15
Stratégia a 30 éves háborúból
  • bardocz
    #15
    És hős kis erdélyi seregem visszaverte a több mint 100.000 fős dán sereget,és minden maradékát elpusztította:D
    Igaz maradt kb 40.000 katonám,és mellettem a zöldek nagyon elszaporodtak,de nem baj,túléltem:D
  • Montanosz
    #14
    ja japan mod meg fantasy mod is van amúgy benne)))javascript:document.newmessage.submit();
  • bardocz
    #13
    Viszont látom az oldalukon van két hasonló játékra link.
  • Montanosz
    #12
    már gondolkoztam multin, de most falun vagyok és itt csak gprs a voda
    talán ha vissza megyek zegre akkor lehetne online szövetségben gyakni azz oszmánokat)))
  • bardocz
    #11
    Én még csak a Székelyeket próbáltam:-)
    Most ott tartok,hogy Ausztriával,Lengyelekkel meg a pápával szövetségben vagyok,senkivel sem háborúzok,és azon a kis picsányi területen éldegélek,úgy,hogy van egy 40.000-es főseregem,és minden tartományban legalább 2.000 gyalogos és 1.000 lovas.Most majd rámegyek a törökökre,csak előbb pont akkor fagyott le a játék,amikor a törökök kinyírták az egyik egységemet:D
    Nagyon jó játék ez.
  • Montanosz
    #10
    krimí tatárokka próbálkoztam de a ruszkik és a pojákok legyalultak, csak a török szövetség mentet meg pár tartománnyal
  • bardocz
    #9
    Valakinek sikerült már nyernie,de legalább nem kipusztulnia hamar?:D
  • bardocz
    #8
    Hát nem egy egyszerű játék:D Szemét lenygelek már megint elvertek,mert senki sem segített ellenük:D
  • FOXX supreme
    #7
    Itt nagy unalomban én is megnézem már, hogy milyen.
  • Montanosz
    #6
    gőzöm sincs))
    én is csak tegnap találtam rá a neten)))
  • bardocz
    #5
    Na majd próbálkozok még:)
    Talán majd megértem a játékot,mi miért van,és hogyan:) Amúgy Erdéllyel vagyok benne most.Már háborúzik mindenki,csak én nem:D
    Meg az épületeket mire tudom használni?
  • Montanosz
    #4
    nekem ment az ellenfél területére))
    nem vagy velük alapból szövetségben?

    amúgy érdemes ha erdéllyel játszik valaki természetes módon protestáns országokkal szövetségben lenni!
    így könnyebb harcolni a megszálló bálványimádó, pápista osztrákok ellen, vagy a hitetlen, pogány muzulmánok ellen)))
  • bardocz
    #3
    Kisit még bonyolult,de tetszik.Meg akarom támadni törököket,de nem tudom odaküldeni a sereget:D
  • bardocz
    #2
    Töltöm,és kipróbálom:)
    Kell már valami az aknakereső mellé:D
  • Montanosz
    #1
    Kedvenc időszakom az első "öszeurópai" háború, a nemzetállamok kialakulásának ideje.
    Úgy tudom stratégai játék nem is jelent megmég erről az időszakról,
    ezért gondolom hiánypótló mű a Cath'thir.
    Telepítés után a single player azonnal játszható, a multis online játékhoz regisztrálni kell egy szerveren.
    De ami fő, hogy Erdély oldalán Bethlen Gábor vezérletével naggyá tehetjük a magyar nemzetet is!

    WEBOLDAL