs semmi a képeket, ami arra ingerelne, hogy megnézzem. Biztos tök jó, de ezért nem húzok cipőt.
  • Cat #23
    A könyvet is brutálisan lehúzzák - érdemes elolvasni a kritikát, ilyen művelt alázást ritkán olvasni :)

    http://konyves.blog.hu/2008/11/26/twilight_szerk
  • mrzed001
    #22
    Na, ez már minőségibb, mint a múltkori. Mondtam, hogy aludj rá egyet.
    A címbe azért még tettem volna jelzőt (utóérzés, trón várományos, valami), de így már elmegy.
    Kedvet kaptam a film megnézéséhez.
  • Blasta
    #21
    Tiszta jó. A film 35-ből csinált 70 millát és kipenderítik a rendezőt. Logikusssss
  • kalapos01
    #20
    Alattad valaki leírta, hogy milyen botrányosan rossz. Más valaki, hogy mennyire jó. 1-1. Veled és a kritikával 2-2. Biztos jön még pár vélemény, bár más kérdés, hogy sokan eleve meg sem nézik, mert már az előzetestől vagy a plakáttól rázta őket a hideg. Gondolom.
  • sbuci
    #19
    Nem tudom... én láttam a filmet és nagyon tetszett! Persze le lehet húzni ettől még, de mi értelme, ha az embereknek tetszik? (ja, és nem nő vagyok vagyok)
  • Gamecube86
    #18
    Ha nem olvastam volna el ki a cikk szerzője, akkor is tudtam volna :D
  • Adamul
    #16
    már megint egy félrevezető cím... Tovább se olvastam...
  • moRtiZ
    #13
    Most jottem a mozibol. Ez a film nagyon legalja. Meg egy ertelmes parbeszedet sem sikerult belecsalniuk. Uristen de szar volt.
  • Norbi507
    #12
    Most nem azért mondom mert ez Harry Potter, hanem mert a képek eléggé hasonlóak ahoz :D (pl: 3 kb 17 éves emberke, az 1iken fut 1 gyerek, a másik képen 2en ülnek és beszélgetnek látható mögöttük messze a szép táj, és van 2 kép amin valami fura dolgot csinálnak :D)
    Még nem láttam ezt a filmet, de tuti megnézem majd valamikor!
    Harry Potter-t láttam is olvastam is!
    Szóval nem egy leehúzó hozzászolás ez :D
    (ha ti nem láttok hasonlóságok a képek között akkor....mind1 fáradt vagyok :D)

  • jahola
    #11
    Én nem olvastam a könyvet/eddig/ és úgy láttam a filmet. És szerintem nagyon jó lett.
    Mondjuk miért is lepődök meg azon ha az sg valami jó féle filmet lehúz. És ők beszélnek a reklámkampányról? Ők meg a cikkeiket próbálják "eladni" jól csengő nevekkel-címekkel. Röhej, na..
  • cateran
    #10
    ez az 1 comment felért viktor 5 cikkével...
  • 05lampard
    #7
    Várom már, hogy újabb bugot építsenek bele az SG.hu programozók a Szekeres Viktor néven futó hírgenerátor-botba. Ha ez megtörténik, ilyen címeket is olvashatunk:
    Fellőtték az ISS legújabb modulját - az új Harry Potter?
    Hidegfúziós erőmű kísérleti jelleggel Japánban - az új Harry Potter?
    Mozikban az új Harry Potter - az új Harry Potter?
  • kalapos01
    #6
    Hol számít az, hogy mi helyett vetítették? A Terminátor 4 az új Wolverine? Egész egyszerűen az Alkonyat könyvpiacon elért sikeréről van szó, bár a számokat nem ismerem, de gondolom jó messze van a HP-től. Ööö, remélem.
  • sugarman
    #5
    Nem értem, hogy SzV miért hozza fel mindig a Hp-t az alkonyat-os cikkeknél.
    Mert talán nem érdekelne senkit?
  • lee56
    #4
    Bulvárszerü cím az sg-n?, még ilyet :D, csak ne vegyék szó szerint :)
  • Skeez
    #2
    És most akkor hol jön képbe a HP??
    Értem én, hogy elvileg "ahelyett" vetítették, de a cím akkor is megtévesztő..
    Bulvár-szerű..
  • Gundark1234
    #1
    Romantikus? Inkább nyálas. Nem kicsit, nagyon.
    Thriller? hahaha.