41
A Játék és ami mögötte van: A HARDVER
  • babaluga
    #41
    Hali! Játékhoz szeretnék olyan USB-s billentyűzetet, ami beveszi akár az 5 gombot is egyszerre (Fifához!).
    Tudna valaki mondani egy pontos márkát amivel biztosan működik? Nem szeretnék gamepad-et:)
    Köszi
  • owen20
    #40
    Sziasztok!
    Az lenne a kérdésem hogy a napokban vettem egy logitech x530-as hangfalszetett és minden okés vele be is van állitva alaplapom gigabyte ep35 ds4 de időközönként egy kis pukkanást lehet hallani a hangfalban olyan mintha pattana egyet vagy mintha valami zavarná!
    Valaki tapasztalt e ilyet ennél a hangfalszettnél?
    Nincs közelében mobil 4méterre van a géptől!Ötletek?
  • ChuckyHUN
    #39
    hátha tudtok segíteni:
    Logitech Chillstream problémám van...
    Bedugom 1 ezredmásodpercre kivillan a karika és a gép kiadja azt a hangot amikro bedugod. (tidi) de nem cska simán tidi, hanem tititit.. bedugom anyu laptopjába kivillan, fújja a levegőt, működik rendesen... mit csináljak? nálam csak ugye xp bibbibibibiipp és utána semmi..

    ja, és a G25 tökéletesen működik, tehát nem az usb porttal van a baj. / tudom hogyaz nem ona veszi fel az áramot/

    de pár napja még működött ahogy kell:((
    mi lehet?

    whattado???
  • gurubefree
    #38



    setup

    masina
  • Solten
    #37
  • gurubefree
    #36
    Johet a SPORE nekem is .....
  • Solten
    #35
    Na majd nyomatok a "kicsivel" egy Spore tesztet, és akkor megmutatom mire gondoltam.
  • gurubefree
    #34
    Nem igazan ertem mire gondolsz ... kifejtened bovebben . Koszonom
  • Solten
    #33
    Hello. Egy észrevétel: Az eredményeket, konfigurációt stb (1. hsz-od) szvsz hasznosabb lenne kiírni, a "bizonyítékot" meg csatolni linkként pl, túl sok információt hordoz ez így ömlesztve :)
  • gurubefree
    #32
    Hello

    Holnap felrakom a masinara es meglesz cimbi ...
  • mrzoltan
    #31
    Parancs Guru...
    A COH-t le tudnád tesztelni...
  • gurubefree
    #30


  • gurubefree
    #29
    Milyen cimre gondolsz ???
  • Fido4life
    #28
    ha nem lesz telebaszva szokásos sg-s hozzászólásokkal. pl.:#9 #11
    amúgy szerintem kérd meg a modikat hogy változtasság meg a címe, mert ez így tényleg túlságosan félrevezető..
  • Solten
    #27
    Nem a cím a lényeg emberek hanem a tartalom... :) Szerintem elég hasznos lesz mindenki számára.
  • gurubefree
    #26
    Erdekes ... Te is a segeden akarod kifujni az orrod ????
    Pontosan hogy a minoseg emeli a jatekelmenyt. Lehet az a JATEK szuper cool ha a HARDVER a masinadban hasznalhatatlan. Persze ez eleg komplex dolog mert ezt okozhatja a jatek is.
    Anno a baratom nem hitte el nekem hogy a Far Cry-ban van fu es az a fu nem egy zold paca es meg mozog is ... azt mondta menjek a pi...ba. Amikor megmutattam megkerdezte hogy csinaltam en meg mondtam : NEM EN CSINALTAM HANEM A HARDVER !!!!!!
    Ezert van ez a topik , es nem azert hogy ide gyere es "make me mad"

    tHANK yOU
  • tigeroo
    #25
    ez ilyen nerd tuningtopic?:D

    amúgy nem kicsit ellentmondás a topic címe és a tartalom? ha a játékélmény a lényeg akkor nem mindegy a grafika(i szint)?
  • gurubefree
    #24
    Melle mehet ilyen ....





  • gurubefree
    #23
    Ime az elso . Valami ilyenre kell gondolni . Kivetelek persze azok a jatekok amiknek van beepitett benchmark. ( bar akkor is lehet fraps-ot hasznalni. )

  • gurubefree
    #22


    A gyengebbek kedveert ..... A Fraps-ban beepitett Benchmark ami megfelelo idotartamra allithato.
    Sot kepet es videot is lehet vele kesziteni.
  • Aquir
    #21
    fps kiíratás stb? :) vagy mittomén
  • REPS0L
    #20
    frapsbe hogy kell tesztelni?
  • gurubefree
    #19
    Koszonjuk elore is . Ha minden igaz akkor a holnapi nap folyaman fel teszek egy tesztet .... hogy is kell majd kineznie .
  • Zetorg
    #18
    figyelem a fejleményeket és majd belepofázok, ha lesz értelmes mondanivalóm :)
  • gurubefree
    #17
    Elosszor is ...

    Ez nem 1 teszt labor .... Itt mindeki olyan tesztet csinal amilyet akar persze vannak szabalyok amik le lesznek fektetve pontosan olyan formaban amire celoztal. ( Csak az inasom nem csinalja azt amire megkertem )
    Termeszetesen vannak dolgok amik kivitelezhetetlenek de biztos vagyok abban hogy minden 1es tesz ( barmilyen felbontasban is keszul) valakinek segitsegere lesz.

    De minden epito hsz.-t szivesen fogadunk.

  • Zetorg
    #16
    jah és így tényleg férrevezető a cím :)
  • gurubefree
    #15
    Ebben teljesen igazad van .... "Jatek vs. Gepigenynek" indult.
  • Zetorg
    #14
    hm...
    régebben foglalkoztam én is ilyen dolgokkal. prohardveren én csináltam az X800GTO táblázatot. ott 3dmark-kal mértünk, úgyhogy nem volt sok gond.

    lehet nekem nem tiszták a szabályok, de nem értem hogy lesznek hitelesek a mérések.
    az első, meg kéne adni, hogy melyik játéknál milyen beállításokkal teszteljünk. aztán a frapsos méréshez ugyan azt a helyszínt kéne mérni egy játékban, ami szerintem kivitelezhetetlen ebben a formában.
    esetleg a beépített benchmarknak lenne valami értelme...
  • gurubefree
    #13
    Nem rossz otlet . A COH-ban vagy a FAR CRY 2-ben hasznalhato bench van. .... De latom nem mindenkinek sikerul elolvasni hogy nincs 3Dmark semmilyen formaban ebben a topikban.

    Koszonom
  • Solten
    #12
    Tényleg Guru, a built-in benchmarkok eredményeivel mi a szitu? Vagy csak a fraps?
  • schrank
    #11
    nekem ezek az eredmenyek sikerultek egy elemlampaval is
  • Solten
    #10
  • NEOreg3
    #9
    Gép: P2 400mhz, 32MB DRAM, VooDoo 1

    alap driverek amiket adtak hozzá

    GTA4-et toltam rajta minden high, 1900-as felbontás, 100-as lűtótávolság

    képet sajnos nem tudok feltölteni a frapsről, ezért csak leírom az eredményt: Min 72.43 FPS, Max 162.15 FPS Avg 97.61 FPS

    amúgy 3dmark vantage-ben 15140 pontot kaptam default beállításokkal

  • RAZOR27
    #8
    Nemértem hogy jön ide a játék vs. játékélmény cím...
    (bár már késő van nekem ehez)
  • [HUN]FaTaL
    #7
    +fav
  • Frosty01
    #6
    vak e vagy?
  • Solten
    #5
    ???
  • bakvarnyu
    #4
    gépigyény ha nem látnád
  • Istencsászár
    #3
    játék vs gépigény helyett játék vs játékélmény

    ...
  • Solten
    #2
    + fav