47495
German Truck Simulator
  • Attila889
    #41
    Rig'NRoll nem :D
    Transport and'o Brasil már megjelent...csak nem tölhető le sehol :D
  • LTomi
    #42
    Hát engem nagyon idegesít Haulin'-ban, hogy nyomom a féket, a légnyomás lemegy és nem tudok elindulni, csak ha nagy nehezen visszament.
  • Solt
    #43
    Régebbi járgányoknál teljesen normális jelenség volt, hogy leesett a nyomás, ha sokat fékeztél...

    Egyébként én ilyet nem tapasztaltam Haulinban...
  • AudiQuattro
    #44
    100 as tempóbol motorfék nélkül sima fékkel fékezd állo helyzetre és máris no air..elmegy a levegő..a régi kamionokon sem volt ilyen..Vezettem olyan régi kamiont aminek még eresztett is,de csak akkor engedte el igy mikor leállitottad a motort kb 10 percnél több időre és közben behuztad a kéziféket.Hátramentem a vonoháromszöges pótoz,és halottam ahogy ereszt,de menet közben még ugysem engedte el soha..egyszer volt csaka menetközben akk azért mert leküldte azt a levegő csövet ami hátrament a póthoz a szolonál..haulinba meg unalmas,hogy piroslámpa taposod a féket(má motorfék,fék,fézifék)megálsz elfogyott a levegő zöld a lámpa temeg elsem indulsz csak 10 km/h val..:)
  • AudiQuattro
    #45
    Meg ets nél kemény az egeres kormányzás...elforditod kanyarba a kormányt mitomén kb 30 fokba aztán alig kanyarodik ráforditod jobban talán betudod venni a kanyart,majd visza 30 fokba és egyenesen megy XD aztán hozd egyenesbe a kormányt és ugy elránt h a szalagkorlát fog meg legtöbbször...
  • Solt
    #46
    Én ilyet haulinban nem tapasztaltam... (mondjuk túl sokat nem játszottam vele)

    Egyébként pedig ne magyarázd ezt be nekem, mert én U16-s Rábán és 255/56-s Ikaruson nőttem fel... lejtmenetben kifejezetten tilos volt a sok kicsi fékezés, mert elpumpáltad vele a levegőt! Alacsony fokozat, és bubu...

    Az, hogy ereszt a levegő rendszer az egy dolog, mert a kompresszor fordulaton visszatermeli... de amikor sok "kicsit" fékezel, akkor a régebbi vasaknál simán el lehetett pumpálni a levegőt... 7-8 közepes fék pedál lenyomás gyors egymásutánban bőven elég volt ehhez... ( pont eleget jártam ahhoz Ikarussal, hogy tudjam mit beszélek! :D )
  • AudiQuattro
    #47
    Énmeg 1520 as merciről beszálek,uj póttal..
  • AudiQuattro
    #48
    Kép a szekérről..:)
  • AudiQuattro
    #49
    Hátulrol is
  • Solt
    #50
    Ne viccelj, az egy új autó... ez már luxus jármű és űrtechnika azokhoz képest! :D
  • AudiQuattro
    #51
    :) Jah.Csak nemtudtam h rábára gondoltál..Am mivel kezdődik a rendszáma? KB: B?
  • Solt
    #52
    Nem tudom most milyen rendszámuk van ezeknek... akkor még a régi fajta volt... :)
  • AudiQuattro
    #53
    Űrtehnika?? Extrák:Pótkulcs,pótkerék,légrugos ülés,fülkevilágítás,ködlámpa,fűtés,rádiomagnó,tachográf.Enyi elégis lesz :)
  • AudiQuattro
    #54
    Ja és motorfék.
  • Solt
    #55
    Figyu, abban az időben az volt a klíma, hogy a műbőr ülésről előre dőltünk, és így a beizzadt hátunkat fújta a szél a lehúzott ablaknál! :D
  • AudiQuattro
    #56
    Az a jo mert ennél ugyanaz a klima... :) De most viccen kívül..
  • AudiQuattro
    #57
    Volt hogy este 23:00 kor is meg hajnalban is letekert ablakkal kelett menni,mert még akkor is meleg volt..Meg volt hogy dombra felfelé..PL:Mecseknádasd letekert ablakkal kelett megtenni,mert már a viz majdnem forrt..
  • LTomi
    #58
    Mostanában a legújabb rendszámok L-el kezdődnek (talán már M-es is van).
  • Solt
    #59
    Azt tudom, de abban az időben még két betűből, és négy számból állt egy rendszám! :)
  • LTomi
    #60
    Hát akkor az jó régi, rendszerváltás előtti rendszám. :D
  • LTomi
    #61
    Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek!
  • DIESEL DOG #62
    BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT MINDEN FÓRUMOZÓNAK!
  • LTomi
    #63
    Azt olvastam az Amerikai Trucksims fórumon egy hivatalos levélből, hogy az SCS díjat kapott az ETS-ért, amit Dániában osztanak ki. Ebből nekünk az a lényeges, hogy nem repülővel mennek (ugyebár Csehországból), hanem autóval, hogy fotózhassák a nagy Német városokat, utakat és hogy beszélhessenek helyi kamionsofőrökkel, a jövőbeli projektjeikhez (akkor még nem jelentették be a German Truck Simulatort, de itt már arra céloztak).
    Reméljük, hogy jobban fog hasonlítani a valóságra, mint az ETS. :D
  • Solt
    #64
    Az ETS-ért díjat? Hmmm... citrom díjat? :D
  • Attila889
    #65
    ne várj nagy csodát...az SCS mindig gagyibban csinálta meg a dolgokat,az ETS-el már nagyon sok jó dolgot mutattak,reméljük még több finomságot kapunk :)
  • Attila889
    #66
    hát jó hüyle vagy,és látszi khogy GS buzi vagy :D
    Am. ha nem tetszi knem kell játszani vele :)
  • Solt
    #67
    Kisöreg, otthon anyucival beszélj így!

