18
  • vasziszdasz
    #18
    Mondjuk mindenki?

    // Megfejtés: Mind2 nagyszabású, photoshoppal feltuningolt öldöklős film.
  • vasziszdasz
    #17
    hatalmat bukott a Narniás Walden Media legújabb családi fantasy-je
    1. hatalmasat
    2. Nem csoda, az ilyen családi szarok senkit se érdekelnek. Kutya-nagyi-kisgyerek... haggyukmá...
  • vasziszdasz
    #16
    Ez a Mongol is mikor kerül már ide, kelet-balkánra... Kazah nyelven (nemrég még kazah 300-ként emlegették, mostmár ruszki lett?), ruszki alábeszéléssel vagy 1 éve lehetett már látni. Ennyire fontos a kiadóknak Hungarisztán, így nemtom mit pampognak utána hogy az ember nem vár 1 évet, inkább letölti warezba, aztán bukták a mozijegyet. Maguknak köszönhetik.
  • DaemoonHunter
    #15
    "orosz 300-nak mondott Mongol"
    Melyik hülye lát a 2ben hasonlóságot?
  • Etinger
    #14
    Tetszik, egy másik kolléga.

    Viszont:

    Kaméleon: Magyarok ötlet nélkül, miből forgassunk?? Magyarosítunk minden külföldi ötletet? :( TV-be még oks...
  • winnie
    #13
    még mindig 1-2:) borítékolni lehet szerintem, hogy a többségnek nem fog bejönni, kábé 30-70%-ra tippelek, de ne legyen igazam.
  • neoG
    #12
    picsába...én meg úgy két órája néztem meg moziba, és még tetszett is...

    -egy kollega-
  • winnie
    #11
    hogy is foglaljam szavakba. ööö, anyira nem jó:) ld. alant a kollega.
  • neoG
    #10
    miért is?
  • winnie
    #9
    Melyik premier érdekel legjobban?
    Amikor megállt a Föld (52%)

    szegények.
  • 05lampard
    #8
    Nahát, az Amikor a Föld megállt sem fog bekerülni a személyes toplistámba... Király trailer, stb, de maga film nagyon gyenge.. Nem is fogok moziba járni :P Átvágják az embert.
  • BornToBePuli
    #7
    Ha nőkről beszélünk akkor women.
  • czyi
    #5
    Hogy lehet ilyen faramuci, se füle-se farka leaddel "felhívni a figyelmet" a cikkre: "Az utóbbi idők legnézettebb magyar rendezőjének filmje csap össze az elmúlt évek legnézettebb magyar filmjének rendezőjével,"? A jobb érzésű - és már a cikk első mondatában értelmet kereső - olvasók már az első mondat láttán messzire elkerülik ezt a cikket. Én is csak a faramuciság miatt jöttem... Szekeres Viktor. Az utóbbi idők tendenciája alapján azt kell mondjam, már nem is csodálkozom (azon, hogy valaki ennyire ne tudjon szakszerű lenni, meg magyarul írni)....
  • danih81
    #4
    Az áldozatkaszkadőrt nagyon tudom ajánlani - láttam régebben, jó film!
  • kalapos01
    #3
    Most, ha elárulom, hogy még sok filmben szerepelt, akkor ámulni fogsz. De ha Aaron Eckhart, akkor Neil Labute filmjei, nem? Hmm?

    Azokkal kezdte a mozizást, azokkal futott be - de, ha említést érdemel, akkor nem egy 5 éves sokadrangú bukást kell felhozni, hanem a legfrissebbet. Ilyen alapon lehetne a Wicker Man vagy a Black Dahlia is, sőt, a No Reservations, az már viszonlyag friss és a plakáton is rajta volt.
  • Aldo Moro
    #2
    Aaron Eckhart A mag című filmben is szerepelt, nem csak a Batmanban, hogy onnan lehetne megismerni.
  • TeDDyRuSh
    #1
    Én a Kaméleonra kíváncsi vagyok, egy 6 fős csoporttal meg is nézzük holnap. Elég megosztott a vélemény a magyar filmekkel kapcsolatban, ha nem egy "Csányis főszereplős" szerelmi storyról van szó (persze kivétel a Valami Amerika:). Egy olcsó jegyet megér egy művész moziban, ha ki akarsz zökkenni egy pici a hétköznapi nyugiból.