    Tetszik vagy nem, az ETS egy arcade félkész fos. Ha az a játék szerinted megérdemel bármiféle elismerést, akkor az téged minősít!

    Csak azért játszogatok vele, mert nincs más... még agyon moddolva is nulla közeli tartomány...
  • Attila889
    #68
    anyámat ne vedd a szádra....különben is én még szebben is mondtam meg(naggyából),és egyből nem kell leosztani.....te vártad annyira az ETS topikba.........msot meg ezt is várod és kiderül neked ez is fos lesz....neked minden szar,mert nemtudod értékelni a jót,ennyi,és ezzel leis zárom a témát
  • LTomi
    #69
    Nah, ezt a vitát ne itt folytassátok, hanem privátba, kösz. :D
  • Solt
    #70
    Szövegértelmezés kisöreg! Ha a hülye és a buzi neked a szépen megmondás, akkor úgy érzem simán belefér, hogy megkérjelek rá, hogy otthon beszélj így anyucival!

    Így van, az ETS-t vártam, mert szimulátort ígértek, erre kiadtak egy félkész arcade fos tengert, ami tele van alapvető hibákkal.

    Ettől függetlenül ezt is várom, mert naiv vagyok... hiszek benne, hogy jobb lesz mint az ETS... mint ahogy abban is hiszek, hogy az ilyen evolúciós kis zsákutcákból egyszer értelmes felnőtt ember lesz!

    Ui.: Ha normálisan szólsz hozzám, én is normálisan fogok reagálni. Ennyi...
  • Attila889
    #71
    jólvan :D
    És te elis hiszed a készitőknek hogy arcade lesz vagy szimulátor?Ha valamit ígérnek annak mindig a másik fele lesz igaz..... :)
    Ez mindig így megy...már elég rég óta :)
  • SitatiS
    #72
    Ez azért nem teljesen igaz..
    rFactor?Race?RBR?
  • Solt
    #73
    Mondom, hogy én naiv vagyok! :D Szeretek hinni... aki ezzel vissza él nem engem csap be! :) Jelen esetben eggyel kevesebb vásárlójuk volt... szerintem nem vagyok egyedül aki így gondolja...
  • AudiQuattro
    #74
    Ez a baj...nincs benne üzlet,akkor majd pont ilyenekkel foglakoznak a nagyobb cégek..(pl:Electronic arts,ubi soft,valve..)

    Milenne,ha scs soft nemlenne?Vagy,ha holnap bejelentenék,hogy ezután a vadászos játékokra koncentrálnak inkább?...öszeomlana a világ.. :)
  • Solt
    #75
    Az a gond, hogy nincs bennük elhivatottság! Aki életében egyszer vezetett ilyen nagy vasat, az fogja a hasát a röhögéstől az ETS láttán. Jelen játék keretein belül sokkal többet ki lehetett volna hozni belőle. Nem lett volna se több pénz, se több idő... Lehet látni a játékon, hogy egy összedobott valami, ahol csak a bevétel a lényeg... az, hogy mit adnak ki a kezükből az mindegy.

    Benne van a játék mappájában a váltás hang, de a játék nem használja! Aztán nézd meg a tükröt. A lassan 10 éves Hard Truck 2 ben jobban meg van oldva a tükörnézet. Sőt, még a Haulinban is tűrhető volt... erre idevágják ezt a valamit, ami az arányokat tekintve egy vicc... ráadásul még ferde is... iszonyat illúzió romboló, és ezt azt hiszem semmiből nem tartott volna normálisan megcsinálni... csak bele kellett volna nézni egyszer egy kamion tükrébe...

    ETS:





    IRL:



    Nézd meg az arányokat... ETS-ben látsz egy pöttyöt a tükör közepén, ami a vontató kereke... ha pótkocsival vagy akkor is ugyanez a helyzet... olyan mintha 25 méterről látnám, hogy mi van mögöttem...

    Millió ilyen van még, ami semmi más, csak a tájékozatlanság, és a trehányság iskolapéldája. Nem arról van szó, hogy nem megoldható... mint ugye a gyorsulás, lassulás, motorfék stb, stb, stb... :((((
  • Solt
    #76
  • Solt
    #77
    Tökömbe, inkább linkelem! :D

    ETS

    IRL
  • AudiQuattro
    #78
    Ez igaz észrevettem énis,meg nagyon idegesitett hogy a jobb oldali tükör nagyon mesze van és kicsike..peddig nagy plazma tv re vagyok rákötve és még igyis alig látok vmit a jobboldali tükörben..Azért enyire nemszéles a fülke..
  • Solt
    #79
    És ezek apró dolgok, amik semmi mást nem kívánnak csak odafigyelést... :((

    No mindegy... ez van...
  • AudiQuattro
    #80
    Jah,ezt kell szeretni...

    Még az angol patchre kiváncsi leszek...Biztos nagyon jolesz..Ellenkező sávokban kell közlekedni(igy valos legalább ja),de balkormányossal..élvezet lesz